GrowGeneration برای میزبانی نشست سالانه 2020 سهامداران فقط در قالب مجازی

دنور، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – GrowGeneration Corp. (NASDAQ: GRWG) ، (“GrowGen” یا “شرکت”) ، بزرگترین زنجیره مراکز تخصصی هیدروپونیک و باغهای ارگانیک با 27 مکان در حال حاضر ، امروز اعلام کرد که ، با توجه به نگرانی های بهداشت عمومی و ایمنی مربوط به رمان کروناویروس (COVID- 19) بیماری همه گیر و توصیه ها و دستورات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، سازمان بهداشت جهانی و مقامات دولتی فدرال ، ایالتی و محلی ، نشست سالانه آن در سال 2020 سهامداران (“نشست سالانه”) اکنون با استفاده از فقط ارتباط از راه دور تاریخ و زمان نشست سالانه (دوشنبه 11 اردیبهشت 2020 در ساعت 4 بعد از ظهر ، زمان نور روز شرقی) ، همانطور که در بیانیه نماینده شرکت برای جلسه فاش شده است ، تغییر نکرده است.

شرکت در نشست سالانه مجازی

سهامداران از نزدیک به کار در تجارت 12 مارس، 2020 (با نام “تاریخ ضبط”) می توانید با شماره گیری 888-664-6383 در نشست سالانه از طریق دور کنفرانس شرکت کنید. کد دسترسی: 30609642.

دسترسی به خط کنفرانس از آغاز خواهد شد 3:45 بعد از ظهر ، EDT. سهامداران امکان حضور حضوری در جلسه را ندارند.

حضور مجازی در نشست سالانه نیز حضور حضوری را به منظور دستیابی به سهمیه در جلسه تشکیل می دهد.

چگونه سهامداران سهام قبل از جلسه سالانه می توانند رأی دهند؟

ما سهامداران را ترغیب می كنیم كه رای خود را قبل از جلسه سالانه ارائه كنند. اگر قبل از جلسه با استفاده از یکی از روشهای زیر رای دهید ، ممکن است همچنان در این جلسه شرکت کرده و رای خود را بصورت الکترونیکی تغییر دهید (بخش بعدی را ببینید).

اگر شما صاحب رکورد هستید ، به این معنی که سهام شما به نام شما ثبت شده است ، می توانید قبل از جلسه سالانه رأی دهید یا یک پروکسی ارائه دهید:

1 از طریق اینترنت – ممکن است به آدرس www.proxyvote.com رفته و کارت الکترونیکی پروکسی را تکمیل کنید. لطفا هنگام دسترسی به این وب سایت ، شماره کنترل 16 رقمی خود را در دست داشته باشید. رأی شما باید توسط 11:59 بعد از ظهر ، EDT، بر 8 مه 2020.

2 تلفنی – شما می توانید با تماس با شماره 1-800-690-6903 اجازه رأی دادن به سهام خود را صادر کنید (لطفا توجه داشته باشید که این شماره با شماره شماره در جلسات سالانه متفاوت است). لطفاً هنگام تماس با این شماره ، شماره کنترل 16 رقمی خود را در دست داشته باشید. رأی شما باید توسط 11:59 بعد از ظهر ، EDT، بر 8 مه 2020.

3 توسط ایمیل – اگر تصمیم به دریافت یک بسته کامل از مواد پروکسی که شامل کارت پروکسی است ، می توانید با دنبال کردن دستورالعمل های ذکر شده در کارت پروکسی ، کارت پروکسی را برای شما ارسال کنید. برای ارسال نامه کارت پروکسی می توانید از پاکت پیش پرداخت پستی موجود در بسته استفاده کنید. اگر کارت پروکسی خود را امضا کنید اما مشخص نکنید که چگونه می خواهید سهام خود را رأی دهید ، مطابق توصیه هیئت به آنها رأی داده می شود. کارت های پروکسی امضا نشده رای داده می شود. کارت پروکسی شما باید قبل از پایان جلسه سالانه دریافت شود.

اخبار مرتبط  بینش هایی در مورد بازار جهانی HVAC تا سال 2030

اگر سهام خود را از طریق کارگزار ، بانک یا موسسه مالی دیگر در اختیار داشته باشید ، شما صاحب سود سهام تحت عنوان “خیابان” شناخته می شوید و دستورالعمل نحوه رأی گیری از کارگزار ، بانک یا موسسه دیگری دریافت خواهید کرد. اگر سهام خود را به نام خیابان دارید و می خواهید خود را به سهام رأی دهید ، باید یک پروکسی قانونی را در اختیار شما قرار دهید که اعتبار آن را در مالکیت خود برای سهامی که قصد رای دادن از طرف بانک ، کارگزار یا موسسه دیگری را دارید که سهام خود را از تاریخ ثبت ثبت کرده است ، تایید کند.

چگونه سهامداران سهام در جلسه سالانه می توانند رأی دهند؟

اگر صاحب رکورد هستید ، می توانید همچنان رأی خود را ارسال کنید در طول دوره از زمان قطع که در بخش فوق به تعویق نشست سالانه اشاره شده است با ارسال کارت پروکسی امضا شده خود به طور مستقیم به شرکت:

اخبار مرتبط  آب قلب بطری های آلومینیومی قابل استفاده مجدد سازگار با محیط زیست را برای مارک آب قلیایی بطری شده آنها راه اندازی کرد

1. از طریق پست الکترونیکی به: [email protected]

2. از طریق فکس به: (720) 577-2284

اگر شما یک دارنده “نام خیابان” هستید ، می توانید با ارائه یک پروکسی قانونی اعتبار خود را برای اعتبار سهام خود به ایمیل یا فاکس فوق ارسال کنید.

آیا سهامداران می توانند در جلسه سالانه سؤال کنند؟

سهامداران بورس مانند جلسات سالانه شرکت در سالهای گذشته این فرصت را دارند که بعد از بخش رسمی اجلاس سالانه سؤالات مدیریتی را مطرح کنند.

در مورد اصلاح بیانیه پروکسی توجه کنید

در حدود 22 آوریل 2020شركت قصد دارد اصلاحیه (“اصلاحیه”) در اظهارنامه وكیل خود (“بیانیه پراکسی”) را كه قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده بود ، در پرونده خود قرار دهد. 27 مارس 2020. این بیانیه مطبوعاتی باید در رابطه با بیانیه پراکسی و اصلاحیه خوانده شود.

اطلاعیه مهم با توجه به در دسترس بودن مواد پلاستیکی برای ملاقات با بورس اوراق بهادار که قرار است در دوشنبه ، 11 مه 2020 برگزار شود

اطلاعیه نشست سالانه سهامداران سال 2020 ، بیانیه پراکسی ، اصلاح بیانیه پروکسی و گزارش سالانه سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 از طریق اینترنت در دسترس است www.proxyvote.com. لطفا هنگام دسترسی به این وب سایت ، شماره کنترل 16 رقمی خود را در دست داشته باشید.

درباره GrowGeneration پارسیان:

GrowGen فروشگاه های مخصوص هیدروپونیک و باغبانی ارگانیک فروشگاه های تخصصی و خرده فروشی دارد. در حال حاضر ، GrowGen دارای 27 فروشگاه است که شامل 5 مکان در آن می باشد کلرادو، 5 مکان در کالیفرنیا، 2 مکان در نوادا، 1 محل در واشنگتن، 4 مکان در میشیگان، 1 محل در رود آیلند، 4 مکان در اوکلاهما، 1 محل در اورگان، 3 مکان در ماین و 1 مکان در فلوریدا. GrowGen همچنین یک فوق ستاره آنلاین را برای پرورش دهندگان ، واقع در https://growgen.pro/ اداره می کند. GrowGen هزاران محصول از جمله مواد مغذی و خاکهای آلی ، فناوری پیشرفته روشنایی و تجهیزات پیشرفته هیدروپونیک را حمل و به فروش می رساند که در داخل و خارج از خانه توسط تولید کنندگان تجاری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. ماموریت ما در اختیار داشتن و بهره برداری از فروشگاه های مارک GrowGeneration در همه ایالات اصلی ایالات متحده و ایالات متحده است کانادا. مدیریت تخمین می زند که تقریباً 1000 فروشگاه هیدروپونیک در ایالات متحده آمریکا در حال فعالیت است تا سال 2020 بازار تخمین زده می شود که به پایان برسد 23 میلیارد دلار با رشد مرکب سالانه

بیانیه های جستجوی جلو:

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است شامل پیش بینی ها ، تخمین ها یا اطلاعات دیگری باشد که به معنای قوانین قابل اجرا برای اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند. در حالی که این گفته های آینده نگر بیانگر داوری های فعلی ما هستند ، آنها در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کنند. به شما هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط نظرات تاریخ ما را منعكس می كنند ، بی اعتماد نباشید. لطفاً بخاطر داشته باشید كه ما خود را موظف به تجدید نظر یا انتشار نتایج هرگونه تجدید نظر در این بیانیه های آینده نگر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نمی دانیم. هنگامی که در اینجا استفاده می شود ، کلماتی مانند “نگاه به جلو” ، “اعتقاد” ، “ادامه” ، “ساختمان” یا تغییرات اینگونه کلمات و اصطلاحات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از آنچه در نظر گرفته شده در هر بیانیه آینده نگر توسط ما در اینجا در نظر گرفته می شود ، متفاوت می دانند ، اغلب در پرونده هایی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ایجاد می کنیم ، در: www.sec.gov ، و در مورد ما موجود است. وب سایت ، در: www.growgeneration.com.

اتصال:

رشد منابع

لینک های مربوطه

www.growgeneration.com

پاسخی بگذارید