ماركي ماركز نيل فيسك را به عنوان مدير عامل شركت منصوب مي كند

“نیل تجربه عملیاتی چند مارک در کلاس جهانی را به مارک مارکز می آورد و سابقه موفقیت در ساخت و تغییر مکان مارک ها را دارد. ما بسیار هیجان زده هستیم که وی را به عنوان اولین مدیر اجرایی شرکت هدایت تیم می کند. نیل سابقه رهبری را دارد و به اعتقاد ما وسعت تجربه کاری برای هدایت مارکی بسیار مهم است. ” سام پورات، مدیر عامل ، نوبرگر برمن.

ماركی ماركس در سال 2014 تاسیس شد ، به عنوان یك صنعت در خرید نام تجاری و ایجاد نام تجاری شناخته شده است و امروزه نمونه كارهایی را با 3 میلیارد دلار فروش خرده فروشی در 11 مارک و چهار بخش مصرف کننده. این شامل خرید اخیر مارک معروف Sur La Table است که بیشتر بر اساس نمونه کارها صفحه اصلی و آشپزی در مارک های Marquee ایجاد می شود.

وی ادامه داد: “همچنان که ما به ساخت و تکامل مدل تجاری Marquee Brands ادامه می دهیم ، زمان مناسب ما بود که یک مدیر عامل با تجربه و آینده نگری استراتژیک پیدا کنیم تا از فرصت های بی سابقه بازار پیش رو استفاده کنیم.” زکری سیگل، مدیر عامل ، نوبرگر برمن. “نیل چشم انداز ما راجع به Marquee مشترک است و ما را به خوبی موقعیت می دهد تا از جابجایی فعلی صنعت خرده فروشی و مصرف کننده کاملاً استفاده کنیم. ما از او در تیم مارک مارک استقبال می کنیم و از آینده هیجان زده هستیم.”

طی شش سال گذشته ، مارکی با موفقیت مجموعه ای از مارک های برجسته رده را که در میراث و تاریخ با هویت مصرف کننده قوی و کانالهای متنوع توزیع غرق شده است ، ایجاد کرده است. Marquee بهترین سیستم عامل را از جمله تجارت الکترونیکی Marquee Direct ایجاد کرده است تا رشد آلی قابل توجهی را پس از خرید کسب کند. تمرکز مارکی بر ساخت مارک های تجاری با سرمایه گذاری در آنها برای ارائه پیشنهادهای منحصر به فرد به خرده فروشان و مشتریان ، به وضعیت نمونه کارها در یک فضای خرده فروشی که به سرعت در حال تغییر است کمک کرده است.

اخبار مرتبط  واردات برادران زیاد ، اهداکنندگان مواد غذایی لبنانی را برای کمک به قربانیان ویرانی بیروت گرد هم می آورد

“ماركي ماركيها” داراي يكي از بهترين نمونه كارها در صنعت با مارك هاي ممتاز هستند كه براي مصرف كننده واقعاً معنادار هستند ، داراي هويت مشخص و موقعيت رقابتي هستند و روند رشدي را در پيش رو دارند. ” گفت فیسکه. “من خوش شانس هستم که به شرکتی پیوسته ام که فرمول موفقیت آمیزی دارد ، تیمی قدرتمند که سریعاً با این محیط دائماً سازگار می شود و در زمانی که بسیاری از آنها عقب نشینی می کنند سرمایه گذاری می کنم. با حمایت کامل Neuberger Berman ، من مشتاقانه منتظر هستم همکاری نزدیک با مایکل دی ویرجیلیو، کوری بیکر و تیم اجرایی برای رشد این تجارت و استفاده از فرصتهای غنی که به وضوح پیش روی ماست ، استفاده خواهند کرد.

حرفه Fiske به عنوان مدیرعامل در ایجاد مارک های تجاری ، تحول در مشاغل و سازگاری با یک فضای یکپارچه مصرف کننده کانال های کانونی متمرکز شده است. قبل از شکاف ، فیسک به عنوان مدیر ارشد اجرایی در Billabong International خدمت می کرد ، جایی که برند برجسته Billabong را به موقعیت رهبری بازار و رشد سهام چند ساله بازگرداند. وی همچنین پنج سال را به عنوان رئیس جمهور و مدیر اجرایی در ادی بائر گذراند و مجدداً موقعیت شرکت را تغییر داد تا بر میراث آن به عنوان فروشنده اصلی در فضای باز آمریکا تمرکز کند. فیسکه همچنین مدیر ارشد اجرایی شرکت Bath and Body Works بود ، جایی که او یک تحول کامل در برند را رهبری کرد ، روند چند ساله فروش منفی فروشگاه های کامپ را معکوس کرد. فیسکه کار خود را در گروه مشاوره بوستون با تمرکز بر کالاهای مصرفی و خرده فروشی آغاز کرد. او فارغ التحصیل شد دانشکده بازرگانی هاروارد با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و دریافت مدرک کارشناسی در اقتصاد سیاسی از کالج ویلیامز. او همچنین دارای تجربه سهام خصوصی به عنوان یک شریک صنعت خرده فروشی برای Onex است. وی به عنوان “بازاریاب سال” WWD و “خرده فروش سال” و همچنین در تأسیس کتاب ساخت مارک برنده جایزه “Trading Up: The New American Luxury” انتخاب شده است.

اخبار مرتبط  رویکرد جدید به جدول سرویس و مدیریت سفارش برای کافه ها و رستوران ها

درباره Marquee مارک های تجاری
مارک مارک صاحب برند تجاری ، بازاریاب و شرکت رسانه ای پیشرو در جهان است. با مالکیت صندوق های سرمایه گذار تحت مدیریت Neuberger Berman ، یکی از برجسته ترین مدیران سرمایه گذاری متعلق به کارمندان جهان ، مارک مارک مارک های با کیفیت بالا را با آگاهی از مصرف کننده قوی و پتانسیل رشد طولانی مدت هدف قرار می دهد. مارك ماركی با هدف گسترش دامنه دسترسی به بازار خرده فروشی ، جغرافیا و دسته بندی محصولات ضمن حفظ میراث برند و افزایش تجربه نهایی مصرف كننده ، در صدد شناسایی مارك ها در بخشهای مختلف محصول مصرفی است. نمونه کارها شامل مارتا استوارت، BCBG ، بن شرمان، Dakine ، دستکش بدنه سور لا میز ، Emeril Lagasse ، مادران بارداری ، یک نخود فرنگی در غلاف ، و برونو مگلی. ماركي ماركز از طريق تيم متخصصان و شركاي جهاني خود ، روندها و بازارها را رصد مي كند تا از طريق برنامه ريزي هاي استراتژيك ، بازرگاني و تجارت الكترونيكي موثر ، با مشاركت خرده فروشان ، مجوزها و توليدكنندگان ، مارك ها را رشد و مديريت كند. www.marqueebrands.com

اخبار مرتبط  Hydro Systems با استفاده از منابع تمیز کننده رایگان ، میکروسیت Coronavirus را راه اندازی کرد

درباره Neuberger Berman
نوبرگر برمن ، تاسیس شده در سال 1939 ، یک مدیر سرمایه گذاری خصوصی ، مستقل و متعلق به کارمندان است. این شرکت طیف وسیعی از استراتژی ها را مدیریت می کند – از جمله حقوق صاحبان سهام ، درآمد ثابت ، کلاس کمی و چند دارایی ، سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و صندوق های سرمایه گذاری – از طرف م ofسسات ، مشاوران و سرمایه گذاران فردی در سطح جهان. تیم متنوع نوبرگر برمن با داشتن دفتر در 24 کشور ، 2300 متخصص دارد. به مدت شش سال متوالی ، این شرکت در نظرسنجی Pension & Investments بهترین مکان برای کار در مدیریت پول (یا در بین افراد با 1000 کارمند یا بیشتر) به عنوان اولین یا دوم شناخته شده است. این شرکت در آخرین گزارش PRI 2019 به دلیل رویکرد ما در ادغام ESG در بین کلاسهای دارایی ، از هر گروه A + دریافت کرده است. شرکت مدیریت می کند 357 میلیارد دلار در دارایی های مشتری از 30 ژوئن 2020. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.nb.com مراجعه کنید.

SOURCE مارک های مارکی