آنچه ما را القا می کند کتاب ما را به جلو سوق می دهد “

برادران دونا بارتون در پیش گفتار خود توضیح می دهد ، “هنریتا هنگام مقایسه شرایط روان یا خیانت آمیز زندگی با شرایط پیست در یک پیست مسابقه اصیل ، قیاس درخشان ایجاد می کند. من به عنوان گزارشگر سابق اسب سوار و اکنون مسابقه اسب و تحلیلگر NBC Sports ، می توانم با داستانهایی که نویسنده متأثرانه فراتر از شرایط پیگیری با زندگی روزمره مرتبط می کند. “

“نویسندگان کنتاکی ریشه ها زمینه مناسبی را ایجاد می کنند تا انگیزه شما برای رسیدن به خط پایان در ذهن ، جسم و روح سالم در تمام مراحل زندگی فراهم شود. خارج از دروازه واقعاً قابل تأمل است. “

تیم و لوری لایرد

نویسندگان این سرگرم کننده است! با تیم لایرد، مدیر ارشد سرگرمی C.E.O آمریکا ، این سرگرم کننده است! کوکتل و پیش غذا، و به تازگی منتشر شده است کتاب آشپزی کشور بوربن برجسته دیوید دانیلسون سرآشپز اجرایی در چرچیل داونز ، خانه دربی کنتاکی.

یک کارآفرین سریالی که خودش توصیف کرده ، فلفل هنریتا بیش از سه دهه در زمینه بازاریابی و تبلیغات موفقیت آمیز بوده است ، از جمله داشتن یک شرکت ارتباطی با نام تجاری ، گروه فلفل ، با مسئولیت محدود. به مدت 14 سال وی پس از فروش این شرکت در سال 2018 ، GCJ Consultants را تأسیس کرد و به عنوان مدیر استراتژیک این شرکت امروز فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  Trulieve ابتکار هفته ملی expungement را راه اندازی کرد

“هنگامی که کتاب” خارج از دروازه “را خواندم ، متوجه شدم که با صدای بلند می خندم (و گاهاً اشک می ریزم). هنریتا راهی دارد که خواننده را احساس می کند با او در اتاق درست هستند — تجربه شادی ، غم یا شوخ طبعی زندگی “.

مری وارگا

نویسنده نور از طریق تونل من و شفا دهنده مبتلا
SilverStrength® تناسب اندام ارشد ، بنیانگذار و مالک

محتوای کتاب با آنچه خوانندگان را به جلو سوق می دهد ارتباط برقرار می کند و آنها را به پیوستن به مکالمه ترغیب می کند.

“همه ما می خواهیم خاصیت زندگی خود را جشن بگیریم و همچنین در مناطقی که امیدواریم تقویت کنیم تأمل کنیم. بهترین راه برای شروع آن گفتگو اشتراک است. من همیشه ایده ای برای ایجاد جامعه ای پیرامون اشتراک داستان داشته ام کتاب از شما دعوت می کند که به گفتگو بپیوندید و داستان های خود را به اشتراک بگذارید. Out Of The Gate یک سکوی پرشی است که می تواند در یک فضای امن به پرسش ، به چالش کشیدن و الهام بخشیدن از یکدیگر کمک کند. ”

اخبار مرتبط  Trust Investment Trust Trust ، بروزرسانی تجاری مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

فلفل هنریتا

نویسنده خارج از دروازه: آنچه ما را القا می کند ما را به جلو سوق می دهد کتاب

خارج از دروازه: آنچه ما را القا می کند ما را به جلو سوق می دهد کتاب در دسترس خواهد بود 15 اکتبر 2020 در آمازون ، کیندل و مکانهای منحصر به فرد کتابفروشی ذکر شده در outofthegatebook.com.

تماس با رسانه:
مخاطب: فلفل هنریتا
تماس با ایمیل: [email protected]
سایت اینترنتی: www.outofthegatebook.com
تلفن: 502.693.1396

درباره نویسنده

یک کارآفرین سریالی که خودش توصیف کرده ، فلفل هنریتا بیش از سه دهه در زمینه بازاریابی و تبلیغات فعالیت موفقیت آمیزی را ایجاد کرده است ، از جمله داشتن یک شرکت ارتباطی با نام تجاری موفق به مدت 14 سال. وی پس از فروش این شرکت در سال 2018 ، GCJ Consultants ، LLC را تأسیس کرد و امروز به عنوان مدیر استراتژیک شرکت فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor پتوهای پوشیدنی را توسعه می دهد (ALL-2079)

سوابق تحصیلی هنریتا که مدافع تحصیلات بعدی است شامل مدارک لیسانس دوگانه از دانشگاه می باشد دانشگاه کنتاکی و فوق لیسانس از دانشگاه کنتاکی/دانشگاه لوئیزویل برنامه MBA اجرایی. او که یک یادگیرنده مادام العمر است ، از چندین برنامه آموزش مدیریت و مدیریت ، از جمله اعتبار کسب کرده است دانشگاه هاروارد. وی در حال حاضر دوره های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی را در دانشگاه تدریس می کند دانشگاه لوئیزویل دانشکده تجارت

متولد شده نشویل ، TN و در غرب پرورش یافته است کنتاکی، هنریتا و شوهر 30 ساله اش در آنجا زندگی می کنند لوئیزویل، KY او مادر پر افتخار سه فرزند ، ناپدری از چهار فرزند و مادربزرگ 14 نوه است و بیشتر در راه است! کار این کتاب با الهام از داستانهای تأثیرگذار ریشه در ایمان ، خانواده و دوستان بود. این داستان ها از تجربیات واقعی زندگی شکل می گیرند که روند زندگی او را شکل داده اند.

SOURCE مشاوران GCJ

لینک های مربوطه

https://outofthegatebook.com