گروه SI از گسترش ظرفیت پیچ در چین خبر می دهد

دانشکده، نیویورک، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه SI ، رهبر جهانی در فن آوری نوآورانه برای افزودنیهای عملکرد ، محلولهای فرآیندی ، مواد دارویی فعال و واسطه های شیمیایی ، امروز از برنامه های خود برای گسترش سطح ظرفیت در تاسیسات خود در نانجینگ، در چین. این توسعه باعث افزایش تولید بیش از 50٪ خواهد شد و سایت علاوه بر تقویت فن آوری و تولید رزین ، به یک مرکز منطقه ای برای بهترین ماده در رده خود تبدیل می شود.

سرمایه گذاری گروه SI در نانجینگ با تمایل به ابداع مجدد مدل تجاری خود و پرداختن به روندهای نوظهور در بخش لاستیک ، همگام است. وی اظهار داشت: “ما اقدامات مناسب لازم را برای افزایش ظرفیت خود در این زمینه از رشد منطقه ای انجام داده ایم” رابرت قیصر، معاون رئيس جمهور از راه حل هاي لاستيك و چسب ها در SI Group ، افزود: “اين گسترش به ما اجازه مي دهد تا با ارائه راهكارهاي برتر براي مشتريان ، از ميزان عرضه و موقعيت بازار متمايز شويم”.

اخبار مرتبط  ProV International برای موفقیت در خودکارسازی فرایندهای تجاری برای یک شرکت بزرگ غذایی در خاورمیانه انتخاب کرد

گسترش گروه SI در نانجینگ همچنین با ابتکارات صرفه جویی در انرژی و تلاش برای پایداری سازگاری در صنایع شیمیایی چین که بسیار منظم است ، سروکار دارد.

گروه SI سابقه طولانی در ساخت رزین های ضمیمه کننده برای بهبود عملکرد و دوام لاستیک دارد. علاوه بر رزین های سازنده ، این شرکت همچنین دارای مجموعه ای قوی از رزین های باندینگ ، پخت و تقویت کننده ، تولید شده در سطح جهانی است. این شرکت در حال انجام ارزیابی ایمنی و مجوز زیست محیطی برای گسترش در سال است نانجینگ، با رعایت کلیه مقررات محلی دولت چین.

اخبار مرتبط  گزارش بازار جهانی تامپون ها 2020

درباره گروه SI

SI Group یک رهبر جهانی در فن آوری نوآورانه برای افزودنیهای عملکرد ، محلولهای فرآیندی ، مواد دارویی فعال و واسطه های شیمیایی است. راه حل های گروه SI برای بهبود کیفیت و عملکرد محصولات صنعتی و کالاهای مصرفی متعدد در پلاستیک ، لاستیک و چسب ، سوخت و روان کننده ها ، روغن ، صنایع رزین دارویی و صنعتی ضروری است. بر اساس Schenectady، نیویورک، ردپای تولید جهانی گروه SI شامل بیش از 30 تسهیلات در پنج قاره است که در 90 کشور با حدود 2 میلیارد دلار فروش سالانه و بیش از 3000 کارمند در سراسر جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهد. گروه SI با علاقه به ایمنی ، شیمی و نتایج خارق العاده ، نوآوری می کند و برای تولید ارزش تغییر می کند. در www.siigroup.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. نتایج مربوط به سه ماهه دوم سال 2020 را گزارش می کند

تماس مطبوعاتی:
جوزف گرانده
f: +1.413.684.2463 +
[email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/95496/si_group__inc__logo.jpg

SOURCE SI Group، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.siigroup.com

SOURCE SI Group، Inc.