کارشناس هواشناسی چریل نلسون به اشتراک می گذارد چرا تهیه نکات در وبلاگ تلویزیون مهم است

آتلانتا، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ماه آمادگی ملی هر سپتامبر اتفاق می افتد و آمریکایی ها را ترغیب می کند تا برای آماده شدن در مواقع اضطراری در خانه ها ، مشاغل ، مدارس و اجتماعات خود گام بردارند. امسال ، با مقابله با بیماری همه گیر و رکود اقتصادی ، ماه آمادگی با چالش های منحصر به فردی همراه است. شریل نلسون نکات مهم ایمنی را برای کمک به مردم در آماده سازی برای طوفان ارائه می دهد.

یک تفاوت بزرگ ایجاد می کند
ژنراتورهای قابل حمل ابزاری مناسب و احتمالاً نجات دهنده زندگی برای کمک به حفظ امنیت خانواده در هنگام قطع برق هستند. در صورت عدم استفاده صحیح ، ژنراتورها می توانند خطراتی را ایجاد کنند. ما در بحبوحه شرایط سخت هوا و توفان هستیم و انجمن تولیدکنندگان ژنراتور قابل حمل نکات ایمنی مهمی را برای اطمینان از استفاده ایمن و مناسب از ژنراتورهای قابل حمل ارائه می دهد. برای جلوگیری از خطرات ناشی از تجمع مونوکسیدکربن نامرئی و بدون بو ، همیشه “آن را بیرون ببرید” ، به این معنی که هرگز ژنراتورها را در داخل منزل یا در گاراژها ، زیرزمین ها ، فضاهای خزنده ، سوله ها یا سایر فضاهای نیمه بسته قرار ندهید. برای آماده شدن برای فصل توفان و کمک به امنیت خانواده ، همیشه ژنراتور قابل حمل را بیرون ببرید و برای کسب اطلاعات مهم در مورد ایمنی به سایت www.takeyourgeneratoroutside.com مراجعه کنید. مدل های جدید ژنراتور که با استاندارد ANSI / PGMA G300-2018 مطابقت دارند از طریق حسگرهای مونوکسیدکربن و ویژگی های خاموش کردن ، ایمنی بیشتری را ایجاد می کنند که به محافظت در برابر تجمع مونوکسیدکربن کمک می کند.

یک مورد ضروری
مهم است که یک چراغ قوه خوب کار کنید. یک توصیه LED Maglite’s ML 300L 4D Cell LED است. بیش از دو هفته نور مداوم را روی یک مجموعه باتری در حالت محیط زیست ارائه می دهد. طبق مجله Popular Mechanics ، “این آخرین چراغ قوه ای است که شما برای خرید نیاز دارید!” این محصول در آمریکا تولید می شود و تقریباً برای هر شرایطی نور کافی را ارائه می دهد و از دوام افسانه ای برخوردار است. این یک چراغ قوه با کیفیت است که در صورت لزوم کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت maglite.com/collections/th آماده سازی-ماه مراجعه کنید.

با قدرت بمانید
Battery Plus Bulbs دارای تمام مواردی است که برای تأمین انرژی خانه و محل کار در شرایط سخت جوی و بلایا از جمله واحدهای پشتیبان ، فانوس ها ، ژنراتورها و باتری های قلیایی مورد نیاز است. آنها همچنین دارای بسته های پرش ، باتری های پمپ مخزن و باتری های ژنراتور هستند. همیشه داشتن منابع تغذیه بدون وقفه و محافظ ولتاژ برای محافظت از داده ها و برقراری ارتباط در هنگام طوفان یا قطع برق بسیار مهم است. Battery Plus Bulbs همه چیز را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.batteriesplus.com مراجعه کنید.

نیاز به شرایط اضطراری شدید آب و هوایی
انجمن ملی کمیساران بیمه می خواهد به مردم یادآوری کند که یک بیمه نامه معمول صاحبان خانه سیل را پوشش نمی دهد ، به این دلیل بیمه سیل مورد نیاز است. بیمه سیل از طریق NFIP یا شرکت های بیمه خصوصی در دسترس است. در مورد یک وسیله نقلیه ، بیمه اتومبیل جامع اتومبیل را برای رویدادهای مرتبط با آب و هوا مانند سیل و گردباد ، و همچنین از سرقت ، آتش سوزی و حوادث حیوانات تحت پوشش قرار می دهد. این نوع بیمه اختیاری است ، بنابراین بیمه نامه را بررسی کنید تا ببینید چه مواردی را پوشش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات بیمه به NAIC.org مراجعه کنید.

مخاطب: [email protected]

تصاویر مرتبط

cheryl-nelson-on-national.jpg
شریل نلسون در ماه آمادگی ملی
چریل توصیه هایی را برای نحوه آمادگی برای سال 2020 ارائه داد.

لینک های مربوطه

ویدئو

سایت اینترنتی

نکات منبع در تلویزیون وبلاگ

لینک های مربوطه

http://www.tipsontv.com

اخبار مرتبط  Escoffier Rich Arrens را به عنوان معاون رئیس استعداد و فرهنگ منصوب کرد