Pop ‘N Go Playpen مهر تأیید PTPA را بدست آورد

لس آنجلس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت California Beach موفق به کسب مهر تأیید PTPA شده است! محصولی با تست والدین و تأیید والدین چنان افتخار بزرگی است که دریافت هر محصول و مارک مرتبط با کودک سپاسگزار خواهد بود!

این به عنوان یک محصول نوآورانه برای کودکان و خانواده ها است بچه ها میز بازی با کیفیت و قابلیت استفاده ارائه می شود. میز بازی Pop ‘N Go ® یک پارک بازی مدرن است که از دوام ، قابل حمل ، سبک و با کیفیت عالی برخوردار است. شرکت California Beach با طراحی محصولی عالی که برای استفاده بی خطر است و در واقع ساخته شده و ماندگار است ، در بازار لوازم جانبی بازی کودکان راه خود را باز کرده است.

از این گذشته – ایجاد این شرکت توسط والدین – باعث شرم آور خواهد بود اگر محصولی برای خانواده های دیگر تهیه کنید که از آن نیز استفاده نکند. شرکت California Beach به دلیل پایان دادن به ارزان ، گمراه کننده ، به کیفیت رضایت نمی دهد بچه ها محصولات

کلمات از بنیانگذار ، آستین رایت

“من فکر می کنم ما محبوبیت خود را از واقعاً اولویت بندی نیازهای مشتریان و تعیین سطح استاندارد بالایی از کیفیت ، “رایت می گوید.” محصولات ما کالاهای ارزان قیمت برای دور ریختن نیستند – بلکه قرار است قطعات عزیزی برای ساختن خاطرات در اطراف باشند. من فکر می کنم fanbase ما این موضوع را دریافت کرده است. ”

مهر تصویب PTPA به چه معناست؟

این بدان معنی است که والدین از مارک ما پشتیبانی می کنند. این بدان معناست که ما خود را به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد برای والدین از هر نوع و زمینه ای اثبات کرده ایم ، و این همان چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.

مهر تأیید PTPA یکی از معتبرترین و تأثیرگذارترین جوایز محصولات مصرفی است که یک شرکت می تواند دریافت کند. این جامعه رایگان به مصرف کنندگان – یا به عبارت بهتر والدین – این اختیار را می دهد که نظرات خود را در مورد محصولات واجد شرایط به اشتراک بگذارند تا هنگام خرید برای بچه های خود با آگاهی بهتر تصمیم بگیرند.

هنگامی که به مهر و موم PTPA می آید ، فقط یک راه برای گرفتن آن وجود دارد ، و این از طریق مصرف کنندگان

شرکت California Beach در سال 2018 تاسیس شد ، و بلافاصله تبدیل به یک ضربه سرگرم کننده Kickstarter و Indiegogo شد ، افزایش بیش از 500000 دلار در 30 روز اول عملیات. همانطور که ما به تولید نام تجاری و fanbase خود ادامه داده ایم ، هیچ راهی بهتر از طریق مشتریان برای تبلیغ محصول ما وجود نداشته است.

شما باید کنترل کنید که چه محصولاتی برای شما توصیه می شود. شما باید در مورد آنچه واقعا سزاوار “یک محصول قابل اعتماد” است صحبت کنید.

ما افتخار می کنیم که مورد تأیید والدین آزمایش شده قرار بگیریم!

ما به PTPA به عنوان یک شرکت همکار نگاه می کنیم که در حال خدمت به همان مشتریانی است که ما به آنها خدمت می کنیم. به طور کلی باید محصولات قابل اعتماد بیشتری در بازار وجود داشته باشد – اما به ویژه هنگامی که کودکان ما را درگیر کنیم.

چادر بازی Pop ‘N Go واقعاً در هر کاری که می گوید ارائه می دهد. این ساختار همه کاره که از شبکه های تنفسی مشبک ، سایدینگ پلی استر و قاب های فایبرگلاس محکم ساخته شده است ، چیزی ارزان اما گمراه کننده است.

تصاویر مرتبط

pop-n-go-playpen-prind-test.png
Pop N ‘Go Playpen® – والدین مورد آزمایش والدین تأیید شده اند

لینک های مربوطه

خرید و پاپ!

منبع The California Beach Co.

اخبار مرتبط  مدافعان و رهبران Vaping یک رالی موفقیت آمیز DC پیش از مهلت تعیین کننده PMTA در صنعت و انتخابات نوامبر برگزار کردند