آژانس 1Digital® کار را برای بوتیک Reece آغاز می کند

فیلادلفیا، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – 1 دیجیتال® آژانس خوشحال است که اعلام می کند که آنها در حال شروع یک کمپین SEO برای The Reece Boutique ، خرده فروش لباس های زنانه با قیمت مناسب و شیک مستقر در شارلوت ، کارولینای شمالی. آنها به ارائه لباسهایی با قیمت مناسب و همیشه مطابق با روندهای فعلی اختصاص یافته اند. از آنجا که ویترین فروشگاه آنلاین آنها شروع به گسترش کرده است ، تیم The Reece Boutique تصمیم گرفته اند که آنها نیز باید به صورت آنلاین گسترش پیدا کنند. آنها پس از بررسی گزینه های خود ، 1Digital را انتخاب کرده اند® آژانس تخصص خود را در خدمات SEO تجارت الکترونیکی.

برخی از دسته های صنعت تجارت الکترونیکی ، مانند صنعت مد ، می توانند به شدت قابل رقابت باشند. هزینه های ترافیکی پرداخت شده می تواند به سرعت جمع شود و همیشه تولید تبدیل نمی کند. به منظور کسب بهترین بازده از سرمایه خود ، بوتیک Reece تصمیم گرفته است تا اقتدار SEO خود را ایجاد کند. روند انتشار محتوای SEO زمان بر است ، اما واقعاً می تواند جواب دهد.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی نشاسته صنعتی تا سال 2027 به 170.14 میلیون دلار برسد

سئو یکی از موثرترین اشکال بازاریابی دیجیتال است. SEO به معنای نشان دادن الگوریتم های موتور جستجو است که وب سایت شما در زمینه خود دارای اقتدار است. با هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب و ایجاد بک لینک ، یک کمپین جستجوگرها رتبه بندی جستجو برای برخی از عبارات جستجو را افزایش می دهد. 1 دیجیتال®تیم متخصص سئو در حال حاضر به Reece Boutique کمک کرده است تا لیستی از کلمات کلیدی ارزشمند مرتبط با مد را برای هدف قرار دهد و نویسندگان آنها شروع به ساختن محتوایی می کنند که به افزایش رتبه سایت آنها کمک می کند و کاربران را به خود جذب می کند.

اخبار مرتبط  فروش تاریخی مواد غذایی در بازار محلی در میان Covid-19

علاوه بر مشارکت با 1Digital® برای انجام خدمات بازاریابی جستجوگرها ، The Reece Boutique همچنین درخواست پشتیبانی از نگهدارنده وب سایت خود را کرد. نگه داشتن آژانس مانند 1Digital در نگهدارنده ، انعطاف پذیری برای تکمیل طیف گسترده ای از پروژه ها را برای سایت خود فراهم می کند. اعم از اینکه یک طراحی ساده طراحی ، رفع اشکال غیر منتظره یا یکپارچه سازی یک برنامه باشد ، تیم 1Digital برای کمک به سایت خود در اسرع وقت به سایت خود کمک می کند.

مهم نیست که تجارت آنلاین شما به چه خدماتی نیاز دارد ، 1 دیجیتال® می تواند کمک کند. تیم آنها از کارشناسان تجارت الکترونیک شامل طراحان ، توسعه دهندگان ، متخصصان بازاریابی و سازندگان محتوا است. آنها با همه سیستم عامل های عمده تجارت الکترونیک تجربه دارند و در کمک به مشاغل برای مهاجرت کسب و کار خود بین سیستم عامل ها متخصص هستند. این که آیا شما به دنبال ساخت مجدد وب سایت تجارت الکترونیک خود هستید یا فقط به دنبال ایجاد یک تیم در هنگام بروز اشکال هستید ، 1Digital® آژانس انتخاب روشنی است.

اخبار مرتبط  مرکز راه حل بهداشت هوای داخلی ترکیبی از خبرگان از رهبران صنعت برای کمک به کاهش انتشار ویروسی به عنوان جهان دوباره باز می شود

اگر به هر یک از خدمات 1Digital علاقه مند هستید® آژانس می تواند با تماس با شماره 215-809-1567 یا ارسال ایمیل به [email protected]. برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد همه خدمات تجارت الکترونیکی آنها می توانید به سایت www.1DigitalAgence.com نیز مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
1 آژانس دیجیتال
دن کوگان
تلفن: 215-809-1567
پست الکترونیک: [email protected]

لینک های مربوطه

طراحان تجارت بزرگ

Shopify Plus Expert

SOURCE 1 آژانس دیجیتال