بازار مخمر ارگانیک به ارزش 599 میلیون دلار تا سال 2025

شیکاگو، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار آلی بازار مخمر بر اساس نوع (عصاره مخمر ، مشتقات مخمر ، مخمر خشک غیرفعال ، مخمر تغذیه ای) ، کاربرد (غذا ، آشامیدنی ، تغذیه ، خوراک) ، گونه ها (ساکارومایسس ، تورولاسپرا ، کاندیدا ، کلویورومیس) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، اندازه بازار آلی مخمر تخمین زده می شود در ارزیابی شود 364 میلیون دلار در سال 2020 و انتظار می رود به یک مقدار برسد 599 میلیون دلار تا سال 2025 ، در دوره پیش بینی با CAGR 10.5٪ رشد می کند. عواملی مانند افزایش آگاهی در بین مصرف کنندگان در مورد سلامتی و سلامتی ، پذیرش بیشتر گیاهخواری و گیاهخواری همراه با نیاز به یافتن جایگزینهای گلوتامات مونو سدیم در محصولات غذایی باعث رشد بازار می شوند.

بروشور PDF را بارگیری کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=159691317

عصاره های مخمر ، بر اساس نوع ، بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی به خود اختصاص داده اند

بازار مخمرهای آلی ، از نظر نوع ، به عصاره مخمر ، مشتقات مخمر ، مخمر خشک غیرفعال و مخمر غذایی تقسیم شده است. عصاره های مخمر بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش بینی به دلیل کاربرد گسترده آن در سوپ و آبگوشت ، سس ها ، ادویه ها و سس ها ، میان وعده ها و محصولات شور برای تهیه طعم “امامی” در مواد غذایی به خود اختصاص داده اند. این ماده اغلب به عنوان جایگزین پنیر و مواد لبنی در مواد غذایی گیاهی و گیاهی استفاده می شود. در موارد خاص ، از آن برای پوشاندن یادداشت های خارج از محصولات گوشتی استفاده می شود. همچنین از عصاره های مخمر در صنعت نانوایی برای بهبود عطر و ماندگاری محصولاتی مانند نان ، بیسکویت ، کلوچه و دیگ استفاده می شود. اکثر بازیکنان در بازار مخمرهای ارگانیک مانند Ohly (آلمان) ، Biospringer (فرانسه) ، و شرکت مخمر آنجل ، با مسئولیت محدود (چین) محصولات گسترده ای برای عصاره مخمر دارند.

اخبار مرتبط  نام تجاری Lucky Dungarees ، LLC وارد قراردادهای خرید دارایی و پرونده ها به صورت داوطلبانه فصل 11 درخواستهای بهینه سازی عملیات و پیگیری فروش شرکت

در TOC عمیق مرور کنید آلی بازار مخمر
108 – جداول
48 – ارقام
201 – صفحات

بر اساس تخمین ها ، مواد غذایی بیشترین سهم را در بازار مخمرهای ارگانیک طی دوره پیش بینی داشته باشند

بیشتر محصولات مخمر ارگانیک به دلیل “امامی” یا معروف به مزه شور در صنایع غذایی استفاده می شود. مقررات دقیق در مورد استفاده از مونو سدیم گلوتامات (MSG) در محصولات غذایی برای افزایش طعم آن منجر به افزایش محبوبیت عصاره و مشتقات مخمرهای آلی در صنایع غذایی به عنوان جایگزین شده است. این ماده همچنین در فرآیند شراب سازی برای افزایش عطر و طعم شراب و ارائه طعم متمایز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساکارومیس ، بر اساس گونه ها ، بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است

پیش بینی شده است که بخش ساکارومایسس بیشترین سهم را به دلیل کاربرد گسترده در تولید عصاره مخمر ، مخمر خشک غیرفعال و مخمر تغذیه ای ، به خود اختصاص دهد. از سویه های ساکارومایسس در صنعت نوشیدنی استفاده می شود تا عطر شراب و آب میوه را بهبود بخشد. طبق USDA ، گونه های ساکارومیس در صنایع غذایی برای تهیه سس ، پنیر و سایر محصولات لبنی ، گوشت و سوسیس تخمیر شده ، غذاهای وگان ، سس سالاد ، و تنقلات و محصولات شور استفاده می شود.

درخواست سفارشی سازی:
https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=159691317

اروپا تخمین زده می شود که بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی داشته باشد

اروپا پیش بینی می شود بیشترین سهم را در طول دوره پیش بینی به دلیل حضور پیشرو تولیدکنندگان مخمرهای آلی مانند Ohly (آلمان) ، Biospringer (فرانسه) ، Leiber GmbH (آلمان) ، و Biorigin (فرانسه) افزایش اهمیت محصولات غذایی ارگانیک و خرده فروشی محصولات غذایی ارگانیک در کشورها ، مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، انگلیس ، و اسپانیا، همچنین به رشد بازار مخمرهای آلی کمک می کنند. با توجه به سبک زندگی سریع مصرف کنندگان در اروپا، تقاضا برای تنقلات و محصولات شور ، محصولات نانوایی ، و گوشت و محصولات لبنی در حال رشد است. کشورهای اروپایی از بزرگترین مصرف کنندگان محصولات نانوایی ، گوشت و لبنیات هستند که دامنه استفاده از مخمرهای آلی را بیشتر می کند.

اخبار مرتبط  جدید ، جداگانه میز تمرکز از آموزش و پرورش از Acoufelt® ایمنی و مقرون به صرفه را فراهم می کند

این گزارش شامل یک مطالعه در مورد استراتژی های بازاریابی و توسعه ، همراه با مطالعه در مورد سبد محصولات شرکت های پیشرو در بازار مخمرهای آلی است. این پروفایل از شرکتهای برجسته مانند Koninklijke DSM N.V تشکیل شده است (هلند) ، شرکت Lallemand (کانادا) ، Biospringer (فرانسه) ، Leiber GmbH (آلمان) ، اوهلی (آلمان) ، لوپاپن (کلمبیا) ، Biorigin (برزیل) ، Agrano Gmbh & Co. KG (آلمان) ، شرکت مخمر ستاره سرخ (ایالات متحده) ، Angel Yeast Co. Ltd (چین) ، Solgar Inc (ایالات متحده) ، مخمر امپریال (پورتلند) ، Levex (بوقلمون) ، و آزمایشگاههای سفید کپنهاگ (ایالات متحده).

گزارش های مرتبط:

بازار مخمر بر اساس نوع (مخمر بیکر ، مخمر آبجو ، مخمر شراب ، مخمر پروبیوتیک) ، فرم (فعال ، فوری ، تازه) ، جنس (ساکارومایسس ، کلویورومیس) ، کاربرد (غذا ، خوراک) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/yeast-industry-268.html

بازار مخمر را تغذیه کنید بر اساس نوع (مشتقات مخمر ، مخمر پروبیوتیک ، مخمر آبجو و مخمر مخصوص) ، دام (نشخوارکنندگان ، خوک ، طیور ، حیوانات آبزی ، حیوانات اهلی و اسب) ، جنس و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/feed-yeast-market-108142106.html

گزارش های مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات بازار F & B

اخبار مرتبط  وبرای حلق آویز را ببندید و آن زبان ها را کنار بگذارید ، وینرسچنیتزل در حال پخت و پز موارد دلخواه برای تابستان است بنابراین شما لازم نیست

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets determined مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره های ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/organic-yeast-market.asp
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/organic-yeast.asp

SOURCE MarketsandMarkets