مراسم جوایز 2020 JNA به صورت مجازی انجام می شود

امسال ، جشن های جوایز JNA به جای اینکه فقط یک شب محدود شود ، هفته ها طول خواهد کشید. مجموعه ای از وبینارها و رویدادها با شرکت Honourees و Sponsor Partners ، که متحرک و متغیر تجارت جهانی هستند ، از ماه سپتامبر برگزار می شود و با جلسات در روزهای زنده J&G Digital World به اوج خود می رسد. رویداد مجازی برای 27 تا 29 اکتبر برنامه ریزی شده است.

وبینارهای جوایز JNA بر استراتژی های خرده فروشی برای موارد جدید ، نقش نوآوری در سفر و پایداری “بازگشت و بازیابی” یک سازمان به عنوان یک استراتژی تجاری تمرکز خواهند کرد. این وبینارها بخشی از برنامه Jewellery & Gem Knowledge Community (J&G Knowledge Community) را تشکیل می دهند که یکی از ویژگی های اصلی Informa Markets Jewellery است.

درمورد مراسم مجازی جوایز JNA ، دیوید بوندی، معاون ارشد بازارهای اطلاعات در آسیا، گفت: “جشن گرفتن دستاوردهای صنعت با مخاطبان جهانی واقعاً هیجان انگیز است. در Informa Markets Jewellery ، ما با استفاده از هم افزایی تیمی ، بستر م effectiveثری برای تجارت بدون در نظر گرفتن شرایط فراهم می کنیم. این فرهنگ تجارت در جواهرات نیز منعکس می شود. جامعه ، که برای مقابله با چالش ها و به دست آوردن فرصت های جدید پیش رو در کنار هم قرار دارند.

لتیتیا چو، رئیس جوایز JNA و مدیر توسعه تجارت – گروه جواهرات در Informa Markets Jewellery ، اظهار داشت ، “افتخارات جوایز JNA همیشه پشتکار ، نوآوری و سازگاری بالایی داشته اند. این ویژگی ها امسال با توجه به شرایط فعلی بارزتر هستند و ما با شناختن آنها در قالبی که به ذینفعان صنعت از هرجای دنیا اجازه می دهد بدون محدودیت در جشن ها شرکت کنند ، بسیار هیجان زده می شوند. “

جوایز JNA که از سال 2012 توسط جواهرات Informa Markets سازماندهی شده است ، با تقدیر از افراد و شرکتهایی که برتری ، نوآوری و بهترین شیوه های تجاری را نشان داده اند ، صرف نظر از اندازه و مقیاس عملیات ، زمینه های تخصصی و مناطق جغرافیایی ، پیشرفت پایدار صنعت را ارتقا می بخشد. خدمت.

جوایز JNA 2020 توسط Headline Partners Chow Tai Fook Jewellery Group ، Shanghai Diamond Exchange و DANAT ، همراه با Honored Partners KGK Group و Guangdong Land پشتیبانی می شود (شنژن) محدود.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید http://www.JNAawards.com/ یا تماس بگیرید:
بازاریابی جوایز JNA
بازارهای اطلاعات
+ 852-2516-2184
[email protected]

یادداشت ها برای ویراستاران:

1. در مورد شریک عنوان

اخبار مرتبط  iHerb CFO جدید را اعلام کرد

1.1 گروه جواهرات Chow Tai Fook Limited (www.ctfjewellerygroup.com)

Chow Tai Fook Jewellery Group Limited (“گروه” ؛ کد سهام SEHK: 1929) در هیئت مدیره اصلی بورس سهام فهرست شد هنگ کنگ که در دسامبر 2011. چشم انداز این گروه تبدیل شدن به معتبرترین گروه جواهرات در جهان است.

مارک نمادین “CHOW TAI FOOK” این گروه در سال 1929 تاسیس شد ، به دلیل اعتبار و اصالت بسیار شناخته شده است و به دلیل طراحی ، کیفیت و ارزش محصول مشهور است. تعهد دیرینه به نوآوری و صنعت دستیابی به موفقیت گروه ، همراه با برند خرده فروشی برجسته آن کمک کرده و در میراث غنی 90 ساله خود تجسم یافته است. زیربنای این موفقیت ارزشهای اصلی ما است که مدتهاست حفظ می شود

“خلوص ابدیت “.

استراتژی چند مارک گروه شامل مارک اصلی CHOW TAI FOOK با ارائه تجارب مختلف خرده فروشی از جمله ARTRIUM ، JEWELRIA ، Experience Shop و CTF WATCH ، علاوه بر مارک های دیگر از جمله HEARTS ON FIRE ، T MARK ، ENZO ، SOINLOVE و MONOLOGUE به نیازهای متنوع مشتریان خود را برطرف کنیم.

تعهد این گروه به رشد پایدار در مشتری مداری و استراتژی های خود متمرکز است ، که برای ارتقا innovation نوآوری طولانی مدت در تجارت ، مردم و فرهنگ اعمال می شود. دارایی دیگری که زیربنای رشد پایدار است ، یک مدل تجاری پیچیده و چابک است. این گروه با تقویت تعالی و گسترش فرصتها در کل زنجیره ارزش به جوامع و شرکای صنعت در سراسر جهان از این گروه پشتیبانی می کند.

با یک شبکه گسترده خرده فروشی در چین بزرگتر، ژاپن، کشور کره، جنوب شرقی آسیا و ایالات متحده، و تجارت سریع الکترونیکی ، گروه در حال اجرای استراتژیهای موثر آنلاین به آفلاین (“O2O”) برای موفقیت در فضای خرده فروشی کانالهای امروز است.

1.2 صرافی الماس شانگهای (www.cnsde.com)

بورس الماس شانگهای (SDE) که توسط شورای دولتی مجاز است ، تنها نهاد مبادله الماس در است چین؛ و فروشندگان الماس را تحت نظارت دقیق یک محل معاملات منصفانه و ایمن فراهم می کند. همچنین از سیاست مالیاتی مطلوبی برخوردار است و مطابق با بهترین شیوه های بین المللی صنعت الماس اداره می شود.

SDE در سال 2000 تأسیس شد ، یک سازمان عضو غیرانتفاعی و خودتنظیم و عضو فدراسیون جهانی بورس الماس است.

1.3 موسسه مرواریدها و سنگهای قیمتی بحرین – DANAT (www.danat.bh)

موسسه مروارید و سنگهای قیمتی بحرین (DANAT) در سال 2017 ، به عنوان ابتکار HRH Prince تاسیس شد سلمان بن حمد بن عیسی آل خلیفه، ولیعهد ، معاون فرمانده عالی و معاون اول نخست وزیر پادشاهی بحرین. DANAT به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت هلدینگ ممتلکات بحرین (ممتالکات) ، صندوق ثروت حاکمیت پادشاهی تشکیل شد. DANAT از آزمایشگاه آزمایش مروارید و گوهر تکامل یافته است بحرین (اولین آزمایشگاه در نوع خود در منطقه) ، که در سال 1990 تاسیس شد. این آزمایشگاه برای گسترش و تقویت کار عالی آزمایشگاه ، با چشم انداز تبدیل شدن به موسسه مورد علاقه مروارید طبیعی و سنگ های قیمتی شخص ثالث در جهان ، تشکیل شد. خدمات راستی آزمایی و تحقیقات علمی.

اخبار مرتبط  Khiron با RAPPI ، بزرگترین پلت فرم برنامه چند عمودی خانگی آمریکای لاتین ، مشارکت انحصاری می کند

در حال حاضر ، DANAT نقشی اساسی در محافظت و افزایش اعتماد عمومی به مرواریدها ، سنگ های قیمتی و جواهرات دارد. این مرکز با داشتن دفاتر مستقر در مرکز تجارت جهانی بحرین ، قصد دارد خود را به عنوان دریچه ورود به بازارهای بین المللی ، خدمات به مشتریان محلی و جهانی و تقویت اعتبار پادشاهی به عنوان مرکز پیشرو در زمینه مروارید و سنگ های قیمتی ، معرفی کند.

DANAT مرجعی در زمینه استانداردهای صنعت ، دانش و آموزش علمی است و به بالاترین استانداردهای اخلاق حرفه ای و شخصی متعهد است. این برنامه به حمایت از صنعت مروارید و سنگهای قیمتی اختصاص یافته است و برنامه های آموزشی را به صورت محلی ، منطقه ای و بین المللی به نسل جدیدی از متخصصان سنگ شناسی ، متخصصان صنعت و علاقه مندان به سنگ شناسی ارائه می دهد.

2. درباره شرکای محترم

2.1 گروه KGK (www.kgkgroup.com)

گروه KGK در سال 1905 توسط کسریمال کوتاری و گیسیلال کوتاری از جیپور تاسیس شد (هند) ، برای تجارت سنگهای قیمتی بین هند و برمه. امروزه با حضور جهانی در 15 کشور جهان ، این گروه خصوصی با عملکردی کاملاً عمودی به یکی از مارک های برتر در صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات تبدیل شده است. KGK یکی از معدود مجتمع هایی است که کل طیف استخراج ، تهیه ، تولید و توزیع سنگ های قیمتی رنگی ، الماس و جواهرات را برای بیش از یک قرن پوشش داده است. گروه KGK دارای یک تیم مقاوم با 12000 کارمند با فعالیت و دفاتر در داخل است آسیا، شمال و آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقا. این گروه با کسب شهرت بی عیب و نقص در تجارت سنگ های قیمتی ، الماس و جواهرات ، اخیراً به املاک و مستغلات تنوع داده اند.

2.2 گوانگدونگ سرزمین (شنژن) محدود (www.gdland.com.hk)

سرزمین گوانگدونگ (شنژن) محدود (GD Land (شنژن)) یک شرکت تابعه غیر مستقیم از GDH Limited ، بزرگترین مجتمع تجاری از استان گوانگدونگ که در خارج از سرزمین اصلی چین فعالیت می کند. دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ، GD Land (شنژن) شرکت ذکر شده GD Holdings برای تجارت HOPSCA خود است. از سال 1997 در بورس سهام هنگ کنگ محدود با کد سهام: 00124 درج شده است.

اخبار مرتبط  انتخابات سراسر کشور برای نماینده مخترع در کمیته مشورتی عمومی ثبت اختراع

GD Land (شنژن) در حال حاضر تعدادی پروژه مجلل در منطقه اقتصادی دلتای رود مروارید شامل باغ گوانگژو ریور ساید ، گوانگژو روئینگجو ، خانه لورل گوانگژو ، پروژه CBD گوانگژو پانیو وانبو ، پروژه شهر جدید گوانگژو ژوجیانگ ، پروژه فوشان نانهایه شون و پروژه شاخص آن ، شنژن GDH شهر.

GDH City ، یک مرکز دیدنی HOPSCA متشکل از ساختمانهای اداری درجه A ، یک مرکز خرید تجربی با مساحت 120،000 متر مربع ، خیابان هنری میراث آبجوسازی ، فضای متنوع 37-69 متر مربع و ساختمانهای آپارتمانی با کیفیت. واقع در دایره تجاری Shuibei Buxin در شنژن، پیچیده ترین و بزرگترین مرکز تجارت طلا و جواهرات در کشور ، GDH City از دسترسی فوری به منابع طبیعی غنی و شبکه حمل و نقل گسترده برخوردار است. در واقع ، GDH City به فرد اجازه می دهد تا از همه چیزهایی که ارائه می دهد لذت ببرد.

3 درباره بازارهای اطلاعات (www.informamarkets.com)
بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. ما از طریق نمایشگاه های حضوری ، خدمات دیجیتالی هدفمند و راه حل های عملی عملی ، به شرکت کنندگان بازار در سراسر جهان فرصت تعامل ، تجربه و تجارت می دهیم. ما خریداران و فروشندگان را در بیش از ده مورد عمودی جهانی ، از جمله داروسازی ، غذا ، فناوری پزشکی و زیرساخت ها متصل می کنیم. ما به عنوان پیشروترین شرکت سازنده بازار در جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده کرده و فرصت ها را باز کرده و به آنها کمک می کنیم تا 365 روز سال را رونق ببخشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

4. درباره جواهرات Informa Markets

منابع ، تجربه صنعت ، نفوذ و تمرکز ما به عنوان یک شریک توسط مجموعه جواهرات جهانی ما شامل 13 رویداد در 9 شهر مهم ، یک پلت فرم دیجیتال قدرتمند – JewelleryNet ، یک تیم رسانه ای جواهرات اختصاصی و یکی از معتبرترین برنامه های جوایز صنعت افزایش می یابد. – جوایز JNA.

جوایز SOURCE JNA

لینک های مربوطه

http://www.JNAawards.com