توافق نامه حمایت از برنامه امنیت سرگرمی CEC ، 200 میلیون دلار بودجه در بدهی در مالکیت. Chuck E. Cheese و پیتزا پیتر پایپر در حالی که شرکت همچنان روند بازاریابی خود را برای کاوش در مورد فروش فوق العاده و معاملات به حداکثر رساندن ارزش ادامه می دهد ، به مهمانان خدمات می دهد.

ایروینگ ، تگزاس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – CEC Entertainment، Inc. (“CEC” یا “شرکت”) ، یک رهبر ملی در سرگرمی خانوادگی و ناهار خوری به رسمیت شناخته شده ، امروز اعلام کرد که با طلبکاران موافقت نامه ای توافق نامه پشتیبانی طرح (“PSA”) را امضا کرده است. نگه داشتن بیش از 66-2 / 3٪ در مبلغ اصلی تعهدات معوقه تحت قرارداد اعتباری حق تقدم پیش پرداخت شرکت. CEC همچنین تعهدی را برای 200 میلیون دلار در تأمین مالی بدهکار در اختیار برخی از وام دهندگان اول خود برای حمایت از عملیات تجاری در حال انجام و هزینه های سازماندهی مجدد ، زیرا معامله ای را برای به حداکثر رساندن ارزش جستجو می کند و می خواهد از فصل 11 ظاهر شود.

پنیر چاک E. و پیتزا پیتر پایپر همچنان به پذیرایی از میهمانان ، میزبانی جشن ها و رویدادها بپردازید و با رعایت تمام دستورالعمل های ایمنی بهداشتی و بهداشتی ، سرگرمی مفیدی را برای غذاهای عالی به خانواده ها ارائه دهید.

شرکت و طلبکاران موافقت کننده که طرف PSA هستند ، با شرایط بازسازی مالی جامع توافق کرده اند ، از جمله یک طرح فصل 11 که در (i) فروش سهام تجدید سازمان یافته شرکت یا به طور عمده کلیه دارایی های آن ارائه شده است. (ii) پیشنهاد اعتباری برای فروش عمده دارایی های شرکت توسط اولین وام دهندگان شرکت ؛ یا (iii) مبادله بدهی به ارزش سهام. تحت شرایط PSA ، شرکت به درخواست مداوم علاقه خود از اشخاص ثالث در یک معامله بالقوه فروش با شرکت ادامه خواهد داد. شرایط اصلی طرح فصل 11 که شرکت و بستانکاران رضایت دهنده توافق کرده اند که آن را دنبال کنند ، همراه با سایر شرایط اصلی فرآیند سازماندهی مجدد توافق شده شرکت ، در یک برگه مدت به عنوان نمایشگاه PSA و موجود در حواله آنلاین دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی تگزاس، بخش هوستون یا در https://cases.primeclerk.com/cecentertainment/.

اخبار مرتبط  CCA Industries، Inc. گزارش از دست دادن خالص برای سه ماهه پایان یافته در 29 فوریه 2020

وی گفت: “ما خوشحالیم که با اکثریت قابل توجه وام دهندگان اول ما در زمینه بازسازی ترازنامه جامع که از برنامه های راهبردی باز کردن و بلند مدت ما پشتیبانی می کند ، به توافق رسیده ایم.” دیوید مک کیلیپس، مدیر اجرایی CEC. “این توافق نامه و بودجه اعتماد طلبکاران ما را به برنامه تجاری پیش رو ما نشان می دهد و CEC را قادر می سازد تا این روند بازسازی مالی را به موقع انجام دهد.”

از همان زمان 4 سپتامبر، 316 شرکت کار می کند پنیر چاک E. و پیتزا پیتر پایپر مکان های رستوران و بازی مطابق با تمام دستورالعمل های CDC ، فدرال ، ایالت و محلی با خیال راحت بازگشایی شده بودند. لیستی از مکان ها و خدمات ارائه شده را می توانید در https://www.chuckecheese.com/reopening-directory و https://www.peterpiperpizza.com/locations پیدا کنید. این شرکت قصد دارد به دلیل ایمن بودن این کار ، مکان های اضافی را باز کند و به طور مداوم کارمندان بیشتری را به کار خود برگرداند.

اطلاعات بیشتر ، از جمله ارائه مدیریت را می توان در https://cecentertainment.gcs-web.com/investor-overview یافت.

Weil، Gotshal & Manges LLP به عنوان مشاور حقوقی ، PJT Partners به ​​عنوان بانکدار سرمایه گذاری ، FTI Consulting به عنوان مشاور مالی و Hilco Real Estate به عنوان مشاور املاک و مستغلات CEC در ارتباط با پرونده فصل 11 شرکت فعالیت می کنند.

بیانیه های آینده نگر

این اطلاعیه مطبوعاتی شامل اظهاراتی است که ممکن است “گزاره های آینده نگر” باشد که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات ، انتظارات ، برآوردها ، برنامه های آینده و استراتژی های CEC از جمله ، اما نه محدود به اظهارات مربوط به موارد فصل 11 و توانایی شرکت برای ادامه فعالیت در دوره عادی در حالی که پرونده های 11 در حال رسیدگی است. این اظهارات بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی است که به نظر مدیریت منطقی است و براساس اطلاعاتی است كه در حال حاضر در اختیار مدیریت است اما لزوماً در معرض خطرات و عدم اطمینان های مختلف است. علاوه بر خطر نادرست بودن این فرضیه ها ، عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در اظهارات آینده نگرانه متفاوت است متفاوت کنند ، شامل عواملی است که در گزارش سالانه CEC در مورد فرم 10-K ، با اصلاحیه ، برای سال مشخص شده است. به پایان رسید 29 دسامبر 2019، و گزارش های بعدی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شده است ، که در وب سایت CEC به آدرس https://cecentertainment.gcs-web.com/investor-overview و در وب سایت SEC به آدرس www.sec موجود است. دولت عوامل اضافی شامل موارد مرتبط با پرونده های فصل 11 هستند ، اما محدود به آنها نیستند 24 ژوئن 2020 و کسانی که با همه گیری جهانی COVID-19 مرتبط هستند. CEC تعهدی در مورد بروزرسانی یا تجدیدنظر در مورد اظهارات آینده نگرانه علنی ندارد ، خواه به دلیل اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

اخبار مرتبط  شرکت بطری سازی آمریکای مرکزی طرح های رضایت نامه USD و PEN را آغاز می کند

درباره شرکت

CEC Entertainment، Inc. با داشتن رستوران های Chuck E. Cheese و Peter Piper Pizza یک رهبر شناخته شده ملی در غذاخوری و سرگرمی خانوادگی است. به عنوان مکانی که سالانه یک میلیون تولدت مبارک برگزار می شود ، هدف چاک ای پنیر ایجاد خاطرات مثبت و مادام العمر برای خانواده ها از طریق سرگرمی ، غذا و بازی است و مکانی است که یک کودک می تواند کودک باشد. Chuck E. Cheese متعهد به ایجاد محیطی سرگرم کننده و ایمن ، از طریق برنامه های پیشرو در صنعت مانند Kid Check® به محافظت از خانواده کمک می کند. چاک E. Cheese به عنوان مدافع جدی جوامع محلی خود ، بیش از 16 میلیون دلار از طریق برنامه های جمع آوری کمک مالی به مدارس کمک مالی کرده و از شریک خیریه ملی خود ، باشگاه های دختران و پسران آمریکا حمایت می کند. Peter Piper Pizza دارای ناهار خوری ، سرگرمی و حمل و نقل با احساس پیتزا فروشی محله و فرهنگ “پیتزا تازه ساخته ، خانواده ها خوشحال می شوند”. Peter Piper Pizza افتخار ارائه غذای با کیفیت و سرگرمی را دارد که خانواده و دوستان را دوباره به هم متصل می کند. رستوران های Peter Piper Pizza با طراحی جسورانه و چیدمان معاصر ، آشپزخانه روباز که بسیاری از غذاهای دست ساز آنها ، آخرین فن آوری و بازی ها و آبجو و شراب برای بزرگسالان را به نمایش می گذارد ، والدین و بچه ها را مجذوب خود می کند. این شرکت و مشمولان حقوقی خود سیستمی متشکل از 568 Chuck E. Cheese و 122 مکانهای پیتزا پیتر پایپر را با موقعیت در 47 ایالت و 16 کشور و سرزمین خارجی اداره می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به chuckecheese.com و peterpiperpizza.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp مخزنی برای مخزن توسعه (NAV-925) ارائه می دهد

SOURCE CEC Entertainment، Inc.