Neiman Marcus Group طرح تجدید سازمان را از دادگاه تأیید می کند

دالاس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی تگزاس، بخش هوستون امروز با صدور حکمی تصویب طرح ساماندهی (“طرح”) Neiman Marcus Group LTD LLC (“شرکت”) را تأیید کرد. این امر با ظهور قابل توجهی بار بدهی و بودجه قابل توجه جدید در ساختار تقویت شده سرمایه ، زمینه را برای ظهور شرکت از رویه های فصل 11 روشن می کند. با تأیید این طرح ، شرکت قصد دارد تا ظهور کند 30 سپتامبر، پس از نهایی شدن کلیه شرایط ، با پشتیبانی کامل طلبکاران و سهامداران جدید سهام آن.

جفروی ون رامدونک، رئیس و مدیر عامل گروه Neiman Marcus اظهار داشت: “این یک مرحله مهم در روند فصل 11 ما و یک روز هیجان انگیز برای آینده شرکت ما است ، زیرا زمینه را برای ظهور ما فراهم می کند. در طول این روند ، من تحت تأثیر تعهد همکاران ما ، که همچنان علاقه و علاقه خود را به مشتریان ادامه می دهند ، تحت تأثیر قرار گرفته است. من همچنین از شرکای تجاری خود سپاسگزارم که با ما ایستاده اند و به تجارت ما اعتقاد دارند. من همچنان از این فرصت الهام می گیرم با ادامه سفر خود و تبدیل شدن به بستر لوکس برجسته ، مشتریان خود را به صورت آنلاین ، فروشگاهی و در خانه خوشحال خواهیم کرد. ”

اخبار مرتبط  Cupseum نایوکی با همکاری کریستوفر دیوید رایان طرح جدیدی را منتشر کرد

آقای ون رامدونک ادامه داد ، “حتی در یک فضای خرده فروشی که به طور مداوم در حال پیشرفت است ، ما همچنان موفق خواهیم بود و از بودجه خود فراتر می رویم. NMG به لطف روابط متمایز و عمیق مشتری و مشتری ، اعتماد متقابل وام دهندگان و شرکای تجاری ما ، برای پیروزی در این موقعیت قرار دارد. و تحول دیجیتالی تسریع شده ما. ”

پس از ظهور ، شرکت انتظار دارد با یک ساختار سرمایه تقویت شده فعالیت کند که بیش از حد از بین خواهد رفت 4 میلیارد دلار بدهی موجود و بیش از 200 میلیون دلار هزینه بهره ، بدون سررسید کوتاه مدت. برخی از سرمایه گذاران نهادی بودجه a 750 میلیون دلار از بسته مالی خارج شوید که به طور کامل سرمایه گذاری مجدد DIP را تأمین می کند و نقدینگی اضافی قابل توجهی برای تجارت فراهم می کند. چنین تأمین مالی از نظر استراتژیک با سهامداران جدید سهام شرکت هماهنگ است. اعتبار تأمین اعتبار وام علاوه بر نقدینگی ارائه شده توسط 900 میلیون دلار ABL به رهبری Bank of America و کنسرسیومی از بانکهای تجاری. با تأمین اعتبار خروج از کشور و ABL موجود ، این شرکت سرمایه استراتژیک در دسترس برای حمایت از ابتکارات تجاری و تحول خود از طریق ظهور و بعد از آن را دارد.

اخبار مرتبط  کوله پشتی Airtight ، Watertight ، ضد گلوله MVB همچنین شناور را فراهم می کند

اطلاعات تکمیلی
Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی شرکت ، Lazard Ltd. به عنوان بانکدار سرمایه گذاری شرکت و گروه تحقیقات Berkeley به عنوان مشاور مالی شرکت فعالیت می کنند.

وام دهندگان وام های مدت دار توسط Wachtell ، Lipton ، Rosen & Katz به عنوان مشاور حقوقی و Ducera Partners LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری نمایندگی می شوند.

دارندگان یادداشت توسط Paul، Weiss، Rifkind، Wharton & Garrison LLP به عنوان مشاور حقوقی و هولی هان لوکی به عنوان بانکدار سرمایه گذاری

پرونده های دادگاه و سایر اسناد مربوط به دادرسی فصل 11 در وب سایت جداگانه ای که توسط نماینده ادعای شرکت ، Stretto اداره می شود ، در دسترس است. برای س inquالات در مورد تغییر ساختار ، لطفاً به https://cases.stretto.com/NMG مراجعه کنید.

درباره گروه Neiman Marcus
گروه نیمان مارکوس یک خرده فروش مد ، مجلل و مارک دار همه کانال است که عملیات فروشگاهی و آنلاین را تحت مدیریت Neiman Marcus ، برگدورف گودمن انجام می دهد ، آخرین تماس نیمان مارکوس، و نام های تجاری Horchow. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.neimanmarcusgroup.com مراجعه کنید.

بیانیه های آینده نگر
گروه نیمان مارکوس بیانیه هایی را در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده است که “اظهارات آینده نگرانه” را تشکیل می دهد. به عنوان یک موضوع کلی ، اظهارات آینده نگرانه آنهایی است که بر رویدادها یا روندهای آینده ، پیش بینی ها و اعتقادات متمرکز هستند ، از جمله موارد دیگر ، شرکت انتظارات با توجه به روند فصل 11 آن. چنین عباراتی با استفاده از کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پروژه” “” مشخص می شود برنامه “و عبارات مشابه در رابطه با هرگونه بحث در مورد عملکرد عملیاتی یا مالی آینده. هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر بر اساس انتظارات ، برآورد ها و پیش فرض های فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده است و خواهد بود و فقط از تاریخ تاریخ اعمال می شود به خوانندگان هشدار داده می شود كه به بیانیه های آینده نگرانه اعتماد بیش از حد نداشته باشند. چنین اظهارنظرهایی آینده نگر تضمین كننده عملکرد آینده نیستند و خطرات زیادی را به همراه دارند به دلایل متعددی ، از جمله عوامل خارج از کنترل شرکت ، ممکن است تفاوتهای اساسی با نتایج ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی داشته باشد. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، متعهد نمی شود.

اخبار مرتبط  سزارهای کوچک - یک میلیون پیتزای خود را به کسانی که سالم و ایمن هستند ، اهدا می کند

منبع Neiman Marcus Group LTD LLC

لینک های مربوطه

http://www.neimanmarcusgroup.com