هایک ویژن AX PRO را با راه حل های جامع هشدار بی سیم راه اندازی می کند

خانواده جدید محصولات AX PRO که به تازگی راه اندازی شده اند شامل یک مرکز پنل جمع و جور برای تعداد زیادی ردیاب و لوازم جانبی است که شامل تشخیص نفوذ ، تأیید ویدئو ، تشخیص دود ، تشخیص سیل و اتوماسیون خانگی است. با توجه به نصب و کاربر ، سیستم می تواند با توجه به نیازهای متعدد پیکربندی شود. بنابراین نصب از حداقل پیچیدگی برخوردار است و کاربر نهایی می تواند با رابط کاربری بصری خود به راحتی سیستم را مدیریت کند.

هاب پانل AX PRO با طراحی تراشه RF دوگانه

هاب AX PRO خود با چندین پروتکل برای ادغام بی سیم سازگار است و امکان اتصال حداکثر 210 دستگاه جانبی را فراهم می کند. این پنل با تراشه های دوگانه RF (فرکانس رادیویی) ، با فناوری های بی سیم Tri-X و CAM-X طراحی شده است تا تداخل بین کانال ها را مسدود کرده و امکان انتقال همزمان پیام های زنگ دار را با اطمینان و سرعت بالا فراهم کند.

دسترسی گسترده گزینه ها ردیاب ها و وسایل جانبی

علاوه بر پنل ، هایک ویژن انواع متنوعی از آشکارسازها و سنسورها را برای انطباق سیستم با نیازهای مختلف نصب از جمله ترکیبی از آشکارساز شکستگی شیشه PIR ، ردیاب های امنیتی ، تماس درب ، سنسور دود ، ردیاب نشت تولید کرده است. آب و غیره

اخبار مرتبط  موج بعدی در کیف های قابل استفاده مجدد

یک آشکارساز بی سیم PIRCAM مادون قرمز منفعل نیز در دسترس است ، که سیگنال های مادون قرمز را در محدوده 12 متر تشخیص می دهد و عکس های فوری از هر جسم در حال حرکت را جمع می کند. با PIRCAM ، کاربران می توانند برای بررسی اعلان های هشدار ، عکس های فوری از فعالیت شناسایی شده را مشاهده کنند ، قبل از اینکه مهاجمان متوجه شوند از آنها فیلم برداری شده است ، هشدارها را دریافت می کنند. PIRCAM همچنین برای بدست آوردن تصاویر با کیفیت بالا در تاریکی به نور LED مجهز است.

هایک ویژن که با تمرکز بر کاربردی بودن طراحی شده است ، چندین وسیله جانبی را برای به حداکثر رساندن ایمنی کاربر و کمک به فعالیت های معمول ایجاد کرده است. این دستگاه ها شامل گزینه های ثابت و قابل حمل وحشت برای حفظ امنیت سرنشینان هستند ، در حالی که صفحه کلید بی سیم LED یا کلید ارگونومیک گزینه های کنترل متعددی را متناسب با تنظیمات کاربر فراهم می کند.

اخبار مرتبط  انتظار پایان یافت - McDonald's® McRib Season سراسر کشور را در سال 2020 برگزار می کند

سرویس بررسی نفوذ

اگر مشتری ترجیح می دهد ، پنل توپی AX PRO می تواند به دوربین های IP آنها در فضای ابری یا به یک جریان فرعی (انتقال ثانویه) متصل شود تا سرویس تأیید متجاوز (تأیید مزاحم به عنوان سرویس ، IVaaS) را شروع کند. این سرویس تأیید ویدیوی زنده یا 7 ثانیه ضبط فیلم را برای کاربران فراهم می کند تا رویدادهای زنگ خطر را به سرعت و به طور مlyثر در سیستم تأیید کنند.

سازگاری برنامه

کاربران با استفاده از AX PRO ، که کاملاً با برنامه اختصاصی Hik-Connect سازگار است ، کنترل و کنترل را در اختیار شما قرار می دهند. این برنامه اعلان های صوتی و کلیپ های ویدیویی را در اختیار کاربران قرار می دهد و به آنها امکان کنترل و نظارت از راه دور سیستم های هشدار خود را می دهد. AX PRO همچنین با برنامه Hik-ProConnect سازگار است که به شما کمک می کند پیکربندی کاملی را برای نصب کنندگان فراهم کنید و راه حل ها و خدمات امنیتی مبتنی بر cloud را با اجازه مشتری ارائه دهید.

اخبار مرتبط  ÈYES STORY با حداکثر زیبایی ایمن از طریق لنزهای بهداشت چشم پرتاب می شود

درباره هایک ویژن

هایک ویژن ارائه دهنده راه حل های اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) است که صلاحیت اصلی آن فیلم است. هایک ویژن با داشتن تیم بزرگی که در زمینه تحقیق و توسعه دارای مهارت بالایی هستند ، مجموعه کاملی از محصولات و راه حل های جامع را برای بازارهای مختلف عمودی تولید می کند. علاوه بر بخش امنیتی ، هایک ویژن برای دستیابی به چشم انداز بلند مدت خود به بخشهای فناوری خانه هوشمند ، اتوماسیون صنعتی و الکترونیک خودرو نیز خدمت می کند. محصولات هایک ویژن همچنین هوش تجاری قدرتمندی را در اختیار کاربران نهایی قرار می دهد که به شما امکان می دهد کارایی کارآمدتر و موفقیت تجاری بیشتری داشته باشید. هایک ویژن با تعهد به حداکثر کیفیت و امنیت محصولات خود ، همکاران را به استفاده از بسیاری از ویژگی های امنیت سایبری ارائه شده توسط هایک ویژن از جمله مرکز امنیت سایبری هایک ویژن تشویق می کند. www.hikvision.com.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249754/Hikvision_AX_PRO_wireless_alarm_system.jpg

SOURCE شرکت فناوری دیجیتال هایک ویژن ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

http://www.hikvision.com

SOURCE شرکت فناوری دیجیتال هایک ویژن ، آموزشی ویبولیتین