Polygiene اولین اقدامات را با دکتر Scholl انجام می دهد

استکهلم، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – حرکت رو به جلو ، دکتر شولز® کفی ها دو فناوری Polygiene را ترکیب می کنند – ضد باکتری Stays Fresh Technology و بو بو® درمان – برای جلوگیری از رشد باکتری های ایجاد کننده بو. “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با افزودن فن آوری Polygiene ، ارزش پیشنهادی سخت ترین کفی خود را بالا ببریم.” می گوید Kate Godbout، SVP بازاریابی در دکتر شولز®.

اولین محصولی که از این پیشنهاد جدید استفاده می کند کفی کار ماساژور ژل ماساژور دکتر شول است. این کفی ها برای افرادی طراحی شده اند که تمام روز روی پاهایشان کار می کنند و به شما آرامش انرژی بخش می دهند تا بتوانید کارهای بیشتری در محل کار و خانه انجام دهید. امواج ژل ثبت شده پاهای شما را بالشتک می کند ، شوک را جذب می کند و پا و پاهای دردناک شما را حتی در حالت ایستاده در تمام طول روز روی زمین های سخت خلاص می کند. با افزودن درمان ترکیبی از Polygiene ، این کفی ها باعث مهار و محافظت در برابر رشد بو از باکتری ها و قارچ ها می شوند و محصولات را تازه و بهداشتی نگه می دارند.

اخبار مرتبط  Darling Ingredients Inc. صورتهای مالی را برای Q1 2020 صادر می کند

“همه اینجا هستند آمریکای شمالی دکتر شول را می شناسد®، “می گوید هانس برگمن، مدیر فروش محصولات بهداشت و بهداشت “ما از سابقه طولانی آنها در افزودن دانش و فن آوری برای کمک به شما در حرکت بهتر از زمین تحت تأثیر قرار گرفته ایم. و اکنون نوشتن در Polygiene به عنوان فصل بعدی داستان آنها ، خارق العاده است.”

دکتر شول® دارای طیف گسترده ای از پیشنهادات با مزایایی است که از راحتی پا تا خنک کننده ، پشتیبانی قوس تا تسکین درد ناخن پا در داخل رشد می کند. فن آوری های پلی بهداشتی سرانجام در مجموعه گسترده ای از تحقیقات دکتر شول قرار می گیرند® کفی کفش پیاده روی روزمره.

اخبار مرتبط  CannabizTeam راهنمای حقوق صنعت شاهدانه 2020 ایالات متحده ، بروزرسانی Q3 را منتشر کرد

درباره شرکت سلامتی SCHOLL

دکتر شول® نام تجاری بیش از یک قرن است که مترادف با مراقبت از پا است. این شرکت توسط ویلیام ماتیاس شول، MD ، تمرکز وی در حمایت علمی از پا برای بهبود تحرک ، به دکتر Scholl کمک کرد® تبدیل به یک نام خانوادگی شود. دکتر شول® محصولات از نظر بالینی مهندسی شده و اثبات شده است که باعث راحتی ، کاهش خستگی و تسکین و جلوگیری از درد پایین بدن می شوند. امروزه شرکت سلامتی شولس با هدف کمک به افراد در هر روز از زندگی خود با تحرک و حرکت راحت ، به پیشرفت علم حرکات و مراقبت از پا ادامه می دهد. بازدید https://www.drscholls.com برای جزئیات بیشتر

فیس بوک: DrScholls

اینستاگرام: drscholls_usa

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/DrScholls

دکتر شول® تماس با رسانه:
ارتباطات بازاریابی RpR ،
برین ویتفیلد
[email protected]

تماس با رسانه های چند بهداشتی:
اولریکا بیورک
مدیر عامل
[email protected]
+46 70 921 12 75

برای تصاویر مطبوعاتی و اطلاعات بیشتر ، به اینجا مراجعه کنید ir.polygiene.com:

اخبار مرتبط  صنعت آکنه و روزاسه ایالات متحده بینشهای 2020-2024

برای دریافت گزارش ها ، اطلاعیه های مطبوعاتی و اخبار در اینجا مشترک شوید:
http://ir.polygiene.com/fa/press/subscribe/

درباره Polygiene

ما می خواهیم به عنوان رهبر جهانی در حفظ فن آوری های تازه و کنترل بو ، نوع نگاه ما را تغییر دهیم – از مواد مصرفی سریع به ماندگار. ما لباس ها ، محصولات خانگی و منسوجات را درمان می کنیم تا به مردم کمک کند تازه بمانند ، کمتر بشویند و لباس ها و محصولات بیشتر عمر کنند. بیش از 140 مارک برتر جهانی انتخاب کرده اند که از برند Polygiene به همراه محصولات خود استفاده کنند. محصولات بهداشتی در اولین بازار رشد Nasdaq در فهرست شده است استکهلم سوئد. برای اطلاعات بیشتر: www.polygiene.com.

Erik Penser Bank AB به عنوان مشاور مجاز خود عمل می کند.
تلفن: + 46-8-463-83-00
پست الکترونیک: [email protected].

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/polygiene-ab/r/polygiene-takes-first-steps-with-dr–scholl-s،c3188738

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Polygiene AB