Pace-O-Matic از ویرجینیا استقبال از تصویب این اصلاحیه را قادر می سازد كه Virginians بتواند بازی های مهارتهای مردمی را ادامه دهد و صندوق كمك جدید COVID-19 را پشتیبانی كند

RICHMOND ، وا.، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – Pace-O-Matic از ویرجینیا (POM VA) ، که ملکه از بازار است مهارت ویرجینیا و مهارت های بازی سرگرمی ، امروز با تشکر از Virginia Gov. رالف نورثام و مجمع عمومی برای تصویب قانون اجازه می دهد تا بازی های مهارتی در یک سال آینده در یک منطقه مالیاتی و تنظیم شده در کشورهای مشترک المنافع فعالیت کنند.

Pace-O-Matic از ویرجینیا به نمایندگی از هزاران مشاغل کوچک که به آنها خدمات می دهیم و به درآمد بازی مهارت وابسته هستیم تا به پایان برسند ، قدردانی خود را به فرماندار اعلام می کند. رالف نورثام و مجمع عمومی ویرجینیا برای رأی دادن به قوانینی که از ویرجینایان زحمتکش حمایت می کند و از امتیازاتی که از شهروندان تحت تأثیر این بیماری درگیر می شود ، بهره می برد. هزاران کافه ، رستوران ، فروشگاه های راحتی و اپراتورهای سکه در سراسر ویرجینیا ، تجارت خود را در طول همه گیری COVID-19 تجزیه کرده اند و به درآمدشان نیاز دارند که بازی های مهارت ما اکنون بیش از هر زمان دیگری فراهم کند.

اخبار مرتبط  مدیرعامل تولیدکنندگان برتر آبجو ، شراب و ارواح در حمایت از بازسازی فرهنگ در حال رشد کافه ها ، کافه ها و رستوران هایی که جوامع بسیار از دست می دهند پیوستند.

“ما خوشحالیم که سیستمی برای تنظیم و مالیات بازی های مهارتی به کار گرفته شده است. این کاری است که شرکت ما مدت هاست از طرف مشترک المنافع حمایت می کند. علاوه بر این ، ما مفتخریم که اکثریت عظیم درآمد مالیاتی جدید از ویرجینیا حمایت می کند. صندوق امداد COVID-19 ، که به مشاغل کوچک کمک کرده و از مسکن افراد حمایت می کند ، همچنین خانه های سالمندان و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را نیز پشتیبانی می کند.علاوه بر این ، بخشی از درآمد به شهرداری هایی که بازی های ما در آن قرار دارند ، می رود.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی تجهیزات مرتب سازی در طی سالهای 2020-2024 با 639.68 میلیون دلار رشد کند و در CAGR 8٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

“ما به دنبال همکاری با کشورهای مشترک المنافع هستیم زیرا با مشاغل کوچک و دیگران همکاری می کنیم و به آنها در بهبودی از بحران اقتصادی COVID-19 کمک خواهیم کرد.”

POM از VA ، با دفتر مرکزی شهرستان هنریکوعمل کرده است ویرجینیا از سال 2017. پیش از قرار دادن بازی های خود در بازار ، POM از VA نامه های تأییدیه ای را از دفتر کنترل الکل و نوشیدنی دریافت کرده و تقریباً با همه وکلای مشترک المنافع ایالت ملاقات کرد. POM of VA دارای بیش از 7000 بازی در سراسر ویرجینیا در بیش از 2،000 مکان است. در طی سه سال گذشته ، درآمد به صدها مشاغل كوچك كمك كرده ، میلیونها دلار درآمد مالیاتی و غیره تولید كرده است 1.5 میلیون دلار در کمکهای مالی به خیرین مختلف و غیرانتفاعی در سراسر مشترک المنافع.

اخبار مرتبط  پاسخ گویا به تماس های فوری برای کمک و تهیه مواد غذایی برای توزیع به قربانیان طوفان لورا

SOURCE Pace-O-Matic

لینک های مربوطه

http://www.paceomatic.com

پاسخی بگذارید