Everbowl مشارکت Franchise را با Wags Capital راه اندازی می کند

سن دیگو، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در یک توافق نامه برای باز کردن 20 واحد در سراسر یوتا، آریزونا، نوادا، اورگان و کالیفرنیا، سن دیگوEverbowl chain مبتنی بر زنجیره صنایع غذایی فوق العاده ، همکاری حقوقی با WAGS Capital را آغاز می کند.

موسس می گوید: “همانطور که به دنبال برند خود هستیم ، بیشتر به مشارکت با افراد مناسب اهمیت می دهیم و کسی ترجیح نمی دهیم از WAGS Capital شروع کنیم.” جف فنستر. “تعهد آنها به صنعت مواد غذایی و آشامیدنی و تمرکز بر تجربه مشتری ، به طور طبیعی ارزش های اصلی برند ما در رابطه با دوست یابی و سرگرمی را از بین می برد.”

بنیانگذار سرمایه WAGS می گوید: “مشاغل عالی ، افراد عالی و تفریح ​​، همین امر باعث ایجاد مشارکت عالی می شود.” آرون واگنر. “کل تیم ما همه موارد Everbowl را دوست دارد و ما نمی توانیم برای راه اندازی مشارکت Franchise خود با آنها هیجان زده شویم. ما در حال راه اندازی 20 مکان در 12 تا 18 ماه آینده هستیم و منتظر رشد نام تجاری Everbowl هستیم در سراسر کشور “.

اولین مکان حق امتیاز WAGS Capital افتتاح شد 21 آگوست 2020، که در Pleasant Grove ، یوتا. با 8-10 مکان که در حال حاضر در دست توسعه است ، WAGS Capital مکان های جدیدی را در سالن افتتاح خواهد کرد ققنوس ، AZ، Beaverton، OR، لاس وگاس ، نوادا، سن دیگو، کالیفرنیا ، و یوتا مکانها در سنت جورج، فارمینگتون و شهر “سالت لیک.

WAGS CAPITAL یک شرکت سرمایه گذاری بوتیک چند وجهی است که متخصص در املاک و مستغلات ، مواد غذایی و آشامیدنی و سهام خصوصی در بازارهای در حال ظهور با استراتژی های نامتقارن ریسک / پاداش و ارزش افزوده است. ما روابط را بیش از هر چیز دیگری ارزش و اولویت داریم و پیوسته در پی روابط استراتژیک ، باقیمانده و معنادار تجاری هستیم.

درباره Everbowl

Everbowl در سال 2016 تاسیس شده است جنوب کالیفرنیارستوران سرو سریع مبتنی بر منوی متمرکز کاسه های غذای عالی غذای مخصوص خودتان. هر کاسه با دارا بودن acai و سایر مواد غذایی مبتنی بر غذای عالی ، دارای مواد افزودنی نامحدود میوه و مواد افزودنی فوق العاده سالم است. Everbowl مصرف کنندگان را به “تکامل” تشویق می کند – زندگی فعال و خوردن “چیزهایی که برای همیشه وجود داشته است”.

در حال حاضر 29 مکان را در سراسر کشور فعال می کند کالیفرنیا، یوتا و آریزونا، Everbowl به هر جامعه محلی که در آن فعالیت می کند متعهد است ، Everbowl به صورت محلی استخدام می کند ، با هر مکان باز شده 10-15 کارمند جدید اضافه می کند و تمام مدیران فروشگاه از داخل شرکت ارتقا می یابند.

Everbowl اخیراً franchising را راه اندازی کرده است و در حال حاضر به دنبال اپراتورهای واحد و چند واحدی در سراسر کشور است که علاقه خاصی به تجارت دارند ، سبک زندگی “تکامل نیافته” را دنبال می کنند و می خواهند به ایجاد شادی و سلامت در جهان کمک کنند. تعهد این شرکت به سلامتی ، تجربه مشتری و جامعه ، همان چیزی است که Everbowl را به یک فرصت عالی تبدیل می کند. از روز اول ، Everbowl با صاحبان امتیاز همکاری می کند تا از بهترین مکان ممکن ، آموزش ، بازاریابی و مربیگری و پشتیبانی مداوم اطمینان حاصل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های موجود در امتیاز ، به این آدرس مراجعه کنید: www.everbowl.com/franchise

Everbowl
1300 درایو تخصصی ، ویستا ، کالیفرنیا 92081

اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.everbowl.com یافت

ما را در فیس بوک (everbowl) و اینستاگرام (everbowlcraftsuperfood) دنبال کنید.

تماس با رسانه:
جف فنستر
تلفن: 760-585-2043
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع Everbowl


اخبار مرتبط  جستجو برای دستور العمل های آب نبات 30٪ در قرنطینه را افزایش می دهد