نمایشگاه تجارت بین المللی چین در روز جمعه آغاز می شود و نشان دهنده اطمینان بی وقفه چین در افتتاحیه است

این رویداد که به تجارت خدمات می پردازد ، اطمینان و عزم راسخ چین را برای ادامه قاطعانه سیاست باز بودن و تقویت نقش آن در تجارت جهانی و همکاری های بین المللی کاملا نشان می دهد.

CIFTIS 2020 شامل یک منطقه نمایشگاهی گسترده و هشت منطقه ویژه نمایشگاهی است. در مجموع 18000 شرکت و م institutionsسسه از 148 کشور و منطقه بصورت آنلاین و در موقعیت برای شرکت در نمایشگاه و بیش از 100000 نفر در نمایشگاه ثبت نام کرده اند.

CIFTIS بزرگترین نمایشگاه جامع جهان در زمینه تجارت جهانی خدمات و یکی از سه سکو برتر نمایشگاه چین است که فضای باز بودن این کشور را برجسته می کند ، همراه با نمایشگاه واردات و صادرات چین (نمایشگاه کانتون) ) و نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE).

اخبار مرتبط  تأثیرات و انحرافات رشد ناشی از COVID-19

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه همچنین اولین رویداد بین المللی در مقیاس بزرگ است که دویچه بانک در پی شیوع COVID-19 در پکن شرکت کرد. یین ژن، معاون مدیر کل سازمان محلی دویچه بانک در چین ، افزود که این رویداد فرصت های شغلی جدیدی را برای شرکت ها در زمینه های مختلف ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  پیشرو تولیدکننده ضد عفونی کننده دستی - شرکت Ocean Star - FDA CE تایید شده است

فن شیجی اشاره کرد ، تجارت خدمات به عنوان فعال ترین بخش تجارت بین الملل در نظر گرفته می شود ، چشم اندازهای گسترده ای برای توسعه و تأثیر مهمی بر اقتصاد جهانی دارد ، زیرا اقتصاد جهانی در حال گذر از دور جدیدی از تحولات و تغییرات عمده است. معاون مدیر کل اداره تجارت خدمات و خدمات بازرگانی وزارت بازرگانی.

در سالهای اخیر ، چین سرعت را افزایش داده است تا اصلاحات و گشودگی در بخش خدمات را به شدت افزایش دهد.

اخبار مرتبط  Taeltech) با فروشگاه گروه اداکیو همکاری می کنید تا چینی ها را در خانه سرو کنید

داده ها نشان می دهد که خدمات واردات و صادرات چین در سال 2019 بالغ بر 5.4 تریلیون یوان بوده و برای شش سال متوالی در رتبه دوم جهان قرار دارد.

وی گفت: تجارت خدمات به موتور جدید چین تبدیل شده است كه موجب توسعه تجارت خارجی با كیفیت بالا و اصلاحات سطح بالا می شود. لی جون، یک محقق در آکادمی تجارت و همکاری اقتصادی بین المللی چین تحت وزارت بازرگانی.

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/315974.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249707/CIFTIS.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

SOURCE جاده ابریشم شین هوا