Metsä Wood: مسابقه معماری سازگاری شهری

هلسینکی، هشتم سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ساختمانها ساکن هستند. آنها به هدفی که برای آن طراحی شده اند خدمت می کنند. اما با رشد شهرها و تغییر خواسته های جامعه ، این مسئله به یک مشکل تبدیل می شود. ساخت مدولار با محصولات چوبی مانند الوارهای روکش روکش Kerto® LVL راه حل این مشکل هستند زیرا آنها طراحی های سازگار ، پایدار و رقابتی را امکان پذیر می کنند. وقت آن است که راه حلهایی برای نیازهای متغیر شهرهایمان ارائه دهیم. زمان سازگاری با نیازهای شهری فرا رسیده است.

مسابقه سازگاری شهری معماران و دانشجویان از سراسر جهان را به چالش می کشد تا راهی برای ایجاد ساختمانهای چند منظوره پیدا کنند که بتواند با نیازهای متغیر جوامع شهری سازگار شود. الزامات یک ساختمان به دلیل تغییرات جمعیتی ، فرهنگی یا سیاسی می تواند در طول عمر ساختمان به طور چشمگیری تغییر کند. یک جامعه می تواند به فضای اداری کمتری و مهد کودک بیشتری نیاز داشته باشد. یا برعکس

اخبار مرتبط  فروش آمازون با استفاده از Glucose Health، Inc. کمپین تلویزیونی برای راه اندازی CNBC ، BLOOMBERG و آمپر ؛ 1048٪ افزایش یافته است. FOX کسب و کار

علاوه بر سازگاری ، برنامه ریزی شهری باید کارآمدتر و سازگار با محیط زیست باشد. صنعت ساخت و ساز بیش از 30٪ از CO را در جهان ایجاد می کند2انتشار ، اما چوب برعکس عمل می کند ، کربن را ذخیره می کند. مواد مبتنی بر چوب رقابتی هستند زیرا ساخت سریع با عناصر و ماژول های پیش ساخته را امکان پذیر می کنند. این عناصر انعطاف پذیر بوده و امکان طراحی مناسب را دارند.

می گوید: “یک سازه چوبی به راحتی می تواند در موقعیت های مختلف سازگار شود. چوب سازگار است: ساخت آن با چوب آسان است ، اما همچنین با تغییر شرایط می توان آن را به راحتی از بین برد و دوباره ساخت.” راحل بلاتچو، یک معمار سوئدی و یک عضو هیئت داوران برای این مسابقه.رقابت

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی مراقبت از پوست CBD CAGR را در مدت زمان پیش بینی 2020-2028 27.23 درصد ثبت کند.

این مسابقه توسط گروه Metsä ، دانشگاه آلتو و وزارت محیط زیست فنلاند برگزار می شود. از شرکت کنندگان خواسته می شود یک مکان خالی در یک مکان شهری واقع در مرکز انتخاب کنند و یک طرح چوبی مدولار ابتکاری را برای یک ساختمان عمومی یا سیستم ساخت و ساز تهیه کنند که به راحتی با نیازهای متغیر جامعه سازگار شود. علاوه بر معیارهای بصری و عملکردی ، طرح ها باید دارای (1) سازگاری ، (2) مدولار بودن و (3) پایداری باشند.

آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در مسابقه 31 دسامبر سال 2020 و ساعت 12:00 بعدازظهر CET است. بدون ثبت نام قبلی لازم است

جایزه اول مسابقه 15000 یورو و جایزه دوم 5000 یورو است.

هیئت منصفه

اعضای هیئت منصفه هستند اندرو اسکات، استاد معماری و شهرسازی در موسسه تکنولوژی ماساچوست، راحل بلاتچو، ارشد معمار و بنیانگذار Belatchew Arkitekter ، سوئد و مینا ریسکا، معمار و شریک در MDH Arkitekter ، نروژ.

اخبار مرتبط  فرمول دستمال مرطوب ضدعفونی راکلاین تأیید ادعای کشتار کرونور ویروس EPA را دریافت می کند

برندگان در فوریه 2021 اعلام می شوند.

“مواد مبتنی بر چوب یک روش ساخت را فراهم می کند که هم کارآمد و هم سازگار با محیط زیست باشد. من مشتاقانه منتظر طراحی های ابتکاری جدید هستم که کل چرخه زندگی را در نظر بگیرد.” ایلکا همایلی، رئیس و مدیر عامل گروه Metsä.

ما باید راهی برای ایجاد ساختمانهای چند منظوره پیدا کنیم که بتواند خود را با نیازهای متغیر جوامع سازگار کند.

ما به سازگاری شهری نیاز داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه ، به سایت www.urbanadaptation.com مراجعه کنید.

تصاویر: https://databank.metsagroup.com/l/vCnNwJnGSvq7

مخاطب:

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

Viivi Kylämä
مدیر بازاریابی
Mets M Wood
تلفن +358-40-820-9850
[email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com/de در دسترس شما قرار گرفت

https://news.cision.com/de/metsa-wood/r/metsa-wood–architektur-wettbewerb-urban-adaptation—flexibilitat-mit-modularem-holzbau،c3189915

پرونده های زیر را می توان بارگیری کرد:

منبع Metsä Wood