پیدا کردن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین “در تاریخ 15 سپتامبر منتشر می شود

هوستون، 5 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – خوانیتا کمپبل راسموس اولین کتاب مورد انتظار او را منتشر خواهد کرد ، “یادگیری بودن: یافتن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین.” در تاریخ منتشر خواهد شد 15 سپتامبر 2020 توسط مطبوعات InterVarsity. خوانیتا کمپبل راسموس، نویسنده ، سخنران ، مدیر معنوی ، کشیش و بازمانده سرطان است.

این کتاب نبرد شخصی راسموس با افسردگی را بررسی می کند ، وی به عنوان “سقوط” به خود بیداری و سفر خود برای دستیابی به تمامیت معنوی توصیف می کند. او تجربه خود را با خوانندگان در میان می گذارد تا بیان کند که افسردگی و رنج مجازات اعدام نیستند ، امید وجود دارد و اقدامات معنوی وجود دارد که می تواند به عنوان وسیله ای برای حمایت از تحول قلب (ذهن ، عواطف و روح) خارج از تاریکی باشد. . راسموس دوران تاریک زندگی خود را به یک برکت تبدیل کرد. این کتاب یک پیام قدرتمند است که هدف آن کمک به کسانی است که با چالش های مشابهی روبرو هستند.

تینا نولز لاوسون یک کتاب شخصی بسیار شخصی رو به جلو نوشت. او یک دوست دیرینه است و به همراه خانواده اش از اولین اعضای کلیسای متحد متدیست سنت جان هستند که خوانیتا با همسرش رودی به عنوان مربی مشترک همکاری می کنند.

“من این نور را در راهپیمایی ایمان خود و با افراد قدرتمند و مقاوم دوست دارم خوانیتا کمپبل راسموس، زنی که در سال 1986 وقتی اولین سالن خود را افتتاح کردم آشنا شدم و او یک مشتری وفادار شد. او برای قدرت نماز و عبادت نمونه ای قرار داد ، و من بعداً یکی از اولین اعضای کلیسای سنت جان شدم. در طول این سالها ، من شاهد بوده ام که خوانیتا در پستی و بلندی های ازدواج ، مادری ، وزارت و زن بودن پیمایش می کرده است. هدف ما این نیست که در تاریکی زندگی کنیم ، اما تاریکی می تواند شاخصی باشد ، به ما کمک می کند س questionsالات سختی را بپرسیم و هر بار یک قدم صادقانه برداریم تا همه آنچه خداوند ما را خلق کرده است باشیم — من از این کتاب سپاسگزارم وجود دارد. ” تینا نولز لاوسون.

خلاصه داستان کتاب: “یادگیری بودن: یافتن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین”

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی ادویه جات ارگانیک CAGR 8.51٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 رشد و ثبت کند.

به نظر می رسید که هر عصبی در بدن من در حال بیرون آمدن است. تصور کنید که دستان بزرگ و محکم در حالی که یک بسته اسپاگتی خشک و نپخته در اندازه خانواده دارند ، به آرامی فشار وارد می کنند. من اسپاگتی بودم شکستن یک قطعه در هر بار. “ این چگونه است خوانیتا راسموس روایت عاقلانه ، صریح و شوخ از آنچه بعداً “سقوط” نامید و آنچه مشاورش “یک قسمت عمده افسردگی” نامید آغاز می کند. این تجربه خوانیتا ، کشیش ، مادر و رهبر جامعه شلوغ را در رختخواب قرار داد. علاوه بر فرسودگی و افسردگی ، در جبهه معنوی او یک شب تاریک روح را تجربه کرد. وقتی سرانجام همه چیز در زندگی او متوقف شد ، او دریافت که باید یاد بگیرد که ― با خودش و با خدا باشد ― دوباره. کشیش خوانیتا از زندگی خود با مهربانی به زندگی خواننده می نویسد. او بینش عملی و معنوی ارائه می دهد اما هرگز جواب نمی دهد. اگر در طول یک روز تاریک در آرزوی یک همراه قابل اعتماد هستید ، این کتاب برای شما مناسب است. هر فصل شامل اعمال معنوی حیات بخشی است که به شما کمک می کند راه های جدید وجودی خود را کشف کنید.

اخبار مرتبط  مؤسسه تقطیر آمریكای آمریکایی نام های مختلفی را كه در سال 2020 به نام "بهترین در کلاس" تولید شده توسط سیرك های سدهایی بعدی

این کتاب در دسترس است آمازون ، بارنز و نوبل ، Google Play ، Target ، eBay ، Walmart ، christianbook.com، و سایر خرده فروشان. این محصول در گالینگور ، کیندل و کتاب صوتی شنیدنی موجود است.

کتاب: “یادگیری بودن: یافتن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین “
ناشر / چاپ: مطبوعات InterVarsity (منتشر شده در 15 سپتامبر 2020) ، صفحات: 176
شابک: 9780830845873 (گالینگور؛ 22.00 دلار)
شابک: 9780830843862 (کیندل ؛ 12.99 دلار)
شابک: 978-1545914021 (کتاب صوتی شنیدنی) – بدون مجوز –خوانیتا کمپبل راسموس (نویسنده)، تینا نولز لاوسون – پیش گفتار (نویسنده) ، ماشل ویلیامز (راوی) ، christianaudio.com (ناشر)

ناشر: https://www.ivpress.com/juanita-campbell-rasmus
آمازون: https://www.amazon.com/Learning-Be-inding-Center-Bottom/dp/0830845879
وب سایت / وبلاگ: https://juanitarasmus.com
توییتر: Pastor_Juanita
اینستاگرام: JuanitaRasmus
فیس بوک: PastorJuanitaRasmus
گفتگوی تد: https://www.ted.com/talks/juanita_rasmus_learning_to_be_me_fue_is_it_it_s دشوار

در باره خوانیتا راسموس

خوانیتا کمپبل راسموس نویسنده ، سخنران ، مدیر معنوی و کشیش است. او شریک زندگی می کند کلیسای متحد متدیست سنت جان در مرکز شهر هوستون با شوهرش، رودی راسموس. هزاران عضو این سازمان با نه عضو در سال 1992 آغاز به کار کردند سنت جان خانواده ، و آن را به یکی از متنوع ترین مجالس فرهنگی کشور تبدیل کرده است. تینا نولز لاوسون و خانواده اش از اولین اعضای آنها بودند. کشیش خوانیتا به عنوان عضوی از هیئت مدیره Renovaré و تیم وزارتخانه آن که توسط آن تاسیس شده است خدمت کرده است ریچارد فاستر. علاوه بر این ، خوانیتا در هیئت مدیره مادر مادر خود خدمت می کند ، مدرسه الهیات تحصیلات تکمیلی هوستون، و در هیئت های مشاوره برای دانشگاه رایس دین و برنامه زندگی عمومی و دوباره: ذهن هوستون.

اخبار مرتبط  نخبگان ویسکی ژاپنی کاوالان را با افتخار شگفت زده می کند

خوانیتا بنیانگذار شد نان زندگی ، شرکت، یک شرکت غیر انتفاعی ، با رودی در سال 1992 و شروع به پذیرایی از وعده های غذایی برای افراد بی خانمان در حرم مقدس در سنت جان. خوانیتا اخیراً با هم تیم شد تینا نولز لاوسون و بیانسه برای کمک به چهل هزار قربانی سیل در پی طوفان هاروی در هوستون. خوانیتا علاوه بر پرداختن به مسائل مربوط به سلامت و امداد رسانی در برابر بلایا ، این طرح را راه اندازی کرد شرکت توسعه جامعه Temenos در سال 2006 ، که اخیراً بیش از سی میلیون دلار در پروژه های توسعه مسکن برای افراد بی خانمان قبلی در مرکز شهر هوستون. او همچنین تاسیس کرد پروژه هنری-هوستون به بی خانمان های شهر توانمند شود تا به نقاشان و صنعتگرانی پر از امید تبدیل شوند که معیشت خود را بسازند و زندگی پر از امکانات جدید را ایجاد کنند.