بازار جهانی تهویه مطبوع برای درآمد 358.1 میلیارد دلاری تا سال 2030: P&S Intelligence

نیویورک، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – از 11 تریلیون دلار در سال 2017 انتظار می رود هزینه های جهانی در زمینه ساخت و ساز به بیش از 13.5 تریلیون دلار تا سال 2024. این یکی از مهمترین دلایلی است که بازار جهانی گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) شاهد CAGR ثابت 4.8٪ طی سالهای 2020 و 2030 برای رسیدن به 358.1 میلیارد دلار تا سال 2030 ، از 240.8 میلیارد دلار در سال 2019 چین، ایالات متحده آمریکا.، هند، عربستان سعودی، U.A.E ، و قطر به دلیل سرازیر شدن سرمایه گذاری های دولتی و خصوصی در زیرساخت ها ، در حال حاضر عمده بازارهای ساختمانی هستند.

بازار تهویه مطبوع پیشرفت در این کشورها کاملاً قابل توجه خواهد بود ، زیرا آنها پروژه های متعدد هتل ، آسمان خراش و مراکز خرید را تحت مراحل مختلف اجرا انجام می دهند. بسیاری از اینها بخشی از مقدمات رویدادهای مهم آینده مانند دبی اکسپو 2020 ، جام جهانی فیفا 2022 و 2026 و همچنین المپیک توکیو است. پس از اتمام ، تمام این فضاهای تجاری به مجموعه ای از تجهیزات تهویه مطبوع مجهز می شوند ، بنابراین به پیشرفت بازار کمک می کنند.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار بخش شیلات و آبزی پروری عربستان سعودی تا سال 2025 به 402.5 میلیون دلار برسد

نسخه نمونه این گزارش را دریافت کنید @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/hvac-market/report-sample

تأثیر همه گیر COVID-19 بر روی بازار HVAC کاملاً منفی بوده است ، زیرا قفل شدن در سراسر دنیا تولید و عرضه تجهیزات را متوقف کرده است. به همین ترتیب ، به دلیل چشم انداز تاریک اقتصادی برای کوتاه مدت ، مردم از خرید کالاهای غیر ضروری خودداری می کنند ، به همین دلیل حتی تقاضا برای سیستم ها و خدمات HVAC کاهش یافته است. علاوه بر این ، بسیاری از پروژه های زیربنایی که قرار بود در سال جاری به بهره برداری برسد ، به دلیل کاهش بودجه و کارگران بازگشت به خانه ، از برنامه خارج شده اند.

گزارش را با تجزیه و تحلیل دقیق COVID-19 در گزارش تحقیقات بازار HVAC مرور کنید: با ارائه (تجهیزات ، خدمات) ، کاربر نهایی (تجاری ، صنعتی ، مسکونی) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/hvac-market

آسیا و اقیانوسیه (APAC) بزرگترین بازار تهویه مطبوع تاکنون بوده است و وضعیت در آینده نزدیک نیز به همین ترتیب خواهد بود. در حال حاضر ، منطقه ، به استثنای چین، 1،673 پروژه ساختمانی در دست اجرا دارد. خط لوله ساخت هتل در منطقه از سال 2017 12 درصد رشد کرده است. علاوه بر این ، افزایش قدرت هزینه در APAC منجر به افزایش فروش HVAC می شود ، زیرا دیگر این وسایل دیگر لوکس محسوب نمی شوند ، که به نوبه خود باعث ایجاد نیاز زیاد برای خدمات مختلف

اخبار مرتبط  UAS Laboratories LLC ، یک شرکت نمونه کار از Lakeview Equity Partners ، LLC ، به Chr فروخته شده است. هانسن هلدینگ A / S

درباره این گزارش س inquال کنید @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=hvac-market

عمده فعالان بازار HVAC از محصولات راه اندازی شده به عنوان اقدامی م toثر برای افزایش درآمد خود استفاده می کنند ، زیرا محصولات جدید هدف این موارد است:

  • با استفاده از وزن کم آنها ، مصرف انرژی را کاهش دهید
  • به خود امتیاز رقابتی می دهند
  • اجازه می دهد تا آنها با توجه به خواسته های خاص در آنجا ، در مکان های بهتری قرار بگیرند
  • گسترش انتخاب تجهیزات تهویه مطبوع موجود برای مشتریان
  • ارائه راه حل های مناسب AC برای فروشگاه ها ، دفاتر و رستوران های کوچک و متوسط

برجسته ترین شرکتها در بازار جهانی تهویه مطبوع Johnson Controls International Plc، Samsung Electronics Co. Ltd.، Lennox International Inc.، Carrier Global Corporation، Trane Technologies plc، Daikin Industries Ltd.، Toshiba Carrier Corporation، Mitsubishi Electric Corporation، LG Electronics Inc. ، Midea Group Co. Ltd. ، Fujitsu Limited ، Danfoss A / S و Gree Electric Appliance Inc. از Zhuhai.

اخبار مرتبط  همکاران عروس دیوید با بسترهای نرم افزاری On-Demand Perksy پس از پیروزی در مسابقه "آینده خرده فروشی"

گزارشات بیشتر در مورد HVAC را مرور کنید

امارات متحده عربی. HVAC Market – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/uae-hvac-market

بازار تهویه مطبوع هند – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/india-hvac-market

بازار HVAC عربستان سعودی – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/saudi-arabia-hvac-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، شرکت ها را قادر می سازد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence