QVC از تعهد پیشگامان در زمینه فراگیری اندازه با اجلاس شامل شما استقبال می کند

این اجلاس دیجیتال با تعهد 30 ساله QVC به مثبت اندام و مد با اندازه ، از لباس ، لباس بیرونی و صمیمیت تا لوازم جانبی و کفش ساخته می شود. این اجلاس شامل گپ های کنار آتش ، یک صفحه زیبایی ، جلسات تناسب اندام ، راهنمایی برای یافتن تناسب کامل شما ، نکاتی درباره “لباس بالای صفحه کلید” و موارد دیگر است. با هم ، QVC و Create & Cultivate برخی از مشهورترین شخصیتها را از لحاظ اندازه و مثبت بودن بدن برای شرکت در این دوره سرپرستی کرده اند. Create & Cultivate پیشروترین پلت فرم رسانه های دیجیتال و بهترین مجموعه رویدادهای در کلاس برای زنانی است که به دنبال ایجاد و پرورش حرفه رویاهای خود هستند.

شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که با برخی از بانفوذترین زنان در میزان مثبت بدن و اندازه بدن درگیر شوند: پرندگان پاپایا ، نیکولت میسون، تای بوچامپ، چلسی اولیویا. در زیر یک عکس از دستور کار و عناوین آورده شده است:

وی گفت: “خرید برای مد باید برای همه زنان ، در همه جا سرگرم کننده ، توانمند و قابل دسترسی باشد ، بنابراین این رویداد جشن مثبت بدن خواهد بود.” راشل اونگارو، GMM و معاون رئیس جمهور ، خرید چند پلت فرم برای بخش پوشاک QVC و HSN. “ما تنوع را در همه اشکال ، رنگها ، اشکال و اندازه های آن جشن می گیریم و معتقدیم که همه شایسته یک تجربه عالی خرید هستند که باعث می شود احساس راحتی کنند و به آنها احساس زیبایی می دهند.”

اخبار مرتبط  دانلود فیلم خارجی و تماشای آنلاین فیلم و سریال

QVC و HSN همه مارک های پوشاک خود را در انواع مدل های زنده ، از جمله Missy و Plus قرار می دهند و اطمینان حاصل می کنند که محصولات مد آنها جذابیت طراحی فوق العاده ای را دارند ، از 36 تا 00 ، 5X تا XXS ، در داخل درزهای بلند ، منظم و کوچک. علاوه بر این ، QVC و HSN قیمت گذاری یکسانی را در همه اندازه ها ارائه می دهند.

موسس و مدیر عامل ایجاد و تزکیه می گوید: “ایجاد و تزکیه همیشه سکویی بوده است که زنان را به دنبال زندگی و حرفه رویاهای خود ترغیب می کند ، بنابراین این همکاری با QVC یک تناسب طبیعی بود.” جکلین جانسون. “مانند ما ، آنها زیبایی را در تمام دوران بارداری جشن می گیرند و وقتی صحبت از مد فراگیر می شود ، QVC همیشه از منحنی جلوتر بوده است. از آنجا که اندازه مهم نیست – مهم شما هستید!”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه و ثبت نام در QVC Presents: از جمله شما ، با ایجاد و ایجاد ، لطفاً از https://www.createcultivate.com/qvc-inclusively-you دیدن کنید

اخبار مرتبط  AlgaPrime source DHA منبع مهم اسیدهای چرب امگا 3 در صدور گواهینامه انجمن قلب آمریکایی از Kvar Ky قطب شمال mon سالمون

درباره QVC®
QVC لذت کشف را از طریق قدرت روابط فراهم می کند. هر روز ، QVC میلیون ها خریدار را درگیر سفر کشف از طریق مجموعه ای همیشه در حال تغییر از مارک های آشنا و محصولات جدید تازه می کند ، از خانه و مد گرفته تا زیبایی ، لوازم الکترونیکی و جواهرات. در طول مسیر ، QVC خریداران را به شخصیت های جالب ، داستان های جذاب و خدمات مشتری برنده جایزه متصل می کند. بر اساس West Chester، Pa. و در سال 1986 تاسیس شد ، QVC دارای فعالیت های خرده فروشی در ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان، ژاپن، ایتالیا، و از طریق سرمایه گذاری مشترک در چین. در سراسر جهان ، QVC خریداران را در 13 شبکه پخش که تقریباً به 380 میلیون خانه رسیده است و چندین وب سایت ، برنامه تلفن همراه و صفحات اجتماعی درگیر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از شرکت.qvc.com بازدید کنید ،QVC را در فیس بوک ، اینستاگرام یا دنبال کنید توییتر، یا QVC را در Pinterest یا YouTube دنبال کنید.

Qurate Retail، Inc. (NASDAQ: QRTEA، QRTEB) شامل QVC ، HSN® ، Zulily® و مارک های سنگ بنای (در مجموع ، “گروه خرده فروشی QurateSM“) ، و همچنین سایر اقلیت های اقلیت و سرمایه گذاری در انرژی سبز. گروه خرده فروشی Qurate به روش سوم خرید اعتقاد دارد® – فراتر از تجارت الکترونیکی معاملات یا فروشگاه های آجر و ملات سنتی. علاوه بر اینکه شماره 1 در تجارت ویدئو است ، گروه خرده فروشی Qurate در میان 10 خرده فروش برتر تجارت الکترونیکی در آمریکای شمالی (مطابق با تجارت دیجیتال 360) و در تجارت موبایل و تجارت اجتماعی پیشتاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.qurateretailgroup.com مراجعه کنید ،QurateRetailGrp را در فیس بوک ، اینستاگرام یا توییتر، یا گروه خرده فروشی Qurate را در YouTube یا LinkedIn دنبال کنید.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال های ایرانی

درباره ایجاد و پرورش:
ایجاد و تزکیه پیشروترین پلتفرم آنلاین و کنفرانس آفلاین برای زنانی است که به دنبال ایجاد و پرورش حرفه رویاهای خود هستند. توسط مدیر عامل و بنیانگذار ، جکلین جانسون، کنفرانس سراسری بهترین ها را در این تجارت از جمله مدیران عامل ، تولیدکنندگان محتوا و افراد مشهوری مانند این شرکت جمع می کند مارتا استوارت، اشلی گراهام، جسیکا آلبا، مگان مارکل و کیم کارداشیان. ایجاد و پرورش از طریق بستر آنلاین و رویدادهای سرپرستی خود ، یک مکالمه 365 روزه درباره کارآفرینی ارائه می دهد و برای پیشبرد مکالمات فراگیر که به زنان قدرت می بخشد ، تلاش می کند.

SOURCE QVC