POLYTECH محدوده خود را در کاشت های کم وزن سبک B-Lite® گسترش می دهد

گزارش شده است که کاشت پستان B-Lite unique مزایای بی نظیری برای زنان دارد بهبود سریعتر و کاهش درد پس از عمل، بیماران را قادر می سازد تا برنامه روزانه خود را با سرعت بیشتری از سر بگیرند. نمونه کارها گسترش یافته شامل اشکال و سطوح اضافی – B-Lite® با سطح ریز بافت MESMO® و B-Lite® با پوشش منحصر به فرد پوسته Microthane® است.

ویدئو را تماشا کنید: https://youtu.be/l46tjCDpWbs

“همزمان با سازگاری بازار زیبایی با” عادی جدید “، POLYTECH در حال افزایش تلاش های تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری ما در آینده صنعت ما است. ما در حدود 30 سال گذشته اولین نوآوری واقعی در زیبایی پستان را به زنان و جراحان ارائه می دهیم.” اظهار داشت ولفگانگ استیمل، مدیر عامل POLYTECH. آقای استیمل افزود: “B-Lite® ثابت شده است که فشار روی بافت پستان را تا 50٪ کاهش می دهد. چه برای تقویت و چه برای بازسازی ، زنان می خواهند با گذشت زمان سینه های زیبایی داشته باشند ، اما آنها اضافه وزن نمی خواهند. محدوده جدید ما اکنون این را ارائه می دهد مزیت منحصر به فرد در هر سطح کاشت “.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال از طریق توسعه عملیات دیجیتال گام بعدی را به سمت صنعت 4.0 بر می دارد

طراحی شده برای ارائه سینه های زیبا و طبیعی در طول زمان. ایمپلنت های B-Lite® تأثیر ناخواسته وزن و فشار ایمپلنت را برای مدت طولانی بر روی بافت پستان کاهش می دهند. این باعث کاهش تأثیر جاذبه با افزایش سن سینه های زن می شود ، باعث کاهش نیروهای پویا بر روی بافت های پستان و در نتیجه کشش کمتری از حرکت می شود و بنابراین راحتی روزانه بیشتری ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  Nespresso 160 میلیون CHF را برای گسترش مرکز تولید رومانت در سوئیس برای تأمین تقاضای مصرف کننده در حال رشد در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند

با B-Lite® ، بیمار می تواند حجم پستان را با وزن کلی کمتری افزایش دهد.

“ما واقعاً از فرصتی که B-Lite® به زنان می دهد بسیار هیجان زده هستیم. در بازسازی پستان شما در حال درمان زنان با بافت پستانی هستید که قبلاً آسیب دیده است. با کاهش وزن و فشار ناشی از کاشت های سنتی ، کاشت های جدید B-Lite® می توانند امکانات جدیدی را ارائه دهند. برای بیماران بازسازی ، به طور بالقوه زمان بهبودی ، عوارض ناخواسته و انجام مجدد عمل های غیرضروری را کاهش می دهد “ اظهار داشت پروفسور مصطفا حمدی، MD ، PhD ، رئیس جراحی پلاستیک و ترمیمی در بیمارستان دانشگاه بروکسل.

اخبار مرتبط  خوردن مغذی در خانه

درباره POLYTECH

POLYTECH Health & Aesthetics GmbH با ردپایی جهانی در بیش از 80 کشور جهان ، یک رهبر بین المللی در زیبایی سینه ، متخصص در زمینه تولید و تولید کاشت های سیلیکون است. در سال 1986 در دیهبورگ تاسیس شد آلمان، این شرکت بر روی ایمپلنت های پستان تمرکز دارد ، که هم در جراحی های ترمیمی و هم در جراحی های زیبایی استفاده می شود. POLYTECH تنها تولید کننده کاشت بافت نرم در آلمان است. کلیه محصولات منحصراً در دفتر مرکزی شرکت در آلمان و در شرایط اتاق تمیز تولید می شوند. این شرکت بیش از 280 نفر استخدام دارد.

https://polytech-health-aesthetics.com

* محصولات POLYTECH در ایالات متحده به فروش نمی رسد.

SOURCE POLYTECH Health & Aesthetics GmbH