بازار دیوار پرده شیشه ای تا سال 2026 با 9.1٪ CAGR به 85.72 میلیارد دلار در سطح جهان می رسد: تحقیقات بازار متفقین

پورتلند ، سنگ معدن، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تحقیقات متفقین بازار گزارشی را با عنوان ، “تجزیه و تحلیل بازار دیوار پرده شیشه ای بر اساس نوع (سیستم های واحد و سیستم های استیک) ، کاربرد لعاب (لعاب خارجی و لعاب داخلی) و کاربر نهایی (تجاری ، عمومی و مسکونی): تجزیه و تحلیل فرصت های جهانی و پیش بینی صنعت ، 2019-2026” بر اساس گزارش منتشر شده توسط تحقیقات متفقین ، بازار جهانی پرده شیشه ای در جهان مورد توجه قرار گرفت 42.10 میلیارد دلار در سال 2018 ، و تخمین زده می شود که به 85.72 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت CAGR 9.1٪ از 2019 تا 2026.

عوامل اصلی تعیین کننده بازار

افزایش در هزینه های بازسازی ساختمانهای مسکونی و تجاری ، شهرنشینی سریع و توسعه صنعت ساختمان و افزایش تمرکز بر ساختمانهای سبز و ارزان قیمت باعث رشد بازار دیوارهای پرده شیشه ای جهانی شده است. با این حال ، افزایش قیمت مواد اولیه بازار را مختل می کند. برعکس ، انتظار می رود سرمایه گذاری دولت در بخش زیرساخت های ساختمان در آینده نزدیک فرصت های سودآوری ایجاد کند.

سناریوهای Covid-19-

 • بازار دیوار پرده شیشه ای به دلیل Covid-19 تحت تأثیر عمده قرار گرفته است ، زیرا فعالیت های ساختمانی به طور کامل متوقف شده است.
 • از سوی دیگر ، تولید به دلیل مسدود شدن به دلیل مسدود شدن زنجیره تأمین منجر به کمبود مواد اولیه ، به همان اندازه تحت تأثیر قرار گرفته است.
 • با این وجود ، نهادهای دولتی برای حفظ منافع اقتصادی ، محدودیت های خاصی را در مورد محدودیت ها اعمال کرده اند. بنابراین ، فعالیتهای ساختمانی و ساخت دیوار پرده شیشه ای دوباره شروع شده است.

بارگیری گزارش گزارش (202 صفحه PDF با بینش) @ https://www.alliedmarketresearch.com/request-sample/6346

بخش سیستمهای واحد در سال 2018- بر بازار تسلط داشت

بر اساس نوع ، بخش سیستم های واحد بیشترین سهم را در سال 2018 به خود اختصاص داده است که بیش از دو سوم بازار جهانی پرده شیشه ای را به خود اختصاص داده است. این امر به دلیل تقاضای زیاد برای این سیستمها در بخش تجاری و افزایش نصب این سیستمها به دلیل عواملی مانند عایق بندی زیاد و جذابیت زیبایی شناختی زیاد ، ایجاد می شود. با این حال ، انتظار می رود که بخش سیستم های چسبنده بالاترین CAGR یعنی 9.5٪ را در طول دوره مطالعه نشان دهد. تقاضا برای سیستم های استیک به دلیل دوام و زیبایی آنها در حال افزایش است. علاوه بر این ، شهرنشینی سریع و افزایش درآمد قابل استفاده افراد و سرمایه گذاری های جدید در صنعت ساخت و ساز ، رشد این بخش را بیشتر تقویت می کند.

اخبار مرتبط  عید پاک را با پارکر والاس در نکاتی درباره تلویزیون جشن بگیرید

پیش بینی می شود که بخش شیشه ای بیرونی مسیر را در طول سال 2026 هدایت کند –

بر اساس کاربردهای لعاب ، بخش لعاب خارجی در سال 2018 سلطه داشت و تقریباً به سه پنجم بازار جهانی دیوار پرده شیشه کمک کرد. علاوه بر این ، پیش بینی شده است که این بخش بالاترین CAGR را با 9.3٪ در طول دوره پیش بینی ثبت کند. این به دلیل رشد در صنعت ساخت و ساز و افزایش سرمایه گذاری در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری است.

تجزیه و تحلیل دقیق تأثیر COVID-19 در بازار دیوار پرده شیشه ای را دریافت کنید: https://www.alliedmarketresearch.com/request-for-customization/6346؟reqfor=covid

آسیا و اقیانوسیه، به دنبال آمریکای شمالی، برای اداره هر شب در طول 2026-

منطقه منطقی ، بازار در سراسر آسیا و اقیانوسیه، به دنبال آمریکای شمالی، در سال 2018 سلطه داشته است و حدود یک سوم بازار جهانی دیوار پرده شیشه ای را به خود اختصاص داده است. این امر به دلیل افزایش تقاضا برای ساخت و سازهای مسکونی و حضور اقتصادهای نوظهور در این منطقه است. با این حال ، انتظار می رود بازار در سراسر LAMEA بالاترین CAGR یعنی 10.6٪ را در طول دوره پیش بینی ثبت کند. رشد در ساخت و ساز و تحولات زیربنایی ، بهبود فضای کسب و کار و افزایش هزینه های ساخت و ساز رشد بازار در این استان را تحریک می کند.

بازیگران بازار-

 • شرکت GC
 • شرکت شیشه ای مرکزی ، آموزشی ویبولیتین
 • شرکت AVIC Sanxin ، آموزشی ویبولیتین
 • Guardian Industries Holdings، LLC
 • Holdings Glass China Ltd.
 • سنت گوبین
 • شرکت شیشه ای ورق نیپون ، محدود
 • ویترو ، S.A.B. de C.V.
 • SCHOTT AG
 • Holdings Glass Xinyi Limited
اخبار مرتبط  QNET برنده جایزه برنز استیویچ در سال 2020 جوایز استوی اقیانوسیه و اقیانوسیه

به Procure Data علاقه دارید؟ از اینجا بازدید کنید: https://www.alliedmarketresearch.com/glass-curtain-wall-market/purchase-options

دسترسی به AVENUE- یک کتابخانه مبتنی بر اشتراک (مدل قیمت برتر بر اساس تقاضا ، مبتنی بر اشتراک) در: https://www.alliedmarketresearch.com/library-access

Avenue یک کتابخانه مبتنی بر کاربر از پایگاه داده گزارش بازار جهانی است ، گزارش های جامع مربوط به بزرگترین بازارهای نوظهور جهان را ارائه می دهد. علاوه بر این ، دسترسی الکترونیکی به همه گزارشات موجود صنعت را فقط در یک لحظه فراهم می کند. Avenue با ارائه بینش اصلی کسب و کار در مورد صنایع مختلف ، اقتصاد و کاربران نهایی در سراسر جهان ، تضمین می کند که اعضای ثبت نام شده دروازه ای آسان و همچنین دربرابر نیازهای همه جانبه خود دارند.

اشتراک کتابخانه خیابان | قبل از خرید به مدت 14 روز استفاده آزمایشی رایگان:

https://www.alliedmarketresearch.com/avenue/trial/starter

گزارش های مشابه ما:

بازار شیشه ساخت و ساز: انتظار می رود بازار جهانی شیشه ساخت و ساز به دست یابد 121،877 میلیون دلار تا سال 2022 ، با رشد CAGR 7.1٪ از 2014 تا 2022.

بازار درب ها: اندازه بازار جهانی درب ها بود 120،800 میلیون دلار در سال 2018 ، و پیش بینی می شود که به آن برسد 182،072 میلیون دلار در سال 2026 ، با CAGR 5.1٪ رشد می کند.

بازار ویندوز و درب: انتظار می رود بازار پنجره و درب دسترسی پیدا کند 282 میلیارد دلار تا سال 2022 ، با رشد CAGR 6.3٪ از 2014 تا 2022.

بازار ویندوز با بهره وری انرژی: انتظار می رود بازار جهانی ویندوز با مصرف بهینه انرژی به بازار برسد 29،023.8 میلیون دلار در سال 2027 ، با رشد CAGR 8.1٪ از سال 2020 تا 2027.

بازار عایق صوتی: انتظار می رود بازار عایق صوتی جهانی به این بازار برسد 14،633 میلیون دلار تا سال 2022 ، با رشد CAGR 5.9٪ از 2014 تا 2022.

اخبار مرتبط  کاسیو سری MT-G را با ساختار تازه توسعه یافته Dual Core Guard راه اندازی می کند

قبل از رزرو با 12٪ تخفیف:

فروشگاه شیشه ای ویترین – تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2027

ساخت بازار یکپارچه فتوولتائیک (BIPV) – تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2019-2026

درباره ما:

تحقیقات متفقین بازار (AMR) یک تحقیق کامل بازار تحقیق و مشاوره بازرگانی Allied Analytics LLP مستقر در پورتلند، اورگان. تحقیقات بازار متفقین به شرکتهای جهانی و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک با کیفیت بی نظیر “گزارشهای تحقیقات بازار” و “راهکارهای هوش تجاری” ارائه می دهد. AMR جهت ارائه بینش و مشاوره تجاری جهت کمک به مشتریان خود جهت تصمیم گیری استراتژیک تجاری و دستیابی به رشد پایدار در حوزه بازار مربوطه ، دیدگاه هدفمندی دارد. AMR خدمات خود را در 11 صنعت عمودی از جمله علوم زندگی ، کالاهای مصرفی ، مواد و مواد شیمیایی ، ساخت و ساز ، مواد غذایی و آشامیدنی ، انرژی و نیرو ، نیمه هادی و الکترونیک ، خودرو و حمل و نقل ، ICT و رسانه ها ، هوا فضا و دفاع و BFSI ارائه می دهد.

ما در ارتباط شرکتی حرفه ای با شرکت های مختلف هستیم و این به ما کمک می کند تا داده های بازار را کشف کنیم که به ما کمک می کند جداول داده های تحقیق دقیق را ایجاد کنیم و حداکثر دقت را در پیش بینی بازار تأیید می کنیم. هر یک از داده های ارائه شده در گزارش های منتشر شده توسط ما از طریق مصاحبه های اولیه با مقامات ارشد شرکت های برجسته دامنه مورد نظر استخراج می شود. روش خرید ثانویه داده ما شامل تحقیقات و بحث و گفتگو عمیق آنلاین و آفلاین با متخصصان و تحلیلگران آگاه در صنعت است.

با ما تماس بگیرید:

دیوید کوریا
5933 NE Win Sivers Drive
# 205 ، پورتلند ، OR 97220
ایالات متحده
تلفن رایگان: 1-800-792-5285
انگلیس: + 44-845-528-1300
هنگ کنگ: + 852-301-84916
هند (پون): + 91-20-66346060
نمابر: + 1-855-550-5975
[email protected]
وب: https://www.alliedmarketresearch.com
ما را دنبال کنید: LinkedIn توییتر

SOURCE تحقیقات بازار متفقین