مدافعان و رهبران Vaping یک رالی موفقیت آمیز DC پیش از مهلت تعیین کننده PMTA در صنعت و انتخابات نوامبر برگزار کردند

مدافعان سازمان یافته توسط اتحاد متحدین ویپرز ، به صلح آمیز اعتراض کردند تا به جهانیان نشان دهند که “ما Vape، We Vote” جنبشی است که نفوذ دارد انتخابات آینده را با میلیون ها رای بالقوه برای بدست آوردن به هم بزند. طرفداران تبخیر متعهد شدند که همچنان مقامات منتخب را به رد سیاست های منع تحریم که دسترسی به محصولات بخار نجات دهنده را تهدید می کنند ، ادامه دهند.

وی گفت: “اگر رئیس جمهور ترامپ اصلاحات واقعی را در FDA انجام ندهد ، او نه تنها خطر نابودی صنعت آمریكا را به خطر می اندازد ، بلكه همچنین شرایطی را ایجاد خواهد كرد كه میلیون ها سیگاری سابق می توانند به سیگارهای قابل احتراق برگردند.” دیمیتریس آگرافیوتیس، که به عنوان مدیر اجرایی انجمن بدون دود تنسی خدمت می کند. “منشی HHS الکس آذر متعهد شده است اصلاحات PMTA را انجام دهد ، اما او نتوانسته است عمل کند. اکنون این رئیس جمهور ترامپ است که باید مانع از بین بردن 99٪ این صنعت توسط FDA شود و 160،000 آمریکایی را در میانه بیماری همه گیر COVID-19 بیکار بگذارد. ”

اخبار مرتبط  خانواده بازی با ورق 'Surviving Quarantine' ایجاد می کند تا طنز را به همه گیر تبدیل کند

علیرغم ترس از سوی گروههای علاقه خاص ، تولیدکنندگان محصولات بخار Big Tobacco نیستند و محصولات فناوری آنها نباید تحت مقررات یکسان قرار گیرند. مطالعات بارها نشان داده اند که محصولات بخار کاربران را در معرض بخش کوچکی از مواد شیمیایی مضر سیگار قرار می دهد. میلیون ها بزرگسال در سراسر ایالات متحده با موفقیت بخاطر بخار دادن محصولات ، سیگار کشیدن را ترک کردند.

بیش از 20 طرفدار مصرف کننده تبخیر در طول راهپیمایی در سفر خود به vaping داستان های تغییر دهنده زندگی و اینکه چگونه از زمان تغییر سبک زندگی بدون دخانیات بر دوستان و خانواده آنها تأثیر مثبت داشته است ، به اشتراک گذاشتند. همچنین سخنرانان برجسته و رهبران صنعت به آنها پیوستند دیمیتریس آگرافیوتیس، مدیر اجرایی انجمن عاری از دود تنسی ؛ آماندا ویلر، رئیس اتحاد بدون دود Rocky Mountain؛ و گریگوری کنلی، رئیس انجمن Vaping آمریکا.

اخبار مرتبط  بازار آشپزخانه ابر تا سال 2027 به $ 71.4 میلیارد دلار در سطح جهانی ، با 12.0٪ CAGR: تحقیقات بازار متفقین

این دومین سالانه تجمع Save the Vape در UVA است و آنها همچنان از طرفداران vaping در سراسر کشور می خواهند که با تابلوی کاخ سفید تماس بگیرند و بگویند: “ما Vape ، We Vote”.

درباره اتحاد متحده بخارات
اتحادیه United Vapers (UVA) مردم و سیاستمداران را در مورد مزایای کاهش آسیب از طریق محصولات بخار آموزش می دهد ، و به شدت انتقال می دهد که باید تغییراتی را در FDA ایجاد کند ، تا یک مسیر اقتصادی به بازار امکان پذیر شود. در حال حاضر ، مسیر FDA به بازار برای تولیدکنندگان کوچک و متوسط ​​قابل دستیابی نیست. تنها نهادهایی که می توانند مسیر FDA به بازار را خریداری کنند Big Tobacco است ، در حالی که بیش از 11000 خانواده بخار بخار درهای خود را می بندند. بدون چالش ، 99٪ محصولات بخار ، از بازار خارج می شوند سپتامبر 2020. UVA این کار را از طریق رسانه های اجتماعی ، رویدادهای عمومی و فعالیت های مردمی انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد UVA ، لطفاً به Unitedvapersalliance.org وAllianceVapers مراجعه فرمایید توییتر وUnitedAllianceVapers در فیس بوک.

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چین جنوبی منابع قدرتمندی را برای صنعت زیبایی متمرکز می کند

تماس با رسانه: ابیگال آنلو، [email protected]

اتحاد SOURCE United Vapers

لینک های مربوطه

https://unitedvapersalliance.org