برنامه ECUTZ استاندارد جدیدی در خدمات مراقبت از مو بر اساس تقاضا ارائه می دهد

ققنوس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مردم هر وقت بخواهند آنچه را می خواهند می خواهند. خدمات درخواستی جایی است که در آن قرار دارد. و اقتصاد کنسرت در حال رونق است. از تحویل وعده های غذایی گرفته تا خدمات سواری و به ظاهر همه چیز در این بین. با این وجود ، صنعت زیبایی در این عرصه عقب مانده است. یک شرکت جدید به نام ECUTZ برای پر کردن این خلاoid پا پیش گذاشته است. این برنامه برنامه ای ایجاد کرده است که در یک لحظه اطلاع رسانی ، افراد حرفه ای و مجلسی آرایشگری در سراسر کشور را به مشتریان نزدیک در خانه خود یا مکان مورد نظر متصل می کند. این نویدبخش است که هم برای کسانی که خدمات آرایش را ارائه می دهند و هم به دنبال آن هستند ، نعمت است. در مورد اینکه ECUTZ کیست و چگونه به نفع شما هستند در https://www.ecutzapp.com/ اطلاعات بیشتری وجود دارد.

هر ECUTZ Pro توانایی ایجاد منویی از خدمات و قیمت آنها را دارد ، مانند:

  • محو می شود
  • اصلاحات ریش
  • انفجار
  • برش بچه ها
  • رنگ آمیزی ها
اخبار مرتبط  Pizza Chain Little Caesars® رشد جهانی را با اولین فروشگاه های کلمبیا ادامه می دهد

میزان خدمات مو نامحدود است و با کیفیتی که در هر آرایشگاه یا فروشگاه آرایشگاه پیدا خواهید کرد مطابقت دارد. خدمات برای مهمانی های عروسی و سایر برنامه های گروهی نیز در دسترس است.

برای مشتریان ، ECUTZ زمان رفت و آمد و انتظار را از بین می برد و مجبور است هفته ها را برای قرار ملاقات ها تنظیم کنید – درگیری های پیش بینی نشده این تاریخ ها را بیشتر تر می کند. این همچنین می تواند یک نعمت برای کسانی باشد که در یک رویداد کاری ، مصاحبه شغلی ، قرار نابینایی یا یک رویداد مهم در زندگی که می خواهند در بهترین حالت ظاهر شوند و وقتشان در حد بالایی است ، زندگی کنند. کودکانی که از کوتاه شدن موهای خود می ترسند یا نیازهای خاصی دارند نیز از این مزایا بهره مند می شوند.

از طرف دیگر آرایشگران و آرایشگران این فرصت را دارند كه با ساعات كار انعطاف پذیرتر ، سربار كمتر و پتانسیل درآمد بهتر – مشاغلی را راه اندازی كنند – این همه از طریق برنامه کاربر پسند است. افراد حرفه ای ECUTZ در عوض با اشتراک برنامه های مختلف برای حمایت از اهداف خاص خود ، ماهیانه هزینه اشتراک می پردازند. ابزارهای بازاریابی نیز برای کمک به حرفه ای ها در جذب مشتری ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبدیل شدن به ECUTZ Pro ، می توانید به https://www.ecutzapp.com/pro مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  میزان تمیز کردن الکل تا سال 2025 به 715.4 میلیون دلار برسد تا شاهد افزایش استفاده برای نظافت و ضد عفونی سالن های عملیاتی و ICU باشد.

“ما یک برنامه ایجاد کردیم که زمان آن فرا رسیده است. این ساختار فعلی را متزلزل می کند که همیشه مسائل مربوط به کیفیت زندگی و نیازهای درآمد افراد حرفه ای را در نظر نمی گیرد و به دلیل برنامه های فشرده و نیازهای مشتریان برای دسترسی فوری به خدمات را برطرف نمی کند. “پیش بینی نشده است.” مایکل ناپولیتانو، بنیانگذار ، ECUTZ. “اکنون هر کس با شرایط خود آنچه را که نیاز دارد به دست می آورد.”

کاربران برنامه به سادگی یک حساب کاربری ایجاد می کنند ، وارد سیستم می شوند و به لیستی از مزایای ECUTZ در منطقه خود دسترسی پیدا می کنند. نمایه هر حرفه ای شامل یک عکس ، رتبه بندی ، تصاویر و توصیف خدمات و قیمت گذاری است. خدمات معمولاً می توانند از طریق برنامه در همان روز تنظیم شوند و پس از بازدید ، کلیه پرداخت ها از طریق برنامه نیز انجام می شود. جوانب مثبت برای هر قرار ملاقات با همه ابزار در دست و همچنین یک پارچه قطره ، جارو و ظرف گرد و غبار می رسند تا اطمینان حاصل کنند که هیچ اختلافی ایجاد نمی کنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای دیدن راحت توالت در شب توسعه می دهد (LST-1062)

هر حرفه ای احتمالی ابتدا باید یک بررسی پیشینه لازم را انجام دهد که توسط یک سرویس خبره شخص ثالث انجام شده است و هر مشتری که با یک سرویس ارائه شده مشکلی دارد می تواند با خدمات مشتری ECUTZ تماس بگیرد.

برنامه را می توان در Google Play یا App Store بارگیری کرد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.ecutzapp.com یاecutzapp در اینستاگرام مراجعه کنید.

منبع ECUTZ

لینک های مربوطه

https://www.ecutzapp.com