نمایشگاه آووکادو با افتتاح 19 مکان حق رای دادن جدید در انگلیس و اروپا ، رویای خود را به آینده ای سبز تحقق می بخشد

نمایش آووکادو رستوران های جدیدی را در مادرید، لندن و پاریس طی چند ماه آینده و با 19 موسسه توافقنامه حق رای دادن منعقد کرده است. گشایش های جدید در انگلستان و اروپا برنامه ریزی شده است.

آمستردام، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – نمایش آووکادو از برنامه های افتتاح رستوران ها در مادرید، لندن و پاریس طی چند ماه آینده و انعقاد 19 قرارداد جدید حق رای دادن در انگلیس و اروپا.

مشهورترین رستوران زنجیره ای جهان که کاملاً به آووکادو اختصاص یافته است ، نمایش آووکادو به سرعت به پدیده ای جهانی تبدیل شده است که به خاطر غذاهای دیدنی ، سالم و خوشمزه خود ، با عشق تهیه شده از آووکادوهایی که به طور پایدار رشد می کنند ، شناخته می شود.

اخبار مرتبط  بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات سرطان حیوان خانگی 100K دلار از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو دریافت می کند

گسترش جهانی این امتیاز متمرکز بر آووکادو در ماه اکتبر با افتتاح یک رستوران کاملاً جدید The Avocado Show در مادرید، در Calle Colmenares 13 ، 28004.

هنگامی که آنها نمایش آووکادو را تأسیس کردند ، رون سیمپسون و جولین زال وظیفه خود را ایجاد شادی برای دوستداران آووکادو قرار دادند. آنها با زنده کردن طعم های نفیس فوق غذای مورد علاقه خود به این مهم دست یافتند. در واقع ، هر ظرف به عنوان یک اثر هنری طراحی شده است که برای لذت بردن از همه آماده شده است.

با تشکر از پوشش رسانه ای در بیش از 60 کشور ، اولین رستوران آنها بلافاصله ویروسی شد و اکنون بیش از 150،000 فالوور اینستاگرام و صدها میلیون بازدید حتی بدون اجرای حتی یک تبلیغ دارد.

اخبار مرتبط  CAULIPOWER® سریال های مشهور حزب پیتزا مشهور 'CAULIPOWER® & CHILL' را راه‌اندازی کرد

نمایش آووکادو در حالی که شاهد طرفداران خود بود ، یک کتاب آشپزی بسیار موفق منتشر کرد ، یک کالای تجاری ، برنامه “Hologram Menu” و سیب زمینی سرخ کرده آووکادو خود را راه اندازی کرد و یک مستند از پایداری تجارت خود ساخت. زنجیره تامین. این امر در نتیجه همکاری با Nature’s Pride ، تأمین کننده اصلی آووکادو آماده شو برای تهیه آووکادو ساخته شده از محصولات 100٪ پایدار است.

با توجه به تقاضای بی سابقه و رکورد تعداد برنامه های افتتاح حق رای دادن ، گسترش کار اجباری بود. در سال 2018 ، نمایشگاه آووکادو اولین قدم های خود را در بازارهای بین المللی برداشت و اولین تاسیس حق رای خود را در سال 2008 افتتاح کرد بروکسل و بنا نهادن برای گسترش آن در آینده.

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی بازار HVAC Automobile 2020-2024 ، شامل بازیگران اصلی ADT ، هانیول ، جانسون و جانسون ، Control4 و United Technologies

ما از کار با چنین شرکای بزرگی و دیدن رویای خود در این بازارهای جدید شگفت انگیز بسیار هیجان زده هستیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا نمایش آووکادو را به عنوان یک شرکت با مسئولیت اجتماعی و سودآور در صحنه جهانی قرار دهیم. گفت: ران سیمپسون ، بنیانگذار نمایش آووکادو.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، افرادی که مایل به ایجاد حق رای دادن هستند می توانند کلیک کنند اینجا (به انگلیسی)

با نمایش آووکادو تماس بگیرید اینستاگرام و در فیس بوک

به وب سایت مراجعه کنید TheAvocadoShow.com.

برای تصاویر با وضوح بالا ، کلیک کنید اینجا

مخاطبین رسانه ای:

جورجی وولامز ، ارتباطات کچ
[email protected]، +44 20 8895 6383

لینک های مربوطه

http://TheAvocadoShow.com

منبع: نمایش آووکادو