سیستم پیش ثبت نام در حال حاضر افتتاح شده است ، بلافاصله برای FSA 2020 ثبت نام کنید و با غرفه داران رو در رو دیدار کنید

Filtration & Separation Asia (FSA) همراه با نمایشگاه بین المللی فیلتراسیون و جدایی چین ، که به میزبانی انجمن فیلتراسیون و جدایی چین (CFS) ، CNTA Science & Technology Co. ، Ltd (CNTA) و Informa Markets برگزار می شود ، یک نمایشگاه حرفه ای پیشرو در منطقه تصفیه و جداسازی.

به عنوان یک نمایشگاه معروف و مهم در آسیا منطقه ، این رویداد هر 2 ساله با هدف ایجاد یک بستر تجاری و فنی ارتباطی برای غرفه داران و بازدیدکنندگان فراهم می کند ، جایی که می توان فناوری های تصفیه پیشرفته ، راه حل های فنی و دانش را پیدا و مورد بحث قرار داد. مقیاس نمایشگاه FSA2020 به گسترش یافته است 12500، 12٪ افزایش در مقایسه با 2018. انتظار می رود که این رقم باشد 235 غرفه دار، و انتظار می رود مخاطبان به آن برسند 10000.

دسته نمایشگاه را پوشش می دهد فیلتر رسانه ، تجهیزات و لوازم جانبی تولید رسانه فیلتر ، مواد شیمیایی ، فیلتر ، خطوط تولید فیلتر ، تجهیزات آزمایش و تجزیه و تحلیل ، خدمات و سایر موارد.

اخبار مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، تشکیل پرونده دادخواست اقدام به کلاس کلاس اوراق بهادار در برابر تختخواب حمام و Beyond Inc. را اعلام کرد.

بخشهای نمایشگاه داران FSA2020

ارائه فنی غرفه دار ، فعالیت همزمان ، متخصصان بیشتری از صنعت و غرفه داران مشهور را به شرکت و به اشتراک گذاری آخرین فن آوری و اطلاعات صنعت دعوت می کند.

برای یافتن تأمین کنندگان ، سفارشات خرید و کسب اطلاعات در مورد بازارهای مرزی به FSA2020 بپیوندید. ما مشتاقانه منتظر ورود شما هستیم.

برای ثبت نام لطفاً روی پیوند کلیک کنید یا کد QR زیر را اسکن کنید:

https://www.ubmconlinereg.com/FNS20/exhibitionen/؟source=PR

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با برگزار کننده تماس بگیرید:

برای سوالات بیشتر در نمایشگاه

پنکه یخی
T: +86 21 6157 7235
E:[email protected]

برای بازدید کنندگان و پرسش های شریک رسانه ای

سوزانا ژانگ
T: +86 21 6157 3924
E:[email protected]

درباره CFS

CFS – کمیته فیلتراسیون و جداسازی چین ، در سال تاسیس شد مه 2008، مورد تأیید وزارت علوم است & فن آوری جمهوری خلق چین و وزارت امور عمران جمهوری خلق چین. این تنها انجمن تجارت جامع فیلتراسیون و جداسازی در است چین. اکنون بیش از 100 عضو وجود دارد که تمام زمینه های فیلتراسیون و جداسازی را پوشش می دهد ، از جمله: تولید ماشین آلات فیلتراسیون و جداسازی ، تولید کنندگان رسانه فیلتر ، تولید کنندگان غشا ، فیلتر هوا ، فیلتر مایع ، کارتریج ، فیلتر کیسه ، تولیدکننده ابزار آزمایش ، موسسات و دانشگاه ها مشغول فیلتراسیون و جداسازی و غیره

اخبار مرتبط  La-Z-Boy یک میلیون تشکر از کارکنان بهداشت و درمان را افتتاح کرد

درباره CNTA

CNTA اختصاص داده شده به:

  • نوآوری فنی و تحقیق و توسعه در منسوجات غیر بافی ، فیلتراسیون
  • واردات و صادرات منسوجات نبافته (کالاهای رول ، کالاهای تبدیل شده) ، فیلتر فیلترها و مواد اولیه مربوطه ، قطعات ماشین آلات ، تجهیزات ، مواد شیمیایی ، ابزار و غیره
  • مشاوره در زمینه سرمایه گذاری ، همکاری ، تجارت و … برای شرکتهای خارجی.
  • سازماندهی تبادل بین المللی S&T ، کنفرانس و نمایشگاه و غیره
  • ارتقا trade تجارت ، همکاری ، بین شرکت های چینی و شرکای خارجی.
اخبار مرتبط  مجموعه های لباس خواب کودکان Bunz Kidz با یادآوری لباس Stargate به دلیل نقض استاندارد اشتعال پذیری فدرال؛ رایت خطر

درباره بازارهای اطلاعات

بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. نمونه کارها از بیش از 550 رویداد بین المللی B2B و مارک در بازارها شامل بهداشت و درمان دارویی ، زیرساخت ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات ، مد و لباس ، مهمان نوازی ، غذا و نوشیدنی و بهداشت و تغذیه و سایر موارد تشکیل شده است. ما از طریق نمایشگاه های حضوری ، محتوای تخصصی دیجیتال و راه حل های عملی عملی ، فرصت هایی را برای مشارکت ، تجربه و تجارت با مشتریان و شرکای سراسر جهان فراهم می کنیم. ما به عنوان برگزارکننده برجسته نمایشگاه های جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده می کنیم ، فرصت ها را باز می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا در 365 روز سال پیشرفت کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

منبع FSA2020