Joybees ‘Kids’ Harper Clogs هم ​​اکنون در فروشگاه های هدف و بصورت آنلاین در دسترس است

دنور، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Joybees ، یک گزینه کم هزینه و با کیفیت در فضای کفش EVA ، اولین عروسک های بچه دار خود را در چهار رنگ در فروشگاه های انتخاب شده Target و آنلاین در Target.com اعلام کرد. مسدود شدن بچه های جویز به راحتی قابل لغزش ، آب دوست و مقاوم در برابر بو است. Joybees که برای سهولت و راحتی طراحی شده است ، پشتیبانی طولانی مدت و بدون دردسر را برای شما فراهم می کند.

اخبار مرتبط  کفش مسافرتی Art Travel UIN کفش به دور از کفش به پرستاران مقدم در سراسر جهان می دهد

وی گفت: “کار با Target در چنین مراحل اولیه توسعه شرکت ، اعتبار طراحی های جالب و کیفیت محصولات Joybees را فراهم می کند. Target یک شریک ایده آل برای کمک به قرار دادن Joybees روی پای بچه های سراسر کشور است.” جوی سپارزاده، رئیس هیئت مدیره Joybees ، “ما در این تابستان از فروش فوق العاده ای برخوردار بوده ایم.”

اخبار مرتبط  گزارش های ICL نتایج جامد اول جامد 2020

علاوه بر Kids Harper Clog ، Joybees مجموعه کاملی از صندل و مسدود کننده کودک و بزرگسال را در سایت آنها ارائه می دهد ، www.joybeesfootwear.com، و در بسیاری از فروشگاه های کفش خرده فروشی مستقل در سراسر کشور (لیست کامل فروشگاه ها در سایت آنها موجود است).

برای فصل پاییز / زمستان 2020 ، شرکت در حال راه اندازی پارچه پشم گوسفندی خود به نام Cozy Lined Clog همراه با کفش Work Clog متناسب با بخش پزشکی و آشپزی است.

اخبار مرتبط  گزارش Dover سه ماهه اول سال 2020 EPS معادل 1.21 دلار (1.39 دلار در مبنای تنظیم شده)؛ راهنمایی سال 2020 را با هدف بازگرداندن سه ماهه بعدی متوقف می کند

درباره Joybees
Joybees یک برند کفش است و تمرکز آن بر آوردن کفش های راحت ، شیک و ارزان قیمت برای خانواده ها است. این برند با ارائه بهترین کفش و تجربه مادران و کودکان در هر مرحله ضمن ایجاد شادی در خانواده ها ، متمرکز است. در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید – https://joybeesfootwear.com/

کفش Joybees کفش

لینک های مربوطه

https://joybeesfootwear.com