شرکت مجازی سلامتی خواب Lofta در طی بحران کرونور ویروس پیشرفت می کند

سن دیگو، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – Lofta ، Inc ، یک شرکت بهداشت و درمان مجازی خواب امروز اعلام کرد تلاش های شدید خود را برای پاسخگویی به نیازهای میلیون ها آمریکایی که از آپنه خواب رنج می برند ، اعلام کرد. در مدتی که افراد در کالیفرنیا و در سراسر کشور موظف به ماندن در خانه است ، Lofta منحصراً موقعیت دارد تا از طریق برنامه ها و خدمات کاملاً مجازی خود به افرادی که تشخیص داده شده یا در معرض خطر آپنه خواب هستند ، خدمت کند. در طول سه سال گذشته ، Lofta با ارائه تست های مجازی ، برنامه های درمانی و انجام محصول سریعتر و آسان تر از گذشته ، فضای آپنه خواب را متحول کرده است. با آشکار شدن بحران فعلی ، Lofta به دنبال تسریع بیشتر و گسترش پیشنهادات خود است تا اطمینان حاصل شود که افراد مبتلا به آپنه خواب از دستگاه ها و لوازم نجات دهنده زندگی برخوردار می شوند و افرادی که در معرض خطر این وضعیت هستند می توانند طی چند روز مورد آزمایش و درمان قرار بگیرند – همه از این موارد ایمنی خانه های خود.

مدیر عامل شرکت Lofta ، جی لویت، درباره پاسخ این شرکت به بحران فزاینده مراقبت های بهداشتی ، توضیح می دهد: “تیم Lofta متعهد شده است تا دو برابر شود تا اطمینان حاصل کند که ما می توانیم خدمات تشخیصی ، محصولات و لوازم را به آنهایی که بیشتر به آنها احتیاج دارند تحویل دهیم. Lofta آماده است تا یک تفاوت واقعی ایجاد کند. و 24/7 درگیر شوید. ” برای پاسخگویی به نیازهای گسترده ، Lofta همان روز تحویل کیت های تست ، دستگاه های CPAP و لوازم موجود در آن را ارائه می دهد سن دیگو حوزه. در عین حال ، با تلاش و کوشش برای ارائه خدمات یک روزه در شهرهای بزرگ سراسر کشور انجام می شود کالیفرنیا و ملت لویت ادامه داد: “هرچه بیشتر افراد مبتلا به كروناویروس تشخیص داده شوند ، توانایی ما در ارائه محصولات و خدمات به طور فزاینده ای حائز اهمیت خواهد بود و Lofta به دلیل مدل تحویل سریع و مجازی ما می تواند تفاوت واقعی ایجاد كند.”

اخبار مرتبط  هفته دیجیتال Cosmoprof Asia امروز زنده می رود

لویت و تیمش کاملاً آگاه هستند که چقدر مهم است که در دسترس برای افراد مبتلا به یا در معرض خطر ابتلا به آپنه خواب در این مدت مهم قرار بگیرند. مربی خواب Lofta ، چلسی آویلا، توضیح می دهد ، “بسیار مهم است که افراد مبتلا به آپنه خواب در طی این بحران سلامت از طریق درمان CPAP سالم بمانند. آپنه خواب اغلب با عوارض جانبی مانند بیماری تنفسی ، دیابت و بیماری های قلبی ارتباط دارد و بیشتر افراد مبتلا به این بیماری بالای 65 سال دارند. این اغلب به این معنی است که افراد مبتلا به آپنه خواب در رده های پرخطر برای بیماری های دیگر قرار دارند ، بنابراین در حال حاضر این سهام حتی بیشتر است که یکپارچه در خواب درمانی باقی می مانند. ” Lofta با گسترش ساعات مجازی خود و همکاری با شرکت های حمل و نقل و تسریع کننده ، این تعهد را به مشتریان خود جدی می گیرد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان خود محصولاتی را که حتی در گرمای یک بحران ملی به آنها اعتماد می کنند دریافت کنند. در همین زمان ، Lofta به نحوه ارتباط محصولات و خدمات آنها با چشم انداز مراقبت های بهداشتی گسترده تر در مواقع اضطراری فعلی مراقبت های بهداشتی توجه دارد. Lofta VP از خدمات مشتری ، برت فلچر، آن را اینگونه توصیف می کند ، “با توجه به اینکه سیستم مراقبت های بهداشتی با توجه به در دسترس بودن منابع ، استرس بیشتری پیدا می کند ، Lofta می تواند خدمات و محصولات را به کسانی که به coronavirus مبتلا نمی شوند ، تحویل دهد ، اما به هر حال که به مراقبت نیاز دارند ، و با این کار امیدواریم تا تقاضا در سیستم مراقبت های بهداشتی بطور گسترده تری کاهش یابد. ” با توجه به این هدف ، Lofta روز یکشنبه یا یک روز دیگر به مراکز درمانی ارائه می دهد و برای ارائه خدمات تشخیصی با پزشکان مستقل و بصورت آنلاین همکاری می کند.

اخبار مرتبط  Tint World® پوشش کامل فلوریدا را با فروشگاه جدید بوکا راتون ادامه می دهد

با توجه به روابط عمیق این کشور با رهبران صنعت آپنه خواب مانند تولیدکننده CPAP ، ResMed و سازنده دستگاه تست خانگی ، Itamar Medical ، Lofta اظهار داشت که قدم گذاشتن در این بحران ملی بسیار مناسب است. لویت با بیان اینکه چگونه این روابط اجازه می دهد Lofta “تعهد خود را به مشتریان و افرادی که در معرض خطر آپنه خواب هستند” قرار داد ، گفت: “مشارکتهای ارزشمندی که ما با رهبران در این صنعت پرورش داده ایم به این معنی است که ما بلافاصله آماده پاسخگویی به تقاضای گسترده هستیم که امروز وجود دارد و مطمئناً طی روزهای آینده ، هفته ها و ماه ها افزایش خواهد یافت. Lofta زنجیره تأمین نیرومندی و موجودی همه محصولات و لوازم را برای تحقق فوری حفظ می کند. ” لویت تصریح می کند که چرا Lofta احساس کرده است که برای پاسخ به بحران فعلی ، باید از تمام منابع در دسترس خود استفاده کند ، “وقتی بسیاری از افراد تحت فشار شدید قرار دارند ، آخرین چیزی که می خواهیم آنها را نگران کنیم ، سلامت خواب آنهاست. اگر Lofta ما می توانیم با اطمینان از اینکه مردم در سرتاسر کشور از طریق خدمات و محصولات ما یک خواب خوب را به دست می آورند امدادرسانی کنند ، ما وظیفه داریم بدون توجه به آنچه باشد ، در اینجا برای آنها باشیم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مجازی و تسریع Lofta ، به وب سایت www.lofta.com مراجعه کرده و یا با شماره 800-698-8000 تماس بگیرید.

درباره Lofta

Lofta با تعریف مجدد نحوه تشخیص و معالجه افراد به دلیل آپنه خواب و خروپف مزمن ، با تغییراتی در زندگی ، انقلابی در فضای سلامتی خواب ایجاد می کند. با بهره گیری از فن آوری از راه دور ، خدمات به مشتریان با لمس بالا و رویکرد مصرف محور ، Lofta راه حل های سلامتی خواب را با سرعت در حال تغییر در محیط سلامتی و سلامتی سریع – ارائه می دهد که مشتریان و مشتریان در چه زمانی بیشترین نیاز را دارند. با انگیزه میل به ساده سازی یک تجربه بی نیاز پیچیده ، Lofta باعث می شود خواب بهتر شب به سرعت و به راحتی قابل دسترسی باشد. در رفع موانع موجود برای تسکین این مشکل که در حال حاضر فرسودگی بخش است – پیچ و خم الزامات بیمه ، خواب شبانه زیاد در آزمایشگاه خواب ، و عدم پشتیبانی بیش از حد معمول – لوفت با ارائه دسترسی به غربالگری ، راه آسانتر تنفس را پاک می کند. تشخیص آنلاین ، آزمایش و درمان جامع همه در یک مکان – خانه مشتری – پشتیبانی می کند. مسیر سریع و آسان Lofta برای تشخیص و درمان تنها بخشی از داستان اصلی شرکت است. Lofta با اطمینان از موفقیت در درمان طولانی مدت ، به دنبال ایجاد روابط پایدار با مشتریان است. Lofta از طریق برنامه ابتکاری خود در زمینه لمس تراپی بالا که دارای یک مربی خواب اختصاصی است ، در هر مرحله از روند پشتیبانی یک به یک را ارائه می دهد. هنگامی که مراجعین به سفر درمانی خود ادامه می دهند ، Lofta از فناوری پیشرفته برای گزارش نتایج خواب در زمان واقعی استفاده می کند و یک حلقه بازخورد مداوم برای بهینه سازی درمان مداوم ارائه می دهد. با استفاده از فن آوری بالا و درگیری لمسی بالا ، مشتریان Lofta کاملاً در سلامتی خواب طولانی مدت خود سرمایه گذاری می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.lofta.com بروید.

اخبار مرتبط  آجر و ملات به آجر و مورتال رانده می شود. تجارت الکترونیک یک گلوله جادویی برای فروشگاه های نوری نیست.

تصاویر مرتبط

lofta-logo.png
آرم Lofta
آرم Lofta

منبع Lofta

لینک های مربوطه

https://www.lofta.com

پاسخی بگذارید