Sally’s Apizza در این روز کارگر پیتزای رایگان را برای کارگران مقدم و کارگران ضروری میل می کند

NEW HAVEN ، اتصال، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Sally’s Apizza ، عضو سازمان پناهگاه جدید بیش از 80 سال جامعه ، قدردانی خود را از پناهگاه جدید کارگران خط مقدم و ضروری با ارائه رایگان پیتزا به آنها در این روز کارگر.

“پزشکان ، پرستاران ، اولین پاسخ دهندگان ، خدمات ، رستوران و انواع کارگران ضروری در سراسر کشور پناهگاه جدید از زمان شروع این همه گیری برای بقیه ما اتفاق افتاده است. این روش ما برای تشکر است و ما از شما قدردانی می کنیم ” راب نلسون، مدیر عملیات.

اخبار مرتبط  این یک محل Spa مخفی مخفی است که محل دهمین مکان در Kierland عوام است

عضو تیم سالی و ساکن نوشابه انگور ساکن ، فرانچسکا مسینا، گفت: “من سالی را خیلی دوست دارم به طوری که خواهرم جیانا را به اینجا آوردم تا با من در اینجا کار کند. ما دوست داریم که چگونه همه در اینجا به یکدیگر اهمیت می دهند و مراقب یکدیگر هستند. گسترش این که مراقبت به جامعه گسترده تر فقط یکی از بسیاری از افراد است چیزهایی که سالی را بسیار خاص می کند. ”

اخبار مرتبط  ECOS® روز مادر را با مادربردهای منحصر به فرد مادر و کودک جشن می گیرد K کیت های پر کردن "کلیک کنید"

این رویداد در روز کارگر اجرا می شود ، دوشنبه 7 سپتامبرهفتم از جانب ساعت 4 عصر تا نزدیک کارگران واجد شرایط می توانند به سادگی نشان کار یا سایر مدارک خود را نشان دهند تا وضعیت خود را به عنوان یک خط مقدم یا کارگر ضروری در کشور نشان دهند پناهگاه جدید برای دریافت یک پیتزای کوچک یا متوسط ​​رایگان با هر نوع مواد اضافه شده به انتخاب خود.

اخبار مرتبط  توافق توزیع کننده امضای Polygiene و TK-Domashniy Tekstyl

Sally’s Apizza که توسط سالواتوره “سالی” کنسیلیو در سال 1938 تاسیس شده است ، سنت 80+ ساله ساخت دستی پیتزای آجری با زغال سنگ و نیوهاون را ادامه می دهد. Sally’s Apizza یکی از تحسین برانگیزترین پیتزا فروشی های کشور است که در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، “38 رستوران ضروری آمریکا” از Eater و بررسیهای پیتزا Barstool – “Top New Haven Pizza” وجود دارد.

https://www.sallysapizzatogo.com

SOURCE Sally’s Apizza

لینک های مربوطه

https://www.sallysapizzatogo.com