پتی لابل و فول فورس

“A Nuthin ‘But A Feelin” ساخته و نویسنده آن است نیروی کامل، با آواز و سازهای زمینه ای که توسط Full Force و شریل پپسی رایلی. این تک اکتان بالا به آوازهای افسانه ای سر به فلک کشیده LaBelle مجهز شده و میکس های جدید و متنوعی از جمله فوق العاده تازه “تمیز کردن خانه مخلوط” و “مخلوط لایه ازن ،“هر دو توسط دی جی نبوغ (AKA Baby Gerry of Full Force) ، و همچنین “M & M Mix“ایجاد شده توسط Remixer / Producer / DJ جان مورالس. هر ریمیکس با استفاده از نوارهای اصلی آنالوگ آهنگ همراه با تولید مشهور Full Force ساخته شده است. این ترانه با نمایش بی وقت بودن ، تولدی دوباره برای علاقه مندان به موسیقی رقص برای دهه های آینده است.

لابل اولین بار با Full Force هنگامی که ملاقات کرد و Timmy Regisford، سپس نمایندگی A&R MCA Records ، وارد شد استودیوهای صدا سیگما اعلام نشده ، مشتاق ایجاد چیزی برای آلبوم استودیویی بعدی خود است. پتی برای اولین بار با Full Force ملاقات کرد ، آنها را متقاعد کرد که برنامه خود را برای کار بر روی آلبوم خود تنظیم کنند. نتیجه در آن زمان “من اینطور برداشت کردم، “در نهایت انتشار آلبوم خود ، خودت باش، در سال 1989

اخبار مرتبط  LiveAuctioneers پیش بینی کرده است کمپین حمایت از خانه های حراج های محلی 50،000 دلار کمک های خیریه را برای تلاش های امداد COVID-19 به دست آورد ، و تمدید خود را تا 31 ماه مه اعلام می کند

آنچه که مردم نمی دانستند این بود که آنها موارد خارق العاده را نیز ضبط کردند “Nuthin ‘But A Feelin نیست.”

بدنیا آمدن پاتریشیا لوئیز هولته؛ 24 مه 1944، پتی لابل یک خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر و زن تاجر آمریکایی است که 60 سال سابقه کار دارد. او کار خود را در اوایل دهه 1960 به عنوان خواننده اصلی و زن اصلی گروه آوازی آغاز کرد ، پتی لابل و آبی های آبی. پس از تغییر نام گروه به LaBelle در اوایل دهه 1970 ، آنها آزاد کردند “بانوی مارمالاد ،“که بعداً به تالار مشاهیر گرمی. در نتیجه ، این گروه به اولین گروه آوازی آمریکایی آفریقایی تبار تبدیل شد که جلد آن را دریافت کرد مجله Rolling Stone و همچنین اولین گروه پاپ که در خانه اپرای متروپولیتن بازی می کند. پس از تقسیم آنها در سال 1976 ، پتی لابل یک کار انفرادی موفقیت آمیز را آغاز کرد که طی بیش از چهار دهه با بیش از 50 میلیون فروش در سراسر جهان آغاز شده است. او معمولاً “مادرخوانده روح” شناخته می شود.

نیروی کامل از برادران تشکیل شده است خوب، پل آنتونی، و لو بولگ، و همچنین پسر عموها خجالتی خجالتی، Curt-T-T، و عزیزم گری. موفقیت بزرگ تولید آنها UTFO بود “رکسان رکسان“(1984). در طول دهه 80 این گروه رشته های مهمی را برای لیزا لیزا و Cult Jam ، از جمله “من تعجب می کنم اگر تو را به خانه ببرم” ، “همه گریه می کنند” و “سر تا پا”. آنها همچنین موفق به گلزنی شدند سامانتا روباه (“دختران شیطان نیز به عشق احتیاج دارند” و “من می خواهم کمی سرگرم شوم”) و خواننده R&B چریل پپسی ریلی (با تشکر از کودک من) که در رتبه 1 جدول R&B قرار گرفت. تک آهنگ “من واقعی هستم” و “1988” ثابت “برای جیمز براون بزرگترین بازدیدهای 14 سال اخیر خواننده افسانه ای را به همراه داشت. این گروه همچنین برای بسیاری از هنرمندان از جمله موسیقی تولید و نوشتند ایمان ایوانز، Cece Peniston، نینا اسکای ، The Force M.D.s ، بریتنی اسپیرز، پسران Backstreet ، ‘N Sync ، سلنا و لیل’ کیم ، “آن لا ، لا ، لا” ریحانا و “Black Eyed Peas” محصول 2005 “” با قلب من از بین نرو “که در سراسر جهان ساخته شده و توسط فول ساخته شده است زور. این گروه علاوه بر رزومه تولیدی ، آلبوم ها و موسیقی های خود را نیز منتشر کرده اند. تک آهنگ 1985 آنها “آلیس ، تو را فقط برای من می خواهم!” در بریتانیا در 10 موفق شد ژانویه 1986. آنها چندین بازدید به نام خود در ایالات متحده انجام دادند تابلو تبلیغاتی نمودار R&B در نیمه دوم دهه 1980 “چیز عاشق موقت” ، “عاشق بی خود” ، “بی وفا” سپس با بزرگترین و محبوب ترین “Ain’t My Type Of Hype” خود که آهنگ برتر در مهمانی خانگی با بازی Kid ‘n Play ، Full Force و مارتین لارنس. اعضا در هر دو فیلم ظاهر شدند و به عنوان بازیگران کمدی بازی می کردند. آنها همچنین یک آهنگ جدید دارند به نام “عشق یک قهرمان است” که شامل دو نسخه است. یکی به کارگران ضروری و دیگری برای اواخر کوبی برایانت.

فهرست آهنگ:

اخبار مرتبط  تحقیقات جدید دیدگاه های کشاورزان در جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های سطح مزرعه را برجسته می کند

1. Ain’t Nuthin But A Feelin ‘(F.F. House Cleaning Mix)
2. Nuthin ‘But A Feelin’ (F.F. House Cleaning Mix-Radio Edit)
3. آیا Nuthin ‘But A Feelin نیست (مخلوط لایه ازن F.F.)
4. Nuthin ‘But A Feelin’ (F.F. Ozone Layer Layer Mix-Radio Edit)
5. Nuthin ‘But A Feelin’ (M & M Mix) نیست
6. A Nuthin ‘But A Feelin’ (M & M Mix Radio Edit)

اخبار مرتبط  روند ، بینش و پیش بینی تا سال 2026

فیس بوک/ توییتر/ اینستاگرام/ Spotify

SOURCE Universal Music Enterprises