هایک ویژن AX PRO ، یک راه حل بی سیم جامع برای امنیت املاک و مستغلات را معرفی کرده است

خط تولید جدید AX PRO از یک پانل کنترل تشکیل شده است که به عنوان یک مرکز عمل می کند و می تواند به تعداد زیادی از انواع مختلف آشکارسازها و تجهیزات جانبی متصل شود ، از جمله ردیاب های نفوذ ، سیستم های احراز هویت ویدئو ، ردیاب دود ، سیل و یا سیستم های اتوماسیون خانگی. . خط تولید AX PRO با در نظر داشتن کارگران مونتاژ و همچنین کاربرانی که گزینه های مختلف پیکربندی را با توجه به نیازهای خاص خود مجاز دارند ، توسعه داده شده است. نصب کل سیستم برای کاربر نهایی بسیار ساده است و کاربران نهایی به لطف رابط کاربری بصری می توانند به راحتی سیستم را کنترل کنند.

توپی AX PRO با تراشه RF دوگانه

کنترل پنل AX PRO از پروتکل های مختلفی برای یکپارچه سازی بی سیم پشتیبانی می کند و می تواند حداکثر 210 دستگاه جانبی را به هم متصل کند. این پنل دارای تراشه های فرکانس رادیویی دوگانه (RF) و فناوری های بی سیم Tri-X و CAM-X است که به شما امکان می دهد تداخل بین کانال ها را مسدود کرده و علاوه بر این ، انتقال سریع و قابل اطمینان پیام های خطا را به طور همزمان امکان پذیر کنید.

طیف وسیعی از ردیاب ها و وسایل جانبی

اخبار مرتبط  برندهای جین و پوشاک زنانه متعلق به Nygard برای فروش هستند

علاوه بر پنل ، هایک ویژن طیف وسیعی از ردیاب ها و سنسورها مانند ردیاب های ترکیبی شکستگی و حرکت شیشه (PIR) ، ردیاب های امنیتی ، تماس درب ، ردیاب دود ، ردیاب نشت آب و موارد مشابه را نیز تولید کرده است.

هایک ویژن همچنین یک آشکارساز مادون قرمز منفعل بی سیم PIRCAM را ارائه می دهد که می تواند سیگنال های مادون قرمز را در فاصله بیش از 12 متر ضبط کرده و از تمام اشیا moving در حال حرکت عکس بگیرد. به لطف ردیاب های PIRCAM ، کاربران می توانند عکس های گرفته شده را با تأیید گزارش های نفوذی که دریافت می کنند ، قبل از اینکه مزاحم متوجه شود که در فیلم ضبط شده است ، بررسی کنند. آشکارسازهای PIRCAM همچنین به نور LED مجهز هستند که به شما امکان می دهد حتی در تاریکی نیز از تصاویر با کیفیت بالا مستند سازی کنید.

علاوه بر این ، برای اهداف کاربردی ، هایک ویژن طیف گسترده ای از وسایل جانبی را ایجاد کرده است که ایمنی کاربر را افزایش می دهد و آنها را در فعالیت های روزمره خود کمک می کند. این دستگاه ها شامل ، به عنوان مثال ، دکمه های ثابت و قابل حمل هستند ، که امنیت ساکنان از ویژگی های ایمن ، صفحه کلید بی سیم LED یا دکمه های ارگونومیک کلید را تضمین می کند ، که گزینه های بیشتری برای کنترل سیستم امنیتی به کاربران می دهد.

اخبار مرتبط  هلندی ارگانیک سبز به روزرسانی در مورد مجوز EU-GMP را ارائه می دهد

احراز هویت متجاوزان به عنوان یک سرویس

به درخواست مشتری ، پنل AX PRO می تواند به دوربین های IP در فضای ابری متصل شود و یا سرویس احراز هویت متجاوز (IVaaS) توسط زیر سیستم های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ضبط ویدئو در زمان واقعی یا فیلم های کوتاه 7 ثانیه ، تأیید کنند که هشدار ایجاد شده در واقع موجه بوده و در واقع یک نقض امنیتی یا نفوذ به شی است.

سازگاری برنامه

کاربران پانل AX PRO می توانند همچنان از خدمات برنامه HIK-Connect از هایک ویژن که این پانل کاملاً سازگار است بهره کامل ببرند. این نرم افزار هشدارهای صوتی و تصویری را برای کاربران ارسال می کند و به آنها امکان کنترل و نظارت از راه دور سیستم های امنیتی خود را می دهد. پنل AX PRO همچنین از برنامه HIK-ProConnect پشتیبانی می کند ، که به شما اجازه می دهد در هنگام نصب کل سیستم تنظیم شود و از راه حل های امنیتی ابر و خدمات پس از ورود به سیستم پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط  Noah Steinsapir به نام مشاور جدید عمومی و معاون رئیس جمهور در Mad Engine LLC

درباره هایک ویژن

هایک ویژن پیشروترین ارائه دهنده راه حل های ویدیویی متمرکز در اینترنت (اینترنت اشیا) است. به لطف نیروی کار گسترده و بسیار واجد شرایط تحقیق و توسعه ، هایک ویژن مجموعه کاملی از محصولات و راه حل های جامع را برای طیف گسترده ای از بازارهای عمودی تولید می کند. علاوه بر صنعت امنیتی ، هایک ویژن برای دستیابی به چشم انداز بلند مدت خود ، در حال توسعه دامنه های خود به فناوری خانه هوشمند ، اتوماسیون صنعتی و وسایل الکترونیکی خودرو است. محصولات هایک ویژن همچنین اطلاعات قابل توجهی از تجارت را در اختیار کاربران نهایی قرار می دهد ، که می تواند عملیات کارآمدتر و موفقیت تجاری بیشتر را فراهم کند. هایک ویژن که متعهد به حداکثر کیفیت و امنیت محصولات خود است ، همکاران را تشویق می کند تا از بسیاری از منابع امنیتی سایبری که هایک ویژن از جمله مرکز امنیت سایبری هایک ویژن ارائه می دهد ، استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر وب سایت را ببینید. www.hikvision.com.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249709/Hikvision_AX_PRO_wireless_alarm_system.jpg

لینک های مربوطه

http://www.hikvision.com

SOURCE شرکت فناوری دیجیتال هایک ویژن ، آموزشی ویبولیتین