FARE اعلام کرد 2020 شامل: عقب نشینی تحقیق شجاعت

MCLEAN ، وا، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – FARE (تحقیقات و آموزش آلرژی غذایی) ، سازمان غیردولتی پیشرو در جهان که در زمینه حمایت از آلرژی غذایی فعالیت می کند و بزرگترین تامین کننده خصوصی تحقیقات آلرژی غذایی است ، میزبان 2020 است شامل: عقب نشینی تحقیق شجاعت در 21-22 سپتامبر. این رویداد کاملاً مجازی طیف وسیعی از موضوعات را شامل خواهد شد ، از جمله درک بیماری آلرژی غذایی و توسعه ، تشخیص و نظارت ، رویکردهای درمانی جدید و پیشگیری.

وی گفت: “با 32 میلیون آمریکایی که با آلرژی غذایی بالقوه تهدید کننده زندگی زندگی می کنند ، بسیار مهم است که این جامعه بستر کافی برای بحث در مورد چالش هایی را که به طور منظم با آن روبرو هستند و کشف ایده ها و فرصت های جدید برای بهبود زندگی بسیار مهم است.” لیزا گیبل، مدیر ارشد اجرایی FARE. “عقب نشینی تحقیق منحصر به فرد ما شامل برنامه های جامع و جامعی است که به افزایش صدای همه کسانی که می خواهند نامزد شوند ، اختصاص دارد.”

اخبار مرتبط  Mulberry ForwardPMX را برای هدایت بازاریابی عملکرد خود در چین منصوب می کند

امسال ، FARE 2020 شامل: Courage® Research Retreat شامل سخنرانی هایی از رهبران مختلف صنعت ، از جمله خواهد بود روسلان مدژیتوف، دکترا (دانشگاه ییل) ، روچی گوپتا، MD MPH (دانشگاه شمال غربی)، دکتر. کاری نادو، دکتر ، دکترا (دانشگاه استنفورد) ، گیدئون لک، دکتر ، و الکیس توگیاس، MD ، علاوه بر مهمان ویژه توسط آنتونی فاوسی، MD ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

این کنفرانس دو روزه مدافعان بیمار ، پزشکان ، نمایندگان صنعت و محققان در دانشگاه و خدمات عمومی را گرد هم خواهد آورد. این رویداد به این طرفداران و تأثیرگذاران کمک خواهد کرد تا پیشرفت هایی را در زمینه بیولوژی آلرژی غذایی ، درمان ، پیشگیری و مراقبت های بیمار محور به دست آورند. این رویداد همچنین تفاوت های بهداشتی را که افراد رنگین پوست تجربه می کنند و عدم نمایندگی برخی از اعضای جامعه آلرژی غذایی مجبور به تحمل هستند ، به ویژه با دسترسی به مطالعات بالینی و درمان مقرون به صرفه ، مورد توجه قرار خواهد داد.

اخبار مرتبط  Hormel Foods از تعهد الهام بخش برای حمایت از عدالت و آموزش خبر داد

گیبل ادامه داد: “در سالی که فراگیری در مرکز و مهم است ، ما می خواستیم مطمئن باشیم که مجموعه رویدادهای 2020 ما به همه فرصتی برای یادگیری و تعامل می دهد.” “برای اولین بار ، ما Fare Research Retreat فراتر از متخصصان پزشکی و تحقیقاتی را گشوده ایم تا کل جامعه ما را در بر بگیرد. ما مشتاقانه منتظریم که به همه کرسی بنشینیم و همه کسانی را که می خواهند درگیر شوند و بیشتر درگیر شوند تشویق کنیم ثبت نام کنید و با ما همراه باشید تا در مورد آخرین تحقیقات در مورد آلرژی غذایی ، روش های پیشگیری و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید. ”

برای ثبت نام در FARE 2020 شامل: شجاعت تحقیق عقب نشینی ، لطفاً به https://www.foodallergy.org/take-action/contains-courage-research-retreat مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  هدایا برای افتخار همه مادران در لیست شما در این روز مادر

###

درباره FARE
FARE (تحقیقات و آموزش آلرژی غذایی) پیشروترین سازمان غیردولتی در جهان است که در زمینه حمایت از آلرژی غذایی فعالیت می کند و بزرگترین سرمایه گذار خصوصی در تحقیقات آلرژی غذایی است. ماموریت ما این است که کیفیت زندگی و سلامت افراد مبتلا به آلرژی غذایی را بهبود بخشیم و از طریق نوید درمان های جدید امید آنها را فراهم کنیم. FARE در حال تغییر آینده آلرژی غذایی از طریق ابتکاراتی ابتکاری است که منجر به افزایش آگاهی ، درمان های جدید و بهبود یافته و استراتژی های پیشگیری ، سیاست ها و قوانین موثر و رویکردهای جدید برای مدیریت بیماری خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویدادهای مجازی آینده FARE ، از جمله 2020 شامل: عقب نشینی تحقیق شجاعت و اجلاس سراسری 2020 Living Teal al، لطفا ببینید www.foodallergy.org.

SOURCE تحقیقات و آموزش آلرژی غذایی

لینک های مربوطه

http://www.foodallergy.org