Everbowl to به یوتا گسترش می یابد

PLEASANT GROVE ، یوتا، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – زنجیره superfood صنایع دستی مستقر در سن دیگو ، Everbowl ™ (www.everbowl.com) به یوتا با اولین مکان حق امتیاز خود در دلپذیر نخلستان. این اولین مکان Everbowl در ایالت یوتا با بیشتر به آمده است.

“ما نمی توانیم بیشتر هیجان زده شویم که بالاخره وارد این قسمت شویم یوتا بازار ، “بنیانگذار می گوید ، جف فنستر. “این کشوری است که به همان چیزی اعتقاد دارد که ما به آن اعتقاد داریم – زندگی” بدون تکامل “- زندگی فعال و خوردن چیزهایی که همیشه برای همیشه وجود داشته است.. نام تجاری و شیوه زندگی تکامل نیافته در شهرهای بیشتر در سراسر کشور یوتا.

“همه در WAGS Capital از افتتاح اولین مکان Everbowl ما در ایالت خانه ما هیجان زده هستند یوتا، “بنیانگذار سرمایه WAGS می گوید ، آرون واگنر. “ما همه آنچه Everbowl مخفف آن است و بعد از بازدید از آن را دوست داریم سن دیگو مکان ها ، ما می دانستیم این چیزی است که دولت ما به آن نیاز دارد. ما هیجان زده هستیم که Everbowl را به جوامع بیشتری در سراسر جهان می آوریم یوتا

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. گفت: بازار یوبیوتیک تا سال 2026 از 6.8 میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

Everbowl دلپذیر نخلستان در واقع شده است 855 خیابان ایالت غربی ، Pleasant Grove، UT 84062

درباره Everbowl

Everbowl in در سال 2016 تاسیس شده است جنوب کالیفرنیارستوران سرو سریع مبتنی بر منوی متمرکز کاسه های غذای مخصوص غذای مخصوص خودتان. هر کاسه با دارا بودن acai و سایر مواد غذایی مبتنی بر غذای عالی ، دارای مواد افزودنی نامحدود میوه و مواد افزودنی فوق العاده سالم است. Everbowl مصرف کنندگان را تشویق می کند تا “تکامل نخورند …” – زندگی فعال و خوردن “چیزهایی که برای همیشه وجود داشته است”.

در حال حاضر 29 مکان را در سراسر کشور فعال می کند کالیفرنیا، یوتا و آریزونا، Everbowl به هر جامعه محلی که در آن فعالیت می کند متعهد است. Everbowl بطور محلی استخدام می شود و با هر مکانی که باز می شود ، 10-15 کارمند جدید اضافه می کند و همه مدیران فروشگاه از داخل شرکت ارتقا می یابند.

اخبار مرتبط  Zepp از Zepp E ، خط جدیدی از لوازم جانبی طراحی شده با سلامتی در ذهن رونمایی کرد

Everbowl اخیراً franchising را راه اندازی کرده است و در حال حاضر به دنبال اپراتورهای تک و چند واحدی در سراسر کشور است که علاقه خاصی به تجارت دارند ، سبک زندگی “تکامل نیافته” را دنبال می کنند و می خواهند به ایجاد شادی و سلامت در جهان کمک کنند. تعهد این شرکت در زمینه سلامتی ، تجربه مشتری و جامعه ، همان چیزی است که Everbowl را به یک فرصت عالی تبدیل می کند. از روز اول ، Everbowl با صاحبان امتیاز همکاری می کند تا از بهترین مکان ممکن ، آموزش ، بازاریابی و مربیگری و پشتیبانی مداوم اطمینان حاصل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های موجود در امتیاز ، به این آدرس مراجعه کنید: www.everbowl.com/franchise

اخبار مرتبط  گروه سرمایه گذار از سهامداران سهامداران خواسته است تا با انتخاب دو مدیر سهامدار سهامدار خود ، برای تغییر در جلسه سالانه GameStop رای دهند.

Everbowl ™ به تازگی اولین قهوه Superfuel قهوه بسته بندی شده مصرف کننده با نام تجاری را عرضه کرده است ، اولین خط تولید قهوه acai و superfood برای ورود به بازار. قهوه Superfuel ترکیبی از مزایای تغذیه ای superfoods با قهوه است و هم در K-Pods و هم در قهوه آسیاب شده قابل تجزیه است. قهوه Superfuel را می توانید از طریق آمازون و همچنین SuperfuelCoffee.com به علاوه در مکان های شرکت کننده بصورت آنلاین دریافت کنید.

Everbowl
1300 درایو تخصصی ، ویستا ، کالیفرنیا 92081

اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.everbowl.com یافت

ما را در فیس بوک (everbowl) و اینستاگرام (everbowlcraftsuperfood) دنبال کنید.

تماس با رسانه:
جف فنستر
تلفن: 760.585.2043
پست الکترونیک: [email protected]

لینک های مربوطه

Everbowl Franchising را راه اندازی می کند

منبع Everbowl

لینک های مربوطه

http://www.everbowl.com