کاسیو ساعت های G-SHOCK را با حاشیه ها و بندهای قابل تعویض معرفی می کند

DWE-5600CC آخرین مدل از سری 5600 است که دارای شکل مربع کلاسیک G-SHOCK اول و سه نوع تسمه قابل تعویض و دو حاشیه است که به لطف آن برند G-SHOCK می تواند حتی بیشتر از این به کاربران محصولات خود ارائه دهد. همانند مدل های قبلی سری 5600 ، بند به گونه ای ساخته شده است که در هنگام افتادن ساعت ، شوک های منتقل شده به کیس را کاهش می دهد و دارای یک اهرم کشویی تازه توسعه یافته برای جدا شدن آسان است. این حاشیه که به صورت استاندارد روی کیس پیچ می شود ، اکنون از طراحی جدیدی متصل است به چهار قلاب کوچک ساخته شده از الیاف کربن. این اولین ساعت در سری 5600 است که از فناوری Carbon Core Guard استفاده می کند که در آن قاب برای محافظت بهتر در برابر ضربات با فیبر کربن تقویت شده است.

اخبار مرتبط  گزارش دهندگان بین المللی دهکده های مزرعه دهمین دوم نتایج مالی سال مالی 2020 - Sunfarms خالص ششمین سهم متوالی سودآور را در 89٪ افزایش متوالی در دوره فروش برندهای خرده فروشی کسب می کند

مدل DWE-5600CC مجهز به یک حاشیه رزین سبز و یک باند با الگوی یادآور تابلوی مدار چاپی است که در مدل اصلی سری 5600 بکار رفته و همانطور که گفته می شود ساعت را پنهان می کند. لوازم جانبی موجود شامل یک حاشیه رزین مشکی مات و یک بند با شماره “3229” مربوط به نام ماژول سری 5600 می باشد.این مجموعه همچنین شامل یک نوار ماده با پایان لومینسانس و بازتابنده است که روی آن الگوی صفحه مدار چاپی سیاه و سفید چاپ شده است. یک سورپرایز دلپذیر برای استفاده کنندگان آرم “مقاومت در برابر شوک” است که پس از برداشتن حاشیه ، و در مورد مقاومت در برابر ضربه ، در کنار قاب قابل مشاهده است.

اخبار مرتبط  UpSpring LLC نسبت به شیر ناشناخته در "IronSupinging Iron + Immunity" هشدار داد

وب سایت رسمی برند G-SHOCK: https://products.g-shock.com/asia-mea/fa/_detail/DWE-5600CC-3/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249944/DWE_5600CC.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249945/DWE_5600CC_2.jpg

لینک های مربوطه

https://world.g-shock.com

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD