Nielsen-Massey Vanillas جاناتان تامپسون را به عنوان مدیر اجرایی منصوب می کند

آقای تامپسون گفت: “من بسیار خوشحالم که مدیر عامل بعدی Nielsen-Massey Vanillas هستم. این یک دوره هیجان انگیز برای این شرکت است و من مشتاقانه منتظر همکاری با کل تیم برای رشد و توسعه کار خود هستم.” “مارک Nielsen-Massey به دلیل میراث بیش از 100 ساله تعهد سازش ناپذیر به کیفیت در جهان مشهور است و به خوبی آماده است تا روند بازار معاصر و تقاضای روزافزون محصولات غذایی طبیعی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا را تأمین کند.”

آقای تامپسون یک مدیر باسابقه CPG با تجربه در حال رشد مارک ها و عملکرد برتر در رده های رشد بالا است. اخیراً وی مدیر کل شرکت Isopure ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Glanbia Performance Nutrition ، رهبر بازار جهانی در زمینه تغذیه ورزشی و عملکرد و یک بخش از Glanbia ، PLC با دفتر مرکزی بود. دوبلین، ایرلند. وی در دوران تصدی خود ، Isopure را از طریق یک چرخش تجاری هدایت کرد و نام تجاری را به رشد سودآور برگرداند و حضور خود را در خرده فروشی های عمده در سراسر ایالات متحده و بین المللی ایجاد کرد. قبل از ایزوپور ، آقای تامپسون سایر نقش های اجرایی را در Glanbia Performance Nutrition و Optimum Nutrition داشت و همچنین نقش های مختلفی را در Danone و Mars / Masterfoods داشت.

اخبار مرتبط  اندازه بازار بخاری آب تا سال 2027 ارزش 37.52 میلیارد دلار داشته است

“هیئت مدیره بسیار خوشحال است که جاناتان در فصل بعدی رشد نیلزن-ماسی را به جلو هدایت خواهد کرد.” لین کلارک، رئیس هیئت مدیره Nielsen-Massey. “تجربه عمیق صنعت غذا و سوابق اثبات شده وی در زمینه رشد سودآور ، مهارت های اساسی خواهد بود زیرا ما این مارک در کلاس جهانی و یک شرکت منحصر به فرد را به سطح بعدی می رسانیم.”

اخبار مرتبط  آنالیز فرش و فرشهای جهان 2020 با پیش بینی های COVID-19 به سال 2027

درباره نیلسن-ماسی وانیل
Nielsen-Massey Vanillas با بیش از یک قرن تجربه ، شهرت خود را به عنوان پیشروترین تولید کننده عصاره خالص وانیل خالص در جهان کسب کرده است. نسل سوم شرکت خانوادگی و اداره شده از یک فرآیند انحصاری کند و سرد استخراج برای تحویل غنی ترین مزه وانیل استفاده می کند. Nielsen-Massey اولین کسی بود که یک وانیل تجارت ارگانیک و منصفانه از آن را معرفی کرد ماداگاسکار و همچنان به حمایت از گیاهان ، مردم و جوامع تأمین کننده حبوبات آن متعهد است. تمام محصولات مصرفی کاملاً طبیعی ، فاقد آلرژن ، دارای گواهینامه Kosher و Gluten Free و غیر GMO تأیید شده هستند. دفتر مرکزی این شرکت در واکهگان ، ایلینوی، با امکانات تولید در واکهگان و لیواردن ، هلند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت nielsenmassey.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  The Motherglegle Motherhood: Motherhood Maternity®، USO and Tamron Hall پیشنهاد جامعه و گفتگو برای مادران نظامی با سری بحث های مجازی

بیانیه ماموریت: “ویلاس نیلزن-ماسى مأموریت دارد تا مردم را با بهترین ونیل ها و طعم دهنده های طبیعی طعم دهنده طبیعت خوشحال کند.”

Nielsen-Massey Vanillas، Inc.
1550 شیلد درایو
واکهگان ، IL 60085-8307
تلفن: 847 / 578-1550
800/525-خالص (7873)
نمابر: 847 / 578-1570
پست الکترونیک: [email protected]

Nielsen-Massey Vanillas
بین المللی ، B.V.
آپولوگ 8
8938 در لیوواردن

هلند

تلفن: 31 58 28 82 880

نمابر: 31 58 28 00 288

منبع Nielsen-Massey Vanillas

لینک های مربوطه

https://nielsenmassey.com