اسموتی کینگ و فرانشیزهای آن در حال اهدا 1 میلیون دلار اسموتی به قهرمانان محلی هستند

دالاس، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – برای حمایت از مأموریت خود برای الهام بخشیدن به مردم برای زندگی سالم و فعال ، Smoothie King با قدردانی از متخصصان پزشکی ، نخستین پاسخ دهندگان و سایر کارگران اساسی که همچنان فداکاری امنیت خود را برای خدمت به دیگران در جوامع خود انجام می دهند ، نشان می دهد. بیماری همه گیر کروناویروس فعلی.

طی یک ماه آینده ، اسموتی کینگ و حق رای دادن به آن اهدا می کنند 1،000،000 دلار ارزش اسموتی به بیمارستانهای محلی ، مراکز آزمایش ، پلیس و ایستگاه های آتش نشانی و سایر محل های کار ضروری در سراسر کشور دارد. فرانشیزها و اعضای تیم در طی دو هفته آینده هزاران اسموتی مغذی و جایگزین غذایی را برای کمک به قهرمانان محلی در سفرهای سلامتی و تناسب اندام خود مخلوط ، بسته بندی و تحویل می دهند.

مدیرعامل اسموتی کینگ گفت: “بسیاری از کارگران اساسی هر روز در خط مقدم حضور دارند و بدون نگرانی از اینکه یا چه وعده غذایی بعدی آنها است ، سلامت و امنیت خود را تهدید می کنند.” وان کیم. “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، این کارگران اساسی به وعده های غذایی سالم و روزمره خود نیاز دارند تا بتوانند روی آنها را کامل نگه دارند و روزهای طولانی و پر تحرک خود را سوخت دهند.”

اسموتی اسموتی کینگ به طور کامل با میوه ها و سبزیجات ارگانیک ترکیب شده و هرگز حاوی رنگ های مصنوعی ، مواد نگهدارنده یا GMO نیست. علاوه بر این ، بسیاری از اسموتی های جایگزین غذا حاوی قند اضافی نیست.

اخبار مرتبط  MyValue365.com اکنون Quicklly.com است

کیم افزود: “ما این وظیفه ما را برای قدم گذاشتن در برابر این قهرمانان در این دوران دشوار می دانیم.” “اهدا اسموتی به ارزش یک میلیون دلار روش ما برای گفتن” با تشکر “از این قهرمانان فداکار و محلی است. من بسیار افتخار می کنم که فرنچایزهای ما می خواستند این کار را با وجود مبارزات خود با همه گیری انجام دهند ، این فقط نشان می دهد نوع مردم آنها هستند. ”

هیچ کس جامعه خود را بهتر از حق رای دادن محلی Smoothie King نمی فهمد. به همین دلیل است که هر یک از صاحبان اسموتی کینگ برای هماهنگی کمکهای مالی به بیمارستانها ، ایستگاه های آتش نشانی ، مراکز آزمایش و سایر محل های کار ضروری مراجعه می کنند.

علاوه بر این ، میهمانان اسموتی کینگ این فرصت را دارند تا یک قهرمان محلی در جامعه خود را به عنوان یک اسموتی تهیه کنند. شروع کردن 23 آوریل و در طی چند هفته آینده ، میهمانان می توانند یک اسموتی 20 پوندی را برای کارمندان مراقبت های بهداشتی خریداری کنند ، و محلی اسموتی کینگ آن را با خیال راحت به آن دسته از زنان و مردان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم تحویل می دهد. آن اسموتی های 20 عیار ، ارزش گذاری شده اند 6 دلار، به تعهدات میلیون دلاری افزوده می شود.

اخبار مرتبط  Clorox افزایش سود سهام سه ماهه 5٪ به 1.11 $ در هر سهم

اسموتی کینگ انتظار دارد که تسلیم شود 1 میلیون دلار در اسموتی ها در طول ماه آینده این شرکت پیشرفت خود را در جهت رسیدن به این هدف بلندپروازانه در وب سایت خود به اشتراک خواهد گذاشت تا افراد بتوانند در زمان واقعی از این طریق پیروی کنند.

اسموتی کینگ قبلاً از این تأمین کنندگان ارزنده کمکهای مهربانی دریافت کرده است: Titan؛ ظهر؛ تام كوچلین؛ پاتاگونیا؛ آناکاپا؛ دره کویر؛ ذات؛ لاکتون طبیعتاً خوشمزه ، شرکت. چاه؛ Mount Franklin Foods؛ لیایی؛ کال شکوه؛ هریس Hollow Foods ، L.C؛ وایمن؛ کالیفیا؛ دل مونت؛ بیکر ، دانلسون ، بیرمن ، کالدول و برکوویتز ، رایانه شخصی؛ گول زدن؛ مواد اولیه H&W؛ تجارت شرقی؛ کبک؛ KHI؛ Mindstream؛ MomentFeed؛ و ویتامیکس.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهدای اسموتی کینگ و پیگیری های دیگر ، لطفاً به www.smoothieking.com/landing-pages/smoothie-king-donations مراجعه کنید.

درباره Smoothie King Franchises، Inc.
Smoothie King Franchises، Inc ، حق رای دادن اسموتی اصلی ایالات متحده ، یک شرکت خصوصی است ، دالاسشرکت حق رای دادن با بیش از 1100 واحد در سراسر جهان. این کار در سال 1973 با مأموریت برای کمک به دیگران در دستیابی به سلامتی بهتر و به طرز خوشمزه از طریق اسموتی ها تاسیس شد. امروز ، این ماموریت خود را برای الهام بخشیدن به یک شیوه زندگی سالم و فعال از طریق ابتکار عمل “Blends Blends” خود ، که با تمیز کردن اسموتی های عالی با میوه و سبزیجات کامل متمرکز است ، ضمن حذف طعم های مصنوعی ، رنگ ها و مواد نگهدارنده متمرکز کرده و قندها را در بسیاری از ترکیبات آن اضافه می کند. اسموتی کینگ چشم انداز خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هر سفر سلامت و تناسب اندام از طریق مشارکت با بنیاد ورزشکاران چالشگر گسترش می دهد.® و مرکز اسموتی کینگ. این فرانچایز در حال حاضر در رده شماره یک مجله Entertainur در رده اسموتی / آب میوه برای بار بیست و نهمین سال متوالی قرار دارد ، به طور کلی شماره 14 را در لیست “2020 Franchise 500” کسب کرده و در لیست “Inc 5000 5000” در سال 2018 جای گرفت. این شرکت همچنین محصولات خرده فروشی را ارائه می دهد که شامل نوشیدنی های ورزشی ، میله های انرژی ، ویتامین ها ، مکمل ها و موارد دیگر می باشد. برای فرصت های حق رای دادن ، به سایت smoothiekingfranchise.com بروید. برای اطلاعات بیشتر به سایت smoothieking.com مراجعه کرده و Smoothie King را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

اخبار مرتبط  شاخص های مهم فرصت جمعیتی هزاره

تماس با رسانه: برایان کمپبل جونیور ، فیشمن PR ، 847-945-1300 ext. 226 یا [email protected]

SOURCE اسموتی کینگ

پاسخی بگذارید