بی عیب و نقص برند گابریل یونیون برای حمایت از مشاغل و سازمان های سیاه پوست ابتکار “لیفت هرچه بالا می رویم”

آتلانتا، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بازیگر برنده جایزه ، تهیه کننده و بنیانگذار شرکت بی عیب و نقص توسط اتحادیه گابریل، اتحادیه گابریل، و آرایشگر مشهور و شریک تجاری لری سیمز، امروز از راه اندازی “همانطور که بالا می رویم بلند شو” ابتکار عمل در حمایت از مشاغل متعلق به سیاه پوستان و سازمانهای اجتماعی.

تخمین زده می شود که تقریبا نیمی از مشاغل متعلق به سیاه پوستان از تأثیر همه گیر COVID-19 دوام نخواهند آورد ، که عواقب گسترده و ویرانگری در جوامع و خانواده ها دارد. به عنوان اکثر مشاغل متعلق به سیاه پوستان ، بی عیب و نقص توسط اتحادیه گابریل با برجسته کردن مارک های متعلق به سیاه پوست در کانال های اجتماعی و صفحات وب خود ، پشتیبانی خود را به دیگران کمک خواهد کرد تا دید و فرصت های موجود را افزایش دهد. مصرف کنندگان می توانند درباره هر مارک اطلاعات بیشتری کسب کنند و از طریق آن محصولات را از آنها خریداری کنند اتحادیه گابریل صفحه افراد مشهور در Amazon.com.

اخبار مرتبط  Mile High Labs مفتخر به نوشیدنیهای تزریقی CBD جدید CarryOn ™ است

گروه اولیه مارک های متعلق به سیاه و سفید برای برجسته سازی و “بلند کردن” انتخاب شده اند: لوازم آرایشی منت ، خط لوازم آرایشی غیر سمی برنده جایزه برای همه رنگ پوست و رنگدانه ها ؛ دارلینگ و شرکت، یک نام تجاری نوآورانه کودک و کودک با ارائه محصولات ایمن ، طبیعی و غیر سمی. گلدان عسل، اولین سیستم مراقبت از زنانه طبیعی و گیاهی ؛ و BLK و Bold ، یک مارک خاص قهوه و چای.

اخبار مرتبط  اورلاندو از بازدیدکنندگان با پارک های جدید و پیشرفته و اقدامات ایمنی جذاب استقبال می کند

یکی از ملفه های اضافه شده در طرح “آسانسور هرچه بالا می آییم” پشتیبانی این برند از ضروری سلامتی زنان سیاه پوست ، تنها سازمان ملی غیر انتفاعی است که صرفاً به سلامتی زنان و دختران سیاه پوست اختصاص دارد. بخشی از درآمد خریدهای واجد شرایط با همکاری بنیاد لبخند آمازون به سازمان غیر انتفاعی اهدا خواهد شد.

“ما كاملاً قصد داریم از كارآفرینان سیاه پوست به روشهای معناداری حمایت كنیم كه منجر به رشد شود ضمن تشویق و بازیافت دلار سیاه در ما انجمن،” گفت اتحادیه گابریل. “موفقیت برند Flawless برای من مهم است ، اما اطمینان از این که ما به طور فعال در دستیابی به منابع و کمک به توانمندسازی دیگران کمک می کنیم ، نیز اطمینان حاصل می کند.”

اخبار مرتبط  توافق توزیع کننده امضای Polygiene و TK-Domashniy Tekstyl

ابتکار “آسانسور همانطور که بالا می رویم” یک تلاش در طول یک سال است که با استفاده از سازمان های جامعه ، مشاغل کوچک ، رهبران فکر ، کارآفرینان و فرصت های مشاوره تجاری به عنوان Flawless توسط اتحادیه گابریل گسترش می یابد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مارک ها و سازمان های شرکت کننده ، لطفاً از Flawless by دیدن کنید اتحادیه گابریل ذخیره در Amazon.com.

برای همه سوالات رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:
نیکول نیوزوم
646.642.3097
[email protected]

مونیکا جی کلمن
(404) 669-6320
[email protected]

منبع بی عیب و نقص توسط اتحادیه گابریل