هایک ویژن AX PRO ، یک راه حل بی سیم جامع برای امنیت املاک و مستغلات را معرفی کرده است

خط تولید جدید AX PRO از یک صفحه کنترل تشکیل شده است که به عنوان یک مرکز عمل می کند و می تواند به تعداد زیادی از انواع مختلف آشکارسازها و تجهیزات جانبی متصل شود ، از جمله ردیاب های نفوذ ، سیستم های احراز هویت ویدئو ، ردیاب دود ، سیل یا سیستم های اتوماسیون خانگی. . خط تولید AX PRO با در نظر داشتن کارگران مونتاژ و کاربران توسعه یافته است و به آنها امکان می دهد گزینه های مختلف پیکربندی متناسب با نیازهای خاص خود را داشته باشند. نصب کل سیستم برای کاربر نهایی بسیار ساده است و کاربران نهایی به لطف رابط کاربری بصری می توانند به راحتی سیستم را کنترل کنند.

توپی AX PRO با چیپ ست RF دوگانه

کنترل پنل AX PRO از پروتکل های مختلف یکپارچه سازی بی سیم پشتیبانی می کند و می تواند تا 210 وسیله جانبی را به هم متصل کند. این پنل دارای تراشه های فرکانس رادیویی دوگانه (RF) و فناوری های بی سیم Tri-X و CAM-X است که به شما امکان می دهد تداخل بین کانال ها را مسدود کنید و همچنین انتقال سریع و قابل اطمینان پیام های خطا را به طور همزمان امکان پذیر می کند.

طیف وسیعی از ردیاب ها و وسایل جانبی

اخبار مرتبط  شکلات های Ethel M تابستان را با طعم های جدید شکلات مجازی ارسال می کند

علاوه بر پنل ، هایک ویژن طیف وسیعی از ردیاب ها و سنسورها مانند ردیاب های ترکیبی شکستگی و حرکت شیشه (PIR) ، ردیاب های امنیتی ، تماس درب ، ردیاب دود ، ردیاب نشت آب و غیره را نیز تولید کرده است.

هایک ویژن همچنین یک آشکارساز مادون قرمز منفعل بی سیم PIRCAM را ارائه می دهد ، که می تواند سیگنال های مادون قرمز را در فاصله بیش از 12 متر ضبط کرده و از تمام اشیا moving در حال حرکت عکس بگیرد. به لطف ردیاب های PIRCAM ، کاربران می توانند عکس های گرفته شده را با تأیید گزارش نفوذی که دریافت می کنند ، قبل از اینکه مزاحم متوجه شود که در فیلم ضبط شده است ، بررسی کنند. آشکارسازهای PIRCAM همچنین به نور LED مجهز هستند ، که امکان دستیابی به مستندات تصویر با کیفیت بالا را حتی در تاریکی فراهم می کند.

علاوه بر این ، برای اهداف کاربردی ، هایک ویژن طیف گسترده ای از وسایل جانبی را ایجاد کرده است که ایمنی کاربر را افزایش می دهد و به آنها در فعالیت های روزمره کمک می کند. این دستگاه ها شامل ، به عنوان مثال ، دکمه های ثابت و قابل حمل Panik ، که امنیت ساکنان از ویژگی های امن ، صفحه کلید بی سیم LED یا دکمه های ارگونومیک را تضمین می کند ، که گزینه های بیشتری برای کنترل سیستم امنیتی به کاربران می دهد.

اخبار مرتبط  الیاف شیشه بتن آرمه اندازه بازار ارزش 244.2 میلیون دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

احراز هویت متجاوز به عنوان یک سرویس

با درخواست مشتری ، پنل AX PRO می تواند با استفاده از سرویس احراز هویت متجاوز (IVaaS) به دوربین های IP در فضای ابری یا زیر سیستم های مختلف متصل شود. این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ضبط ویدئو در زمان واقعی یا فیلم های کوتاه مدت 7 ثانیه ، بررسی کنند که آیا واقعاً هشدار ایجاد شده قانونی است و آیا واقعاً نقض امنیت یا نفوذ غیرمجاز در آن شی است.

سازگاری با برنامه های دیگر

کاربران پانل AX PRO می توانند همچنان از خدمات برنامه Hik-Connect از هایک ویژن که این پنل کاملاً سازگار است بهره کامل ببرند. این نرم افزار هشدارهای صوتی و تصویری را برای کاربران ارسال می کند و به آنها امکان کنترل و نظارت از راه دور سیستم های امنیتی خود را می دهد. پنل AX PRO همچنین از برنامه Hik-ProConnect پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد در حین نصب کل سیستم تنظیم شود و از راهکارهای امنیتی ابر و خدمات پس از ورود به سیستم پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط  جدیدترین تجزیه و تحلیل از مشاوران ImmersivEdge به سرمایه گذاران کمک می کند تا در صنعت پویا و عینک های شیشه ای حرکت های صحیح را انجام دهند

درباره هایک ویژن

هایک ویژن با تمرکز بر ویدئو ، پیشروترین ارائه دهنده راه حل های اینترنت اشیا (IoT) در جهان است. به لطف نیروی کار گسترده و بسیار واجد شرایط تحقیق و توسعه ، هایک ویژن مجموعه کاملی از محصولات و راه حل های جامع را برای طیف گسترده ای از بازارهای عمودی تولید می کند. علاوه بر صنعت امنیتی ، هایک ویژن برای دستیابی به چشم انداز بلند مدت خود ، در حال توسعه دامنه های خود به فناوری خانه هوشمند ، اتوماسیون صنعتی و الکترونیک خودرو است. محصولات هایک ویژن همچنین اطلاعات مهم تجاری را در اختیار کاربران نهایی قرار می دهد که می تواند عملیات کارآمدتر و موفقیت تجاری بیشتر را امکان پذیر کند. هایک ویژن که به حداکثر کیفیت و امنیت محصولات خود متعهد است ، همکاران را تشویق می کند تا از بسیاری از منابع امنیت سایبری که هایک ویژن از جمله مرکز امنیت سایبری هایک ویژن ارائه می دهد ، استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر وب سایت را ببینید. www.hikvision.com.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249709/Hikvision_AX_PRO_wireless_alarm_system.jpg

لینک های مربوطه

http://www.hikvision.com

SOURCE شرکت فناوری دیجیتال هایک ویژن ، آموزشی ویبولیتین