Scenthound VP جدید توسعه حق رای دادن را به بسته اضافه می کند

مشتری ، Fla.، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – فلوریداحق رای دادن آرایش یافته Scenthound سریعتر از هر زمان دیگر رشد کرده است و این شرکت مفتخر است که برای استخدام نام تجاری جدید در حال ارتقا سطح بعدی ، استخدام جدیدی را اعلام کند. حق رای دادن متمرکز بر سلامتی که صنعت حیوانات خانگی را متزلزل می کند ، مورد استقبال قرار می گیرد پتی روتر به تیم به عنوان معاون جدید خود در زمینه توسعه حق رای دادن

این استخدام جدید به حق رای دادن کمک خواهد کرد تا پتانسیل خود را به حداکثر برساند و به رشد چشمگیر ملی خود ادامه دهد. تنها 16 ماه پس از راه اندازی فرصت حق رای دادن ، مجموعه حقوقی 31 واحد به فروش رسانده است و در آستانه فروش 40 فرانشیز فروخته شده در پایان سال 2020 است. هرچه پیشنهادات حق رای دادن Scenthound در حال افزایش است ، نام تجاری تصمیم گرفت Rother را برای مدیریت هجوم مورد انتظار خود استخدام کند. در 18 ماه آینده از امتیاز دهندگان جدید استفاده کنید. تا پایان سال 2021 ، Scenthound قصد دارد 100 واحد اضافی بفروشد ، در درجه اول به اپراتورهای چند واحدی.

Rother با 8 سال تجربه در فضای فروش و توسعه حق رای دادن همراه است ، و اخیراً به عنوان مدیر توسعه حق رای دادن در Blink Fitness خدمت کرده است. طی دو سال و نیم کوتاه ، روتر 130 واحد را برای Blink Fitness فروخت و استراتژی توسعه حق رای دادن برند را بازسازی کرد.

اخبار مرتبط  جمع آوری کمک های مالی مجازی Camp Sunshine's First-Ever ndonjëherë ، 50،000 دلار جمع می کند

مدیر عامل شرکت گفت: “ما برای پیوستن به Scenthound بسیار هیجان زده هستیم تا به ما در مدیریت این مرحله جدید رشد کمک کند.” تیم وگل. “همچنان که به گسترش خود ادامه می دهیم ، پتی به ما امکان می دهد یک بخش توسعه حق رای دادن در داخل و ارگانیک ایجاد کنیم تا بتوانیم از طریق مشارکت امتیاز دهندگان هیجان زده و واجد شرایط به رشد خود ادامه دهیم.”

Scenthound Global Talent Solutions (GTS) را برای استخدام Rother حفظ کرد و مستقیماً با مدیر عامل آن همکاری کرد مایکل رویز. GTS شریک برتر جستجوی اجرایی ، استخدام و جذب استعدادها در صنعت حق رای دادن است. GTS روشی کارآمدتر برای شناسایی و اتصال استعدادهای برتر صنعت با فرصتهای شغلی در سازمانهای مشتریان خود فراهم می کند. Vogel از Ruiz و GTS از نمونه های اخیر مورد مطالعه خود در زمینه جایگزینی های موفق و سطح بالا در سراسر حق رای دادن ، آگاهی یافت. هر دو شرکت قصد دارند همکاری طولانی مدت برای استخدامهای آینده را از طرف Scenthound ادامه دهند.

وی گفت: “یكی از مهمترین موارد در هنگام جذب استعداد این است كه اطمینان حاصل شود بین شخصیت استخدام جدید و فرهنگ سازمان ارتباط وجود دارد.” مایکل رویز، مدیر عامل و بنیانگذار Global Talent Solutions. “پتی در نهایت نه تنها به دلیل تجربه صنعت خود ، بلکه به دلیل همسو بودن اشتیاق او با سیستم ارزش مارک تجاری بسیار مناسب Scenthound بود. این حق رای دادن در حال رشد توسط افراد رانده شده و عاشق سگ هدایت می شود.”

اخبار مرتبط  لیدی ام نیویورک تکه ای از بهترین ها ، کیک New Mille Crêpes را راه اندازی کرد

Scenthound پس از مدیرعامل در سال 2015 تاسیس شد تیم وگل بیش از 10 سال صرف فعالیتهای نظافت موبایل و نظافت محلی Scenters و دیدن نقایص موجود در صنعت پر رونق حیوانات خانگی و عدم آموزش پیرامون نظافت سگها شد. Vogel مأموریت خود را آغاز کرد تا با Scenters یک راه حل نظافت سریع ، آسان و مقرون به صرفه به سگها و صاحبان آنها ارائه دهد که موهای شما را کوتاه می کند ، اما مهمتر از آن ، سلامت سگ است.

این برند معتقد است که رشد اخیر آن بیانگر قدرت صنعت حیوانات خانگی است. علی رغم رکود اقتصادی ، بسیاری از آمریکایی ها تصمیم گرفتند حیوانات خانگی را در طی شیوع همه جانبه پذیرفته و پناهگاه های سراسر کشور را پاکسازی کنند. مردم همچنان به سرمایه گذاری در حیوانات خانگی خود ادامه داده و ثابت کرده اند که صنعت حیوانات خانگی نه تنها “ضروری” است بلکه ضد رکود است. از جمله هزینه حق رای دادن از 50000 دلار، سرمایه گذاری اولیه برای یک مکان Scenthound بین 206،400 دلار به 378،400 دلار.

درباره Scenthound

اخبار مرتبط  Huntkey دستگاه تصفیه هوا رومیزی کوچک خود را منتشر کرد

Scenthound در سال 2015 تاسیس شد و از سال 2019 حق رای دادن را ایجاد کرد ، یک تجارت نظافت سگ مبتنی بر سلامتی و مبتنی بر عضویت است که بر مراقبت های پیشگیرانه از سگ ها متمرکز است. Scenthound با تمرکز بر روی پوست ، کت ، گوش ها ، ناخن ها و دندان ها ، با مراقبت های لازم از سگ ها ، خود را متمایز می کند. امروز چهار مکان باز و فعال وجود دارد فلوریدا جنوبی و 27 واحد در مراحل مختلف توسعه. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.scenthound.com مراجعه کنید

درباره راهکارهای جهانی استعدادیابی

Global Talent Solutions (GTS) در سال 2006 تاسیس شد ، بزرگترین شریک جستجوی اجرایی ، استخدام و جذب استعدادها در صنعت حق رای دادن است. با رویکردی سیستماتیک ، کاندیدا محور در کسب استعدادها ، GTS قادر به شناسایی ، جذب و اتصال امتیاز دهندگان با استعدادهای برتر حق رای دادن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GTS ، به سایت www.gtsrecruiters.com مراجعه کنید.

SOURCE Scenthound