استرالیا نامه ای به سهامداران نگران کننده صادر می کند

  • تقاضای مخالف برای کنترل 100٪ هیئت مدیره رد شد ، بنابراین گروه سهامداران که فقط 7.9 ~ از سهام شرکت را در اختیار دارند ، تقاضای خود را به “فقط” 60٪ کرسی های هیئت مدیره کاهش می دهد
  • پیشنهاد برای دوک فو برای پیوستن به یک هیئت مدیره بازسازی شده هنوز برجسته است

لاس وگاس، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Australis Capital Inc. (CSE: AUSA) (OTC: AUSAF) (“AUSA” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد سهامداران نگران کننده هفته گذشته با توجه به برنامه های پیشنهادی خود برای شرکت ، از جمله ترکیب هیئت مدیره آن. در پایان ارائه ، AUSA از سهامداران نگران کننده اولتیماتوم دریافت کرد و نامه زیر را برای آنها ارسال کرد:

به سهامداران نگران ،

طی چند هفته گذشته ، گروه شما با انتشار بیانیه های مطبوعاتی خواستار تغییر در استرالیا شده است. این بیانیه های مطبوعاتی مملو از نادرستی است و تصویری فوق العاده یک طرفه را ترسیم می کند. همانطور که بحث کردیم ، معامله پاسپورت با استقبال خوبی روبرو نشد و به سرانجام نرسید. البته عقاید قبلی 20/20 است ، اما در همه حال هیئت مدیره و در صورت لزوم کمیته مستقل آن پس از در نظر گرفتن منافع کلیه ذینفعان ، در جهت منافع شرکت عمل کرده اند.

همانطور که به خوبی می دانید ، کمیته مستقل هیئت مدیره مشغول نظم بخشیدن به خانه استرالیایی ها بوده است. در چند هفته گذشته ، استرالیا خود را از شرکتی در تلاش برای ورود به تجارت خدمات مالی تغییر داده و به عنوان یک تجارت شاهدانه در ایالات متحده به ریشه های خود بازگشت.

همانطور که تقریباً در مورد تمام شرکتهای شاهدانه اتفاق می افتد – قیمت سهام AUSA پایین است. با این حال ، ما به فرصتی که شاهدانه ایالات متحده ارائه می دهد ، کاملاً اعتقاد داریم و قصد داریم آن را در حد توان خود دنبال کنیم. ما در بخشنامه نیابتی خود ، که پیش از اجلاس عمومی و ویژه سالانه منتشر خواهد شد ، جزئیات کامل برنامه شاهدانه ایالات متحده را با جزئیات بیشتر شرح خواهیم داد.

ما شما را به ملاقات با ما دعوت کرده و متعهد به انجام این کار با ذهن باز هستیم. ما همچنین به صورت علنی و خصوصی خواستیم که شما نیز همین کار را انجام دهید تا بتوانیم به نتیجه ای برسیم که به نفع شرکت باشد و ارزش سهامداران را به حداکثر برساند. در حالی که من تصمیم گروه شما را برای دیدار با ما آخرین بار تحسین می کنم جمعه 4 سپتامبر 2020 جای تأسف است که شما با حسن نیت تصمیم گرفتید این کار را نکنید. در حالی که بعضی از اعضای گروه شما بعضی اوقات به تعدادی نکات معتبر اشاره کرده اند و این کار را در روز جمعه ادامه می دهند ، سایر اعضای گروه شما و ارتباطات عمومی شما همچنان تمایل به ساختن و مبهم نشان دادن دارند. این اقدامات ادامه یافته قصد واقعی سهامدار نگران با استرالیایی ها و تعهد جمعی شما برای رسیدن به نتیجه ای که به نفع همه سهامداران است را زیر سوال می برد. مثلا:

  1. سهامداران نگران کننده بارها ادعا کرده اند که هیئت مدیره فعلی تمایلی به ملاقات با آنها ندارد. این کاملاً نادرست است. اعضای مستقل هیئت مدیره استرالیا به طور حضوری ملاقات کردند تری غرفه و راجر سایکس در دو زمان جداگانه و تماس های زیادی با وكیل سهامداران مربوطه از طرف آنها برقرار كرده است. من شخصاً ساعتهای زیادی را با عضو سهامدار Concerned تلفنی سپری کرده ام دوک فو – و به عنوان یک سهامدار بزرگ شخصی ، ما به آقای فو موقعیتی را در هیئت مدیره استرالیا و موقعیتی در سطح C در شرکت پیشنهاد داده ایم که هر دو بی پاسخ مانده اند.
  2. گروه شما ادعا کرد که می خواهد وارد مذاکره شود. در اطلاعیه های مطبوعاتی ، گروه شما خواستار تغییر عمده در هیئت مدیره شده است. در واقع ، در مکالمه ما جمعه گذشته ، گروه شما خواستار آن شد که هیئت استرالیا صرفاً از وظیفه امانتداری خود برای محافظت از منافع شرکت و سهامداران آن دور شود و کنترل 100٪ را به گروه شما تحویل دهد ، گروه انتخاب شده توسط سهامداران یک ناظر بی طرف به سختی این خواسته را برای انجام مذاکرات سازنده تلقی می کند و منطقی نتیجه می گیرد که این تصرف شرکت های بزرگ ، بدون هیچ گونه توجه سهامدار است. به طور کلی ، برای به دست آوردن کنترل یک شرکت ، باید حق بیمه کنترل را بپردازید.
  3. در نقاط مختلف ، گروه شما ادعای حمایت قابل توجهی از سهامداران استرالیا را داشته است ، اما اقدامات مداوم گروه شما حاکی از آن است که این مورد دور از واقعیت است. هنگامی که روز جمعه تحت فشار قرار گرفت ، گروه شما خواسته های خود را برای تغییر عمده هیئت مدیره رد کرد و اکثریت 3-2 ساده را ارائه داد ، جایی که گروه شما کنترل اکثریت هیئت مدیره را حفظ خواهد کرد – اساساً هیچ امتیازی نیست. بدیهی است که اگر حمایت گسترده ای از گروه شما در بین سهامداران وجود داشت ، دیگر نیازی به بحث و گفتگو نبود. من به شما یادآوری می کنم که گروه شما اعلام کرده است که رأی گیری در مورد تقریباً 7.9٪ سهام برجسته شرکت را کنترل می کند. اینکه چگونه می توان نتیجه گرفت که این دارایی باید 60٪ از اعضای هیئت مدیره را به گروه شما اعطا کند ، گیج کننده است. موقعیت شما با توجه به پذیرش روز جمعه که هنوز طرحی ندارید که بخواهید آن را به اشتراک بگذارید ، و همچنین طرحی را به سهامداران ارائه ندهید که گروه شما با آنها صحبت کرده است ، کاملاً عجیب تر است.
اخبار مرتبط  Algenist BLUE ALGAE VITAMIN C ™ تنظیم لکه های تاریک و حاوی اسید اختصاصی L- آسکوربیک استخراج شده از اسپیرولینا را به صورت واضح کاهش می دهد و ظهور لکه های تیره و تغییر رنگ پس از 8 بار استفاده می کند *

این زمانی است که افراد جدی دور هم جمع می شوند تا راه حلی منطقی و راهی روشن برای ایجاد ارزش برای همه سهامداران ارائه دهند. یک چیز وجود دارد که همه ما بر آن اتفاق نظر داریم و آن این است که استرالیایی ها باید در تجارت شاهدانه آمریکا فعالیت کنند. اما چگونگی این اتفاق باید بیفتد و چه کسی باید استرالیایی را راهنمایی کند ، تفاوت اصلی ماست.

گروه شما ، از جمله تری غرفه و راجر سایکس، تخته سنگی را پر کرده است که مملو از افراد سابق شفق قطبی با تجربه بسیار محدود در حشیش ایالات متحده است. وقتی به تاریخ شفق قطبی ، با سابقه سو mis مدیریت ، مالکیت مالکیت و بزرگترین تحریر در تاریخ شاهدانه نگاه می شود – روشن است که سهامداران این شرکت نمی توانند از عهده رژیم دیگری به ریاست آقای بوث و افراد بله وی برآیند. . ایجاد یک 1 دلار شرکت بیلون با 4 میلیارد دلار پول سرمایه گذاران جای افتخار نیست – و سرمایه گذاران در استرالیا نمی خواهند با آنها درگیر شوند.

اخبار مرتبط  هنسی 3 میلیون دلار صندوق بازیابی تجارت کوچک را تأسیس کرد

سهامداران جدیدتر ما ممکن است آگاه نباشند که استرالیا از شفق قطبی زاده شده است و بسیاری از گناهان اصلی استرالیایی را می توان مستقیماً به آقای مهندس بوث به عنوان معمار استرالیایی ردیابی کرد. او مدیرعاملی را که اخیراً از او شکایت داشت انتخاب کرد ، او عمدتاً هیئت مدیره ای را که اکنون می خواهد برکنار کند نصب کرد و او کاملاً از مسئولیت هر یک از معاملات توصیه شده به استرالیایی ها – و نه تخریب مداوم ارزش سهامداران آرورا – خودداری می کند. ما به طور جدی شک داریم که نوشته Aurora امروز گرفته شده است – که می تواند به approach نزدیک شود 2 میلیارد دلار – حتی توسط آقای بوث یا تیم او بله مردان تأیید خواهد شد.

در حالی که ما در مورد اعضای واقعی هیئت مدیره ای که گروه شما می خواهد آنها را بیان کند ، به NDA ملزم هستیم ، نیازی به گفتن نیست ، ما تحت تأثیر قرار نگرفته ایم و همچنین سوابق آنها نشان نمی دهد که ما باید باشیم. سه نامزد نهایی در نهایت توسط گروه شما سابقه تخریب سرمایه در چندین شرکت را دارند.

در بخشنامه پروکسی ما ، این شرکت نشان می دهد که یک هیئت مدیره مناسب برای یک شرکت شاهدانه ایالات متحده به نظر می رسد ، در حالی که استراتژی تولید ارزش قابل توجه سهامداران از طریق برتری عملیاتی – نه اعتیاد به مواد مخدره ، اطلاعیه های مطبوعاتی و معاملات پس از معامله را بیان می کند. سرمایه بدون توجه به آنچه سهامداران نگران فکر می کنند آزاد نیست. دوباره سال 2013 نیست. زمان آن است که تمام روابط خود را با شفق قطبی – چه در گذشته و چه در حال حاضر – قطع کنید و زمان آن است که منابع شرکت را در جایی که متعلق به آنهاست تمرکز کنید.

این یک زمان برای افراد جدی است ، با راه حل های مستدل و راهی روشن برای ایجاد ارزش. وقت آن رسیده است که رهبران فداکار و بی طرفی که در واقع بازار حشیش ایالات متحده را درک می کنند ، رهبری کنند. استرالیا همچنان آماده همکاری با هرکسی است که این معیارهای ساده را داشته باشد و بتواند منافع شرکت و سهامداران آن را پیش ببرد. گروه شما باید تعیین کند که آیا می خواهد بخشی از مشکل باشد یا بخشی سازنده از راه حل. اگر این مورد دوم باشد ، همچنان به یافتن یک شریک رغبت در آن طرف میز ادامه خواهید داد.

از طرف هیئت مدیره ،

هری دموت،
مدیر شرکت Australis Capital Inc.

درباره Australis Capital Inc.

AUSA عمدتا در صنعت شاهدانه در شرکت های متمایز سرمایه گذاری ، فعالیت و ایجاد می کند. AUSA بر فرصت های قابل توجه نزدیک و میان مدت با پتانسیل های بازگشت قوی تمرکز دارد. دارایی های AUSA شامل Cocoon Technology ، کیوسک نقطه فروش سلف سرویس مبتنی بر ابر است که برای داروخانه های حشیش و سایر صنایع بسیار تنظیم شده طراحی شده است. این پلت فرم ساخته شده دارای ویژگی های تجزیه و تحلیل داده ها ، حریم خصوصی ، امنیت و انطباق نظارتی برای افزایش تجربه مصرف کننده و ایجاد درآمد افزایشی برای صاحبان داروخانه است. دارایی های AUSA همچنین شامل Body and Mind Inc. ، Quality Green و Folium Biosciences است.

اخبار مرتبط  100٪ Collection مجموعه نسخه محدود Peter Sagan را در زمان اجرای اولین تور راه اندازی می کند

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، لطفا به وب سایت به آدرس ausa-corp.com مراجعه کنید یا با شرکت از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید [email protected].

بیانیه اطلاعاتی رو به جلو

این نسخه خبری حاوی بیانیه ها و اطلاعاتی است که تا حدی که واقعیت تاریخی نداشته باشد ، “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات رو به جلو براساس پیش فرض ها ، تخمین ها ، تحلیل ها و نظرات معقول مدیریت با توجه به تجربه و درک آن از روندها ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که مدیریت معتقد است در آنها مرتبط و معقول است ، ساخته شده است. شرایط موجود در تاریخ ارائه چنین اظهاراتی ، اما ممکن است نادرست باشد.

اطلاعات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از اطلاعات آینده نگر ، تفاوت اساسی داشته باشد. بر این اساس ، خوانندگان نباید به هیچ یک از این اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. بعلاوه ، هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخی است که چنین بیانیه ای گفته می شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و برای مدیریت شرکت امکان پیش بینی همه این عوامل وجود ندارد و تأثیر هر یک از این عوامل را در تجارت شرکت یا میزان تأثیر هر یک از عوامل یا ترکیبی از عوامل را از قبل ارزیابی می کند. ، ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال بروزرسانی هرگونه اطلاعات آینده نگر جهت انعکاس اطلاعات ، رویدادها ، نتایج ، شرایط یا موارد دیگر پس از تاریخ این مقاله یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده را متعهد نمی شود ، مگر اینکه در قانون از جمله قوانین اوراق بهادار مورد نیاز باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com