Levine Leichtman Capital Partners and Management Cafe Smoothie Tropical را خریداری کنید

لس آنجلس، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Levine Leichtman Capital Partners (“LLCP”) ، الف لس آنجلسشرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در این شرکت اعلام کرد که برای خرید کافه اسموتی استوایی ، LLC (“کافه اسموتی استوایی” یا “شرکت”) با مدیریت همکاری کرده است. کافه اسموتی اسموتیک (Tropical Smoothie Cafe) با بیش از 870 واحد در 44 ایالت ، صاحب اصلی کافه های معمولی سریع است. این شرکت با ارائه اسموتی ها ، بسته بندی های مختلف ، ساندویچ ها و نان های تخت در بخشهای مختلف روز ، سبک زندگی سالم را القا می کند. کافه اسموتی Tropical در سال 1997 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در آتلانتا ، جی جی.

این شرکت همچنان توسط تیم اجرایی موجود به رهبری مدیر عامل اداره خواهد شد چارلز واتسون. مطابق با متیو فرانکل، مدیر شریک LLCP ، “ما از همکاری با چارلز و بقیه اعضای تیم مدیریتی که رشد چشمگیری در کافه اسموتی های گرمسیری را به وجود آورده اند بسیار هیجان زده هستیم. ما همچنان به افزایش فروش در سطح سیستم ، بهبود همکاری با آنها امیدواریم. اقتصاد واحد حق امتیاز و تعداد واحدها را در فضای خالی قابل توجه باقی مانده گسترش دهید. “

اخبار مرتبط  آیا روز نفت می تواند رکورد فروش را که تا آخر هفته 4 ژوئیه تعیین می شود ضرب کند؟

آقای واتسون اظهار داشت ، “من و تیم من بسیار شریک هستیم که با LLCP همکاری می کنیم زیرا کافه اسموتی اسموتیک به دنبال ارتقا position موقعیت پیشرو در بازار خود است. داشتن فرصت استفاده از تخصص گسترده حق رای دادن LLCP در رشد بیشتر و حمایت از امتیاز دهندگان مهم خواهد بود. الهام بخش بهتر از مهمانان ما. ”

کافه اسموتی Tropical پنجمین سرمایه گذاری Levine Leichtman Capital Partners VI ، L.P. خواهد بود.

LLCP توسط Kirkland & Ellis LLP مشاوره داده شد. تأمین اعتبار بدهی توسط شرکت Golub Capital تأمین شد.

اخبار مرتبط  اندازه بازار ، پیش بینی ها و فرصت ها در سراسر تغذیه خوک ، تغذیه طیور ، بخش های تغذیه ای لبنیات و بخش های آبزی پروری

مدیریت توسط مشاوره داده شد جمیسون و پیتر کلاین، P.A. کافه اسموتی استوایی توسط Robert W. Baird & Co. و Alston & Bird LLP مشاوره داده شده است.

درباره Levine Leichtman Capital Partners

Levine Leichtman Capital Partners، LLC یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​است که سابقه 37 ساله موفقیت در سرمایه گذاری در بخشهای مختلف هدف گذاری شده از جمله حق امتیاز ، خدمات حرفه ای ، آموزش و محصولات مهندسی را دارد. LLCP با استفاده از استراتژی متمایز سرمایه گذاری خصوصی سهام خصوصی ، ترکیبی از بدهی و سرمایه گذاری در سهام شرکتهای پرتفوی. این ساختار منحصر به فرد ، در حالی که رشد و درآمد با نمایه ریسک قابل توجهی پایین تر را ارائه می دهد ، برای تیم های مدیریتی و کارآفرینان راه حل کمتری ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Canncentral.com پوشش بازار روانگردان سریع در حال ظهور را راه اندازی می کند

تیم جهانی LLCP از متخصصان سرمایه گذاری اختصاصی توسط هفت شریک هدایت می شود که به طور متوسط ​​21 سال با هم کار کرده اند. از زمان آغاز کار ، LLCP تقریباً مدیریت کرده است 11 میلیارد دلار سرمایه نهادی در 14 صندوق سرمایه گذاری و در بیش از 85 شرکت پرتفوی سرمایه گذاری کرده است. LLCP در حال حاضر تقریباً مدیریت می کند 7 میلیارد دلار دارایی ها – از جمله آخرین صندوق گل سرسبد آن ، Levine Leichtman Capital Partners VI ، L.P. ، که در سال 2018 با 2.5 میلیارد دلار سرمایه متعهد – و دارای دفاتر در لس آنجلس، نیویورک، شیکاگو، شارلوت، میامی، لندن، استکهلم و لاهه.

مخاطب:
مارک سمر یا راس لوورن
Kekst CNC
(917) 439-3507 یا (917) 842-7205

منبع Levine Leichtman Capital Partners