جنوب شرقی میلز به بانک های مواد غذایی محلی و سازمان های جامعه در سراسر کشور اهدا می کند

روم ، گا.، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – جنوب شرقی میلز ، یک تجارت خانوادگی نسل چهارم و یک تامین کننده ارزنده به صنایع غذایی ، تقریباً اهدا می کند 100000 دلار به بانکها و سازمانهای غذایی محلی که از جوامع و کارگران خدمات خرده فروشی و غذا در سراسر کشور حمایت می کنند.

وی گفت: “در جنوب شرقی میلز ، پشتیبانی واقعی و ملموس از مشتریان و جوامعی که ما تجارت می کنیم همیشه در DNA ما بوده است.” استیو گودایارمعاون ارشد فروش و بازاریابی. “این فلسفه C.A.R.E ما است که تیم های ما را در این مواقع عدم اطمینان هدایت می کند و اطمینان می دهد که مشتریان و کل جامعه را در اولویت قرار می دهیم.”

C.A.R.E. ، که مخفف Creative ، Approachable ، Responsive و Expert است ، محور هر کاری است که شرکت به آن متعهد است ، از جمله این تلاش خیرخواهانه.

در کل شرکت کمک مالی می کند 10،000 دلار هر یک تا شش بانک غذایی محلی ، از جمله:

 • گودر در آتلانتا ، جورجیا
 • تغذیه آمریکا از مترولینا در هریسبورگ ، کارولینای شمالی
 • قلب برای ایبریا در جدید ایبریا ، لوئیزیانا
 • اتحاد امید در رم ، جورجیا
 • بانک غذا یوتا در سالت لیک سیتی ، یوتا
 • تغذیه خلیج تمپا در تامپا ، فلوریدا

علاوه بر کمکهای مالی به بانکها و سازمانهای غذایی محلی در سراسر کشور ، کارمندان جنوب شرقی میلز با همکاری با غذای محلی Duffy’s Deli ، بیش از 300 وعده غذایی را به بیمارستانهای محلی از جمله پرستاران ، تنفس درمانی و سایر کارمندان تحویل داده اند.

اخبار مرتبط  مطالعه بازار روغن خوراکی هند ، 20-20-2015 و 2020-2025 ، با پروفایل های 8 بازیکن اصلی

جنوب شرقی میلز متعهد به پشتیبانی از اپراتورهای خدمات مواد غذایی ، شرکای تجاری ، تأمین کنندگان و کارمندان است. در طول همه گیری های COVID-19 ، این شرکت هیچ گونه مشکلی در عرضه نداشته و همچنان به ساخت و نگهداری موجودی محصولات امن و مطمئن به عنوان یک تجارت اساسی ادامه می دهد.

این شرکت همچنین کمک های قابل توجهی دیگر از جمله کمک های نقدی ، محصول و خدمات در سراسر صنعت از جمله:

 • تمام هزینه های حمل و نقل برای سفارشات Feeding America – بیش 20،000 دلار به روز
 • 10،000 دلار صندوق امداد کارمندان رستوران ، بنیاد آموزشی انجمن رستوران ، برای حمایت از کارگران صنعت رستوران که دچار مشکلات هستند
 • 10،000 دلار به دادن آشپزخانه در آتلانتا برای ارائه کمک مالی به کارگران خدمات مواد غذایی
 • محصولات و کالاها به خرده فروشان محلی و کارگران خرده فروشی مقدم
 • 1000 دلار ارزش سس داغ لوئیزیانا به عنوان بخشی از وعده های غذایی عید پاک برای بیش از 5000 کارگر رستوران در مرکز شهر آتلانتا

“ما امیدواریم که طولانی نماند تا خانواده ها و دوستان بتوانند دوباره برای غذای عالی و اوقات خوب جمع شوند. تا آن زمان ، جنوب شرقی میلز متعهد است تا وظیفه خود را برای کمک به مردم و جوامع در سراسر کشور انجام دهد.” جیسون ماریونمعاون رئیس جمهور منابع انسانی “ما در حال تلاش برای کمک به ایجاد تجربیات غذایی هستیم که اشتها را در این مواقع دشوار برآورده می کند.”

اخبار مرتبط  Alight از پاسخ پناهندگان از سراسر جهان به COVID-19 پشتیبانی می کند

برای پیوستن به این تلاش ، مصرف کنندگان تشویق می شوند به طور مستقیم به یک بانک غذایی محلی مورد نیاز اهدا کنند.

جنوب شرقی میلز به عنوان بخشی از تعهد خود به بهداشت و ایمنی کارکنان خود ، بازدید از امکانات خود را برای پرسنل اساسی که از فعالیت های تولیدی و توزیع پشتیبانی می کنند ، بازدید کرده است. کارمندان حوزه و شرکت که قادر به انجام وظایف شغلی خود از راه دور هستند ، از خانه کار می کنند.

اخبار مرتبط  Sun-Maid به نام بهترین شرکت های مدیریت شده در سال 2020

درباره آسیابهای جنوب شرقی
جنوب شرقی میلز یک شرکت غذایی خانواده متعلق به نسل چهارم است که مقر آن در رم است ، جورجیا. استحکام اصلی این شرکت در سال 1941 تأسیس و توسعه سیستم های مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در تهیه بافت و طعم برتر است. جنوب شرقی میلز یک ماده سازنده تولید کنندگان و رستوران های خدمات مواد غذایی است. این شرکت همچنین مارک های توزیع شده در سطح ملی از جمله Better Than Bouillon Brand ، سس داغ با نام تجاری لوئیزیانا ، South Mills® ، Shore Lunch® و Better Than Gravy markets را به بازار عرضه می کند. جنوب شرقی میلز چهار تأسیسات تولیدی واقع در رم ، جورجیا؛ ایبریا جدید ، لوئیزیانا؛ و سالت لیک سیتی ، یوتا. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.semillsfoods.com مراجعه کنید.

منبع آسیاب جنوب شرقی

لینک های مربوطه

http://www.semills.com

پاسخی بگذارید