چه چیزی در منو است ، کاستاریکا؟

صنعت پر جنب و جوش قهوه کشور به دلیل تنظیم استانداردهای سازگاری و کالیبر و همچنین شکستن رکورد قیمت جام جهانی قهوه در سال 2018 برای دانه های با کیفیت ، در سراسر جهان شناخته شده است. کاستاریکا همچنین صادرکننده برجسته قهوه NAMA بدون کربن در جهان است.

بیایید در مورد شکلات صحبت کنیم – کاکائو کاستاریکا دارای جایزه کاکائو برتری ، جایزه شکلات آمریکای مرکزی و مدال نقره و برنز از مسابقات International Chocolate Awards 2017 America.

می گوید: “استانداردهای بین المللی به کار رفته برای پایداری ، یکپارچگی زنجیره تأمین و ابتکارات پیشرفت اجتماعی ، ما را به عنوان یک کشور جدا می کند و مستقیماً بر غذایی که تولید می کنیم تأثیر می گذارد.” کاستاریکا مدیر عامل آژانس حمایت از صادرات (PROCOMER) ، پدرو بیروت. “بیش از 300 محصول روزانه مرزهای ما را ترک می کنند تا به بیش از 100 مقصد بین المللی برسند.”

اخبار مرتبط  گروه SI از گسترش ظرفیت پیچ در چین خبر می دهد

در حقیقت ، 9 شرکت از 40 شرکت برتر پردازش غذا در جهان فعالیت دارند کاستاریکا.

چه چیزی در فهرست غذاهای لذیذ صادراتی وجود دارد؟ علاوه بر قهوه و شکلات ، آناناس ، دل خرما ، میوه و سبزیجات عجیب و غریب ، سس های معطر و ادویه دار ، آجیل های عالی (ماکادامیا ، بادام هندی و بادام زمینی) و البته رم ، آبجو و سایر ارواح در سطح جهانی .

تحولات اخیر برای تأمین تقاضای بازار شامل معرفی غذاهای فوق العاده است. چیا ، آلوئه ورا ، روغن نارگیل بکر ، جلبک ها و سایر محصولات دارای مواد مغذی بالا با افزایش دفعات درخواست می شوند. گواهینامه ها ، از جمله USDA Organic ، Fair Trade ، FSSC 222000 ، و سایر موارد ، گواهی این موارد است کاستاریکا تعهد به ارائه محصولات استثنایی.

اخبار مرتبط  این هفته بزرگترین درایو غذا Nation این هفته با رمان جدید ظاهر شد

کاستاریکا دارای محصولات با کیفیت بالا و آینده امیدوار کننده در توسعه محصولات جدید است. ما می خواهیم رابطه ما پایدار باشد و می توانیم سالها با هم رشد کنیم. “متخصص واردات می گوید ، میگل A. رومرو از E. Sanchez S.L. ، اسپانیا.

ضروری کاستاریکا نام تجاری

PROCOMER آژانس دولتی است که مسئول ارتقا export صادرات کالاها و خدمات کاستاریکا به جهان است. تولیدکنندگان مجاز کشاورزی لازم است مطابق با استاندارد برتری کشور ، معروف به ضروری کاستاریکا. این شرکتها به عنوان رهبران صنعت برای برآورده کردن معیارهای دقیق نام تجاری شناخته می شوند تعالی ، پایداری ، نوآوری، و پیشرفت اجتماعی در عملیات ، محصولات و خدمات آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه PROCOMER چگونه نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند ، به Procomer.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  چهلمین سالگرد Rubik's Cube جشن ماجراجویی Solve را جشن می گیرد

کاستاریکا در موفقیت زنجیره تأمین ما از اهمیت بالاتری برخوردار است. “مدیر عامل گروه EXP گفت: ایالات متحده آمریکا، آنتونی سرافینو

مخاطب:
ست آرتاویا
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1246189/Cafe.jpg

منبع ضروری کاستاریکا

لینک های مربوطه

https://esencialcostarica.com/foodindustry/