وقتی زمستان فرا می رسد ، یک داستان کودکانه چند تعلمی ، نشان دادن چگونگی واقعی شدن رویاها در یک محیط چند فرهنگی

نویسنده این بازی فوق العاده کودکانه دو زبانه ، ماریبل گارنیک، کمی درباره آن به ما می گوید: “داستان در مورد پسر بچه ای 8 ساله است که به همراه والدینش به یک کشور دوردست مهاجرت کرده است. این پسر رویایی را دیده و باید منتظر آمدن زمستان باشد و بدین ترتیب تحقق یابد.”

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، اثر نویسنده ماریبل گارنیک، چه موقع زمستان می رسد: چه زمانی زمستان فرا می رسد، داستانی از یک پسر 8 ساله را روایت می کند ، و اینکه چگونه او در یک روند مهاجرت آرزوهای خود را برآورده می کند. این داستان به عنوان داستانی پر از تصاویر و چند یادگیری ارائه می شود که یادگیری زبان را در کودکان ترویج می دهد.

اخبار مرتبط  سونی الکترونیک برنده جایزه بهترین نمایش آینده در آینده ، ارائه شده توسط AV Technology است

برای افرادی که داستان کودکانه را برای کوچولوهایشان دوست دارند ، جایی که یادگیری و غرور چند فرهنگی تشویق می شود. آنها می توانند با خواندن این کتاب با خرید این کار را انجام دهند چه موقع زمستان می رسد: چه زمانی زمستان فرا می رسد در هر کتابفروشی ، یا در iTunes اپل ، amazon.com ، Google Play ، یا فروشگاه های آنلاین بارنز و نجیب.

اخبار مرتبط  40٪ از شرکتهای غذایی پیشرو ، از جمله Kroger ، Tesco ، Nestle و Unilever ، هم اکنون تیم هایی اختصاصی برای محصولات گیاهی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی است که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه وابسته نباشند. نویسندگان آنها می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  هواوی با IGG و Lilith Games شریک است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1246196/Marybel_Garnique.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه