دکتر Kamii ، DNP ، APRN ، FNP-BC برنده جایزه های برتر زیبایی تزریقی در جوایز زیبایی و زیبایی زیبایی Aesthetic Everything® 2020

دکتر Kamii ، DNP ، APRN ، FNP-BC

دکتر Kamii بنیانگذار THE MED SPA واقع در جنوب غربی فلوریدا. وی با فارغ التحصیلی از افتخارات Summa Cum Laude ، یک پزشک پرستار خانواده دارای هیئت مدیره دارای مدرک دکترای تخصص در پزشکی زیبایی ، ضد پیری و دربان است. وی به عنوان 100 بهترین انژکتور زیبایی در آمریکا رای داده است ، وی یک تزریق کننده لوازم آرایشی و آموزش دیده بین المللی است که دارای نگاهی هنرمندانه است. او با اشتیاق به زیبایی شناسی و سلامتی / سلامتی به طور منظم و هر زمان که می تواند آموزش می دهد.

اخبار مرتبط  Green Sage ، LLC راه پایداری را هدایت می کند

Kamii به عنوان یک هنرمند و یک پزشک ، با انجام اقدامات زیبایی غیر جراحی به بیماران خود کمک می کند تا بهترین حالت را داشته و احساس کنند. بیماران از همه جا سفر می کنند تا تخصص او را تجربه کنند.

Kamii رویکرد طبیعی در مورد جوان سازی صورت دارد و می خواهد به هر شخصی کمک کند تا بهترین ویژگی های خود را برجسته کند. بگذارید به او کمک کند تا از نظر زیبایی ، ضد پیری و نیازهای پزشکی شما مراقبت کند. “من اینجا هستم تا بالاترین کیفیت مراقبت های استثنایی را با فروتنی در سطح پیشرفته ارائه دهم.”

اخبار مرتبط  تامی ناپولی ، CLT ، LE ، CAC از استودیو سلامت پوست برنده جایزه برتر پزشکی اسپا آمریکای میانه در زیبایی های زیبایی همه چیز ® 2020 جوایز پزشکی زیبایی و زیبایی

ویژه
سموم پرکننده سموم
KYBELLA®
موضوعات PDO
میکرونیدلینگ / میکرو انفوزیون
PRP ، PRF و سلول های بنیادی درمانی
درمان ترمیم مو
درمان های لیزر
اسکلروتراپی
مراقبت از پوست
صورت درجه پزشکی
لایه بردارهای شیمیایی درجه پزشکی
IV درمانی / سلامتی / ویتامین درمانی
درمان جایگزینی هورمون / ضد پیری
کاهش وزن

مخاطب:

دکتر Kamii ، DNP ، APRN ، FNP-BC
آبگرم Med
6631 Orion Drive
مجموعه 110
فورت مایرز ، فلوریدا 33912
239-249-8285
[email protected]
www.theblondeinjector.com

درباره همه چیز زیبایی شناسی®:

اخبار مرتبط  پیدا کردن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین "در تاریخ 15 سپتامبر منتشر می شود

Aesthetic Everything® بزرگترین شبکه متخصصان زیبایی در جهان است. این منبع شماره 1 تبلیغات برای کلیه اطلاعات صنعت زیبایی است. Aesthetic Everything® میزبان نمایشگاه جذاب نمایشگاه زیبایی و جوایز فرش قرمز مشهور / رسانه ای است. نمایشگاه زیبایی Aesthetic Everything® 2021 و مراسم اهدای جوایز همراه خواهد بود 12 ژوئن 2021 با 100 نفر از مشاهیر و رسانه ها. Aesthetic Everything® همچنین مجله Beauty Wire را منتشر می کند.

تماس با رسانه:

ونسا جولیا، مدیر عامل
[email protected]
مشاهده همه اطلاعات در اینجا: https://madmimi.com/p/1f619c

SOURCE زیبایی همه چیز

لینک های مربوطه

https://aestheticeverything.com