Green Sage ، LLC راه پایداری را هدایت می کند

دنور، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – Green Sage ، LLC با اعلام تعهد خود به پایداری و هوش زیست محیطی در کلیه پروژه های توسعه املاک و مستغلات شاهدانه ، روز جهانی زمین را جشن می گیرد. هدف آنها تعیین مسیر مثبت برای محصول ، طراحی فرآیند و توسعه به شکلی است که هم به محصولات طبیعی و هم سیستم های فنی اجازه می دهد از جمعیت متنوع زندگی در زمین حمایت کنند در حالی که در نظر گرفتن مواد به عنوان دارایی هستند نه بدهی.

Green Sage با استفاده از گهواره تا گهواره و اقتصاد دایره ای به عنوان اصول راهنما ، مشاوران پایداری Fendley را به انجام موجودی فعلی و ارزیابی ویژگی های تولید كننده حشیش SF 450k پوندی خود درگیر كرد. اوکلند ، کالیفرنیا.

موجودی و ارزیابی متمرکز بر جریان های مواد ایمن و دایره ، کارآیی انرژی و تجدیدپذیر ، احترام به آب تمیز و انصاف اجتماعی است.

اخبار مرتبط  اولین ارائه های Bimekizumab فاز 3 داده ها نشان دهنده برتري پوست از دارونما و استرلارا در هفته شانزدهم در بزرگسالان مبتلا به پسوريازيس پلاك متوسط ​​تا شديد

این تمرین معیار پایداری اولیه ، راه را برای تصمیمات و اقدامات معنی دار از سوی رهبری گرین سیج فراهم کرده است تا اطمینان حاصل کند که آنها در بین پایدارترین و مؤثرترین شرکت های توسعه املاک و مستغلات حشیش باقی مانده اند. ایالات متحده.

نتیجه گیری از این ارزیابی نشان می دهد که تعهد تعبیه شده به پایداری در مدیریت سبز Sage است. Green Sage با استفاده از ابزارها و گواهینامه های پایداری نوآوری ، علاوه بر پتانسیل بازیافت ، استفاده مجدد ، بازیافت یا کمپوست ، مواد ایمنی و مصالح ساختمانی و سایر مواد را نیز مورد آزمایش قرار می دهد.

اخبار مرتبط  بازار تجارت B2B Giga Cloud Logistics Logistics با همکاری و دریافت تأیید رسمی از بزرگترین مرکز خرده فروشی چین ، ستاره قرمز قرمز ماکالین

100٪ انرژی مورد استفاده در اوکلند قابل تجدید است از کالیفرنیا سیستم های تصفیه و تصفیه آب بادی و خورشیدی ، پیشرفته آب برای اطمینان از جریان آب تمیز استفاده می شوند ، و سیاست های انصاف اجتماعی در حال حاضر براساس الهام از شرکت B ، UN Global Compact ، پایگاه داده کانون های اجتماعی و SA8000 تدوین می شود.

چشم انداز فعال Green Sage تعیین استاندارد صنعت برای پایداری است و همچنان به عنوان نمونه در جستجوی بالاترین کیفیت برای مارک های شاهدانه ادامه خواهد یافت.

Green Sage، LLC یک شرکت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در صنعت قانونی شاهدانه آمریکای شمالی متمرکز است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع داشته باشید ، با ما تماس بگیرید [email protected].

مشاوران پایداری Fendley یک شرکت مشاوره پایداری است که می تواند با استفاده از داده های علمی مورد بررسی ، پتانسیل پایداری محصولات ، فناوری ها و مواد اولیه اولیه را به سرعت ارزیابی کند. ما انواع خدمات مشاوره ای ارائه می دهیم ، از جمله توصیه های پیروی از لیست محدود مواد (RSL) برای تولید کنندگان محصول. هدف نهایی ما کمک به شرکت ها در تهیه برنامه بهبود مستمر به سمت 100٪ خوب برای انسان و محیط زیست است.

اخبار مرتبط  بوفالو بازار اولین بورس دیجیتال مبتنی بر ماموریت محلی Hyper Local Nation را در سانفرانسیسکو راه اندازی می کند

منبع مریم گلی سبز

لینک های مربوطه

http://www.greensagemb.com

پاسخی بگذارید