بازار تانن تا سال 2027 به 3.09 میلیارد دلار خواهد رسید | CAGR: 5.7٪

نیویورک، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – جهانی بازار تانن پیش بینی می شود که برسد 3.09 میلیارد دلار طبق گزارش جدید Reports and Data تا سال 2027. عامل مهمی در رشد آینده افزایش تقاضا از صنعت چرم در سطح جهانی بوده است. با توجه به افزایش دانش در مورد فواید دارویی داروهای پایه تانن ، استفاده از عصاره تانن در داروها افزایش یافته است. به دلیل اثرات آنتی اکسیدانی عالی ، از تانن به طور گسترده ای برای فرآوری شراب استفاده می شود. اینها برای تثبیت رنگ شراب و همچنین اطمینان از ثبات ساختاری استفاده می شوند. پیش بینی شده است که هر دو این شرایط از مصرف شراب در دوره پیش بینی پشتیبانی می کند. تانن شامل بافتهای مخاطی است که پروتئین ها را منعقد می کند و برای التهابات پوستی و تسکین درد مفید است. داروهای مرتبط با تانن برای بهبود بریدگی های پوست ، کوفتگی ، درد دندان ، سوختگی ، برونشیت و بیماری های جزئی استفاده می شود. عصاره تانن در هر سه مرحله پردازش چرم از جمله برنامه ریزی ، دباغی و پوسته ریزی استفاده می شود. در سال 2019 ، برنزه سازی چرم به دلیل همین تقاضا ، به گروه محصولات در حال رشد تبدیل شد که پیش بینی می شود سلطه خود را در سالهای آینده حفظ کند.

به دلیل خاصیت ضد باکتریایی ، گاهی از تانن های هیدرولیز در تولید داروهای دارویی استفاده می شود. آخرین یافته ها نشان داده اند که این تانن ها تأثیرات مثبتی بر سرطان دارند. این ماده از چوب شاه بلوط ، شاه بلوط ، حرا و یک درخت بلوط تولید می شود. همچنین مقدار زیادی قره قاط ، بادام ، گردو ، سیب و پرتقال به وفور یافت می شود. این گیاهان و میوه ها به راحتی در دسترس هستند و استخراج آن ساده است. این ماده به صورت جمع و جور ، هیدرولیز پذیر و فلورتانین درجه بندی می شود. براساس مطالعه عملکرد هیدرولیز به عنوان یک قاتل سرطان انجام می شود. از فلورتانین در شرکت های دارویی استفاده می شود ، زیرا دارای اثرات اکسیدکننده و رسوب دهنده پروتئین ها است. ضد اکسیداسیون ، محافظت از ایستگاه ، ضد سرطان و ضد دیابت محصولات اصلی هستند. افزایش تقاضا برای چکمه ، کیف پول و کیف ناشی از بهبود استانداردهای اقتصادی ممکن است تأثیر مفیدی در مقیاس صنعت تانن داشته باشد. افزایش رقابت برای اثاثه یا لوازم داخلی چرم در بخش خودرو به دلیل گرایش مصرف کننده به زیبایی بیشتر وسایل نقلیه می تواند نقش مهمی در تقاضای محصول داشته باشد.

نمونه رایگان این گزارش تحقیق را در: https://www.reportsanddata.com/sample-enquiry-form/3501

انتظار می رود افزایش تقاضا برای چسبهای چوبی ، رشد بازار را به دلیل سازگاری با انواع زیادی از لایه های زیرین همراه با هزینه های تولید پایین و زمان پخت سریع تر ، ایجاد کند. طیف وسیعی از کاربرد در مبلمان چوبی ، آلات موسیقی و کفپوش را دارد. تانن ماده مهمی برای تولید چسب های چوب است که رشد صنعت را تحریک می کند. فعالیت ضد التهابی تانن به مدیریت علائم مرتبط با بیماری های گوارشی دردناک ، ازوفاژیت ، انتریت و ورم معده کمک می کند. خواص ضد التهابی ورم معده ، التهاب روده ، اختلالات التهابی روده و ازوفاژیت را کنترل می کند. این دارو تسکین فوری گلودرد ، زخم پوست ، خستگی و خونریزی است که می تواند تقاضای آن را در صنعت داروسازی جهانی فشار دهد. آغازگرهای ساخته شده با مواد افزودنی تانن می توانند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کرده و سطح فولاد زنگ زده را صاف کنند ، که این امر می تواند به بازار برای محصول دامن زند.

اخبار مرتبط  تأثیر COVID-19 بر روی بازارهای لباس شنا و لباسهای ساحلی ، 2020-2027

تانن به دلیل اثرات آنتی اکسیدانی ، در فرآوری شراب نیز کاربرد دارد. این ماده باعث ایجاد ثبات رنگ در شراب می شود. به تخمیر و پیری مناسب شراب کمک می کند. بهبود شیوه زندگی به رشد مصرف شراب کمک کرده است ، بنابراین منجر به تقاضای شراب در موارد خاص می شود. گیاهان حاوی تانن شامل اکالیپتوس ، سانئفوئین ، حرا و گیاه دانه گیاهان است که به سرعت کشت و تهیه می شود. جلبک های قهوه ای به طور معمول در منابع آبی وجود دارند که شامل دریاچه های نزدیک ساحل ، استخرهای سنگی و مناطق پاششی جزر و مدی هستند.

تأثیر COVID-19:

در حالی که اپیدمی COVID-19 در حال افزایش است ، تولیدکنندگان به تدریج استراتژیهای تولید و خرید خود را برای رفع چالشهای همه گیری که نیازهای تانن مبتنی بر بازار ایجاد کرده است ، تطبیق می دهند. طی چند ماه که خرده فروشان و تامین کنندگان آنها به تقاضای روزافزون مشتری پاسخ می دهند ، یک سری اختلالات منفی و مثبت ایجاد خواهد شد. به دلیل کمبود تقاضای باد ، اثر این بیماری همه گیر صنعت جهانی تانن را دگرگون می کند ، برخی از کارخانه های تولیدی ظرفیت خود را تعطیل یا کاهش می دهند. با این حال ، دیگران برای جلوگیری از شیوع ویروس ، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، خروجی خود را متوقف کردند. برای سایر کشورها ، با توجه به شدت بحران و رفتارهای متعاقب آن مقامات دولتی ، مشتریان اهمیت بیشتری پیدا می کنند. پویایی بازار در آسیا و اقیانوسیه کشورها در همه این اوضاع بهم ریخته اند و مرتباً در حال فروپاشی هستند و ایجاد ثبات در آنها غیرممکن است.

اخبار مرتبط  McCormick Grill Mates مسافران RV روز کارگر را با پاپ آپ های اختصاصی سورپرایز کرد

برای شناسایی روندهای اصلی صنعت ، روی پیوند زیر کلیک کنید:
https://www.reportsanddata.com/report-detail/tannin-market

یافته های اصلی دیگر گزارش نشان می دهد

 • بر اساس منابع ، جلبک های قهوه ای درآمد کسب کردند 928.71 میلیون دلار در سال 2019 و اعتقاد بر این است که با CAGR 5.6 in در دوره پیش بینی قابل توجهی رشد می کند که ناشی از حضور آن در آبهای مختلف است ، از جمله تپه های شنی ، منطقه پاشش ساحلی ، منطقه بین جزر و مدی و آبهای نزدیک ساحل.
 • فلورتانین ها به دلیل خواص درمانی متعدد مفید از جمله محافظت در برابر اشعه ، ضد سرطان ، ضد باکتری ، آنتی اکسیدان ، ضد HIV و ضد دیابت انتظار می رود که در دوره پیش بینی شده با CAGR 5.2٪ رشد کند.
 • کاربرد برنزه سازی چرم عامل اصلی در بازار تانن است. بخش های برنزه سازی چرم در منطقه اروپا سهامدار عمده بازار هستند و به دلیل کاربردهای متنوع آن در صندلی ها ، نیمکت های اتومبیل و لباس ، همراه با افزایش آگاهی مصرف کننده از Tannin ، در سال 2019 حدود 61 درصد از بازار را در اختیار داشتند. فواید.
 • اروپا به دلیل افزایش مصرف الکل و افزایش تقاضا برای کالاهای چرمی همراه با صنعت شراب کاملاً ثابت ، در سال 2019 بر بازار تانن تسلط داشت. اروپا منطقه تقریباً 39٪ از بازار را در اختیار داشت و پس از آن آسیا و اقیانوسیه، که شامل حدود 25.6٪ ​​بازار در سال 2019 است.
 • شرکت کنندگان اصلی شامل Jyoti Dye Chem Agency، Tannin Corporation، Forestal Mimosa Ltd، S.Ajinomoto OmniChem N.V.، Zhushan County Tianxin Medical & Chemical Co.، Polson Ltd، UCL Company Ltd، Tanac S.A، LaffortSA، and Ever s.r.l و دیگران هستند.

اکنون سفارش دهید: https://www.reportsanddata.com/checkout-form/3501

به منظور این گزارش ، گزارشات و داده ها بر اساس منابع ، محصول ، برنامه و منطقه به بازار جهانی Tannin تقسیم شده اند:

چشم انداز منابع (حجم ، کیلو تن ؛ 2017-2027) (درآمد ، میلیارد دلار ؛ 2017-2027)

چشم انداز محصول (حجم ، کیلو تن ؛ 2017-2027 ، درآمد ، میلیارد دلار ؛ 2017-2027)

 • قابل هیدرولیز شدن
 • غیر هیدرولیکی
 • فلورتانین ها

چشم انداز برنامه (حجم ، کیلو تن ؛ 2017-2027) (درآمد ، میلیارد دلار ؛ 2017-2027)

 • دباغی چرم
 • تولید شراب
 • چسب چوب
 • آغازگرهای ضد خوردگی
 • دیگران

چشم انداز منطقه ای (حجم ، کیلو تن ؛ 2017-2027) (درآمد ، میلیارد دلار ؛ 2017-2027)

 • آمریکای شمالی
 • اروپا
  • آلمان
  • بریتانیا
  • فرانسه
  • بنلوکس
  • بقیه ی اروپا
 • آسیا و اقیانوسیه
  • چین
  • ژاپن
  • کره جنوبی
  • باقی مانده APAC
 • MEA
  • عربستان سعودی
  • امارات متحده عربی
  • بقیه MEA
 • آمریکای لاتین

نگاهی به گزارش های تحقیقاتی مشابه:

اخبار مرتبط  Spindrift® Drifter Pack را تجربه می کند ، تجربه ای برای طعم دادن به طرفداران عطر و طعم

بازار روغنهای ضروری – انتظار می رود بازار به دلیل تقاضای مختلف صنایع عمده استفاده نهایی ، از جمله مواد غذایی و آشامیدنی ، مراقبت های شخصی و لوازم آرایشی و معطر درمانی انجام شود.

بازار ایزوبوتانول – پیش بینی می شود افزایش بازار ایزوبوتانول از طریق صنایع متنوع استفاده نهایی ، از جمله نفت و گاز و واسطه های شیمیایی ، تولید آن را در دوره پیش بینی افزایش دهد.

بازار روغن آرگان – توسعه می تواند به دلیل افزایش تقاضا برای کالاهای صنایع مختلف استفاده نهایی مانند مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و پزشکی باشد.

بازار کلرید کروم – در حال رشد مصرف مکمل های پروتئینی رژیم غذایی و محصولات غذایی سالم و تحقیقات و پیشرفت های جدید برای یافتن سبد محصولات جدیدتری که مزایای اضافی تغذیه ای را بدون ایجاد عوارض جانبی بالقوه فراهم می کنند ، به طرز چشمگیری هدایت می شود.

بازار اسیدهای گلیکولیک – اسید گلیکولیک یک اسید آلفا هیدروکسی به شدت محلول (AHA) است و کمترین میزان آن است. این یک بلوک کریستالی بی رنگ و بدون بو است که از محصولات مختلف قند تولید می شود.

بازار اپی کلرو هیدرین – رزین های اپوکسی در تعداد زیادی از صنایع مصرف نهایی تقاضا می کنند. بنابراین پیش بینی می شود افزایش تقاضا از صنایعی مانند ساختمان و ساخت و ساز ، خودرو و تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر عامل اصلی بازار باشد.

درباره گزارش ها و داده ها

Reports and Data یک شرکت تحقیق و مشاوره در بازار است که گزارش های تحقیقاتی همزمان ، گزارش های تحقیقاتی سفارشی و خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد. راه حل های ما صرفاً به هدف شما برای تعیین مکان ، هدف قرار دادن و تجزیه و تحلیل تغییر رفتار مصرف کننده در جمعیت ، صنعت و کمک به مشتری برای تصمیم گیری دقیق تر در زمینه تجارت متمرکز است. ما مطالعات هوش بازار را با اطمینان از تحقیقات مرتبط و مبتنی بر واقعیت در صنایع مختلفی از جمله بهداشت ، فناوری ، مواد شیمیایی ، نیرو و انرژی ارائه می دهیم. ما پیشنهادات تحقیقاتی خود را به طور مداوم به روز می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم مشتریان خود از آخرین روندهای موجود در بازار آگاه هستند. گزارشات و داده ها پایگاه قوی از تحلیلگران باتجربه از حوزه های مختلف تخصصی دارند.

با ما تماس بگیرید:

جان دبلیو
رئیس توسعه تجارت
گزارش ها و داده ها | وب: www.reportsanddata.com
خط مستقیم: + 1-212-710-1370
پست الکترونیک: [email protected]
LinkedIn | توییتر | وبلاگ ها
اطلاعیه مطبوعاتی کامل را بخوانید در: https://www.reportsanddata.com/press-release/global-tannin-market

گزارش ها و داده های SOURCE