یلی در گزارش جهانی لبنیات رابوبانک 5 رتبه برتر جهانی را به خود اختصاص داده است

هوات ، چین، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مغولستان داخلی Yili Industrial Group Co.، Ltd. (همچنین به نام Yili شناخته می شود) در گزارش جهانی لبنیات Rabobank 2020 جهانی 20 در میان پنج تولید کننده لبنی برتر در سراسر جهان قرار گرفت 31 آگوست، ثبت یک رکورد جدید برای شرکت های لبنی آسیایی.

گزارش Rabobank Global Top 20 Dairy Report که سالانه منتشر می شود ، بررسی بزرگترین شرکت های لبنی در جهان است. به عنوان یکی از معتبرترین و تأثیرگذارترین رتبه بندی در صنایع لبنی شناخته شده است.

در سال 2020 ، رابوبانک گزارش داد که ییلی یکی از شرکتهای آسیایی است که با توجه به رشد تقریباً 20 درصدی سال گذشته ، در لیست پنج شرکت برتر قرار دارد.

اخبار مرتبط  خیلی زیاد داغ است یا سعی می کنید خیلی خسته شوید؟ پخت و پز همبرگر ایستاده برخی از علاقه مندی های فصلی ، بنابراین شما می توانید گرما در تابستان امسال!

Yili گزارش کل درآمد عملیاتی از 47.53 میلیارد یوان (6.963 میلیارد دلار) در نیمه اول سال 2020 ، رشد سالانه 5.45 درصد. پس از کسر سود و زیان غیرتکراری در این دوره ، سود خالص آن بود 3.77 میلیارد یوان، افزایش سالانه 7.02 درصدی.

آخرین ارقام از یک اجرای مداوم قوی توسط این شرکت جلوگیری می کند ، و ییلی در رتبه اول در این لیست قرار دارد آسیا صنایع لبنی از نظر کل درآمد عملیاتی ، سود خالص ، سهم بازار و گردش مالی کل دارایی ها.

اخبار مرتبط  Erbert & Gerbert's Wurst Day of the Year در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 اعلام کرد!

داده های اخیر نشان می دهد که تولید و فروش فعلی Yili پس از شیوع COVID-19 به طور کامل بهبود یافته است – این نشان دهنده یک جهش سریع است که بیش از صنعت آن است و توانایی شرکت را برای فرار از شرایط دشوار نشان می دهد.

برای تأمین محصولات بهتر به مصرف کنندگان ، ییلی در سال های اخیر به طور مداوم استراتژی بین المللی سازی خود را تعمیق داده و به طور فعال در خارج از کشور مستقر می شود تا زنجیره تأمین جهانی خود را بیشتر گسترش دهد.

اخبار مرتبط  Krystal تابستان را با ارائه 1 دلار پنیر چیلی Pup® جشن می گیرد

ییلی یکی از بزرگترین پایگاههای تولید محصولات لبنی در جهان – پایگاه تولید ییلی اقیانوسیه – را در کشور تأسیس کرد نیوزلند.

در سال 2019 ، ییلی Westland را به دست آورد ، نیوزیلند دومین تعاونی بزرگ لبنیات و چومتانا ، بزرگترین شرکت بستنی سازی داخلی در تایلند.

همچنین ، ییلی با موفقیت محصول ماست Ambrosial خود را در بازار جنوب شرقی آسیا عرضه کرد.

منبع گروه یلی