کاسیو ساعت G-SHOCK را با صفحه و بند قابل تعویض ارائه می دهد

ساعت DWE-5600CC آخرین مدل از سری 5600 است که از آن شکل مربع شگفت انگیز اولین ساعت G-SHOCK را حفظ کرده است. علاوه بر این ، این ساعت دارای سه بند قابل تعویض و دو صفحه قابل تعویض است که تجربه عالی ساعت G-SHOCK را افزایش می دهد. همانند مدل های قبلی سری 5600 ، بند مخصوصاً برای کاهش ضربه در صورت سقوط ساعت به زمین شکل گرفته است و همچنین شامل یک روش بستن تازه توسعه یافته است که برداشتن ساعت را آسان تر می کند. شماره گیری که به صورت استاندارد به محفظه پیچ می شود ، اکنون به لطف چهار قلاب کوچک فیبر کربن حتی محکم تر می شود. این ساعت اولین مدل از سری 5600 است که از فناوری Carbon Core Guard با کیس تقویت شده با فیبر کربن استفاده می کند که مقاومت در برابر ضربه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

اخبار مرتبط  برند آرایشی و بهداشتی متعلق به سیاه ، یوویا ، محل 300،000 دلار کمک مالی برای کارآفرینان سیاه را تأسیس می کند

ساعت DWE-5600CC مجهز به صفحه رزین سبز و یک بند با چاپ با نقش و نگار نمودار سیم کشی اولین ساعت های سری 5600 است که به صورت استتار به ساعت می بخشد. لوازم جانبی عرضه شده شامل یک صفحه شماره گیری اضافی ساخته شده از رزین مش مات و یک بند با شماره چاپ شده “3229” است که نشان دهنده تعیین ماژول های مورد استفاده در ساعت سری 5600 است. مشتریان از گرفتن شماره گیر بسیار هیجان زده خواهند شد ، در زیر آن آرم “SHOCK RESIST” را می بینید که از کنار قاب قابل مشاهده است.

اخبار مرتبط  تو جک را می شناسی یک کلاس آشپزی جک فروت

وب سایت رسمی ساعت G-SHOCK: https://products.g-shock.com/asia-mea/fa/_detail/DWE-5600CC-3/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249944/DWE_5600CC.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1249945/DWE_5600CC_2.jpg

لینک های مربوطه

https://world.g-shock.com

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD