سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا روز ملی چیانتی افتتاحیه را جشن می گیرد

ساحل میامی ، فلوریدا، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا با بزرگداشت سانتا مارگریتا Chianti Classico Riserva ، شرابی که تجسم سنتهای توسکانی و منطقه Chianti Classico در ایتالیا. سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا همچنین نمایانگر مجموعه ای از شرابهای Chianti در زیر چتر آن است ، از جمله Lamole di Lamole Chianti Classico، Lamole di Lamole Chianti Classico Riserva و Lamole di Lamole Chianti Classico Riserva “Gran Selezione.” از امروز به بعد ، اولین جمعه هر سپتامبر تعطیلات ملی است که توسط تقویم روز ملی برای جشن شرابهای محبوب ایتالیایی شناخته می شود.

Santa Margherita Chianti Classico Riserva از یک باغ انگور به نام Salcentino واقع در خارج از شهر Panzano است. این شراب خشک ، غنی و با ارزش است ، دارای رایحه های پیچیده ای از گیلاس قرمز و آلو با کام است که به میوه های توت و شیرین بیان باز می شود ، که توسط نت های سبک بلوط و یک پایان با ساختار محکم قاب گرفته شده است. شراب قرمز یاقوتی که همیشه با انگور Sangiovese پیشرو است ، در سراسر جهان مشهور است و توسط نمادین نشان داده می شود گالو نرو آرم ، یک خروس سیاه و سفید در داخل یک دایره قرمز است.

اخبار مرتبط  بیانیه بنیاد انجمن تگزاس رنجر درباره انتشار Cult of Glory توسط داگلاس سوانسون

کارخانه شراب سازی Lamole di Lamole دارای خانه خود در Greve در Chianti (FI) است ایتالیا Chianti Classico قدیمی ترین و مشهورترین استیلاقات. باغ های انگور آن در یکی از بالاترین نقاط منطقه قرار دارند ، بین 1150 تا 2000 فوت در ارتفاع ، مکانی که تغییرات مناسب دمای هوا ، نور خورشید و باد را برای رسیدن عالی انگور فراهم می کند و به ظرافت ، غنای و ماندگاری خاص عطر می بخشد. و پتانسیل طعم شرابهای آن.

اخبار مرتبط  Sally's Apizza در این روز کارگر پیتزای رایگان را برای کارگران مقدم و کارگران ضروری میل می کند

وی گفت: “شراب Chianti Classico کاری عاشقانه است که با دقت ، سنت و اصالت ایجاد شده است.” وینسنت کیارامونته، رئیس و مدیر عامل سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا. “ده ها سال است که مردم از انواع خاص ما و طعم اصیل آنها لذت می برند توسکانی. ما مفتخریم که اعلام کنیم آنها اکنون روز اهمیت ویژه خود را دارند ، بنابراین مردم می توانند این منطقه شراب خارق العاده را با عزیزان خود جشن بگیرند! ”

شراب های Chianti Classico میل طبیعی به غذاهای ایتالیایی مانند ماکارونی کربنارا یا پیتزا دارند. سانتا مارگریتا همچنین پیشنهاد می شود آنها را با مجموعه ای از گوشت ها و پنیرهای ایتالیایی ، خورشت ها ، غذاهای پخته شده ، یا حتی یک استیک مخصوص باربرها برش دهید. برای بیان شراب و خاکی تر شراب ، به دنبال کلمه Riserva بگردید. Chianti Classico Riserva خواستار دو سال دیگر برای تولید نت های ظریف از نت های بالزامیک و اسپرسو در این مدت است.

اخبار مرتبط  Ty Warner ، خالق Beanie Babies ، در حمایت از پاسخ بشردوستانه بین المللی United Way در پاسخ به COVID-19 ، یک بازار خرس نسخه محدود را معرفی می کند.

درباره سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا

سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا یک شرکت عالی واردات شراب است که نمایندگی دارایی های شراب برتر و فوق العاده عالی است. سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا نمایندگی بیش از ده کارخانه شراب سازی مشهور در سراسر جهان است ایالات متحده شامل سانتا مارگریتا، Ca ‘del Bosco ، Ketmir ، Lamole di Lamole ، Sassoregale ، Torresella ، Feudo Zirtari ، Fattoria Sardi ، Cà Maiol ، ماسی و کانتینا مسا. نمونه کارها شراب موزاییکی پویا و متنوع است ایتالیا بهترین مناطق شراب از جمله ونتو، آلتو آدیژ ، فرانسیاکورتا ، لوگانا ، توسکانی، ساردینیا و سیسیل

منبع سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا